Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kdyz si stahnu jen to DLC ze store tak hru taky teda musim hrat od zacatku?

to ne, staci mit zabitou hydru a byt v lokaci ze ktere se jeste muzes vratit k mistu kde zacina dlc, resime tu savy akorat, ze se verze pro evropu rozdelila na uk a zbytek evropy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam, ze i puvodni obsah prosel zmenama, zatim sem si vsiml, zatim vsechno obleceni na ktery sem narazil coz uz je tak 5 setu, tak ma 0% curse obrany, predtim vzdy neco meli, gapping dragon plive nejakou srajdu na zpomaleni a je tezsi mu useknout ocas, pak eagle shield ma jen 95% fyzicky obrany, spider shield ma 100% obranu vuci tem typkum co v blighttownu plivou ty toxicky sipky, coz pedtim nebylo,takze konecne obrana proti nim, pak dole v blighttownu jak jsou v bazinach ty larvy nebo slimaci ci co to je, tak driv z nich dropovalo max 2ks green shardu ci large shard z jednoho a ted mi dropuje treba 5ks! z jednoho... to je zatim vse co sem zjistil. Resp. Dal sem se zatim nedostal... prisly jste na neco taky?

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s tema larvama nic, 5 green shardu mi padalo, to sem tam zapomel dopsal, large shardy po jednom... no asi sem to predtim nijak zvlast nefarmil, protoze se daj nakoupit u kovaru tyhle 2 typy. What's up... this is Marcus... a uz to vzdy vypinam, epicnamebro je fakt pro ne nezkousnutelnej tim jak mluvi, jak haze porad tou svoji patkou atp :D Mam rad videa od rurikaina. :o Prijde mi pratelstejsi a veselejsi a vtipnejsi, to jeho How dare you, you bastard. To me vzdycky dostane :)

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zeptam se, zaznamenal nekdo v novym DLC obsahu problem s objektama? Dokavad sem hral puvodni obsah, tak je vse ok, jakmile sem prisel do DLC, tak mi mizej objekty, napr. u mrtvol nejsou videt bile vacky s dusema ci predmetama, nebo nejsou videt napisy od ostatnich hracu, mizi i ohen u bonfiru atp... ? Bud mizi uplne, ale jen objekt (textura), predmet jde vzit, nebo problikavaj... Nezaznamenali jste to taky? Nebo je problem jen u BD verze?

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By me zajimalo, kde vzali tech 10hodin herniho casu... sem to dlc prosel za nejaky 2,5hodin. Sif osvobozen, chester 2x zabitej... uz mi zbyva jen kalaamet, manus a hawkeye. Jinak nic extra... royal wood v ty zadni casti jednoznacne nejlepsi misto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

padaji neco jsem o tom cetl a neveril, a vcera fakt jeden ano bez humanity jen s prstenem, treba uz nic nedostanu k vanocum :)ale jsem rad pze ten od stray demona jsem omylem pouzil na brneni :(

Titanite Slab - Darkwraiths in New Londo Ruins ; Defeating Stray Demon in Undead Asylum ; Siegmeier of Catarina quest line reward. The Crystal Lizards in Great Hollow (not 100%). In a chest near where you face Kalameet (PTDE).

http://darksoulswiki.wikispaces.com/message/view/Faq/48624876#48625159

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takovou trofej sem v dark souls nevidel, ale pravda, ze by tam pasovala jak prdel na nocnik, protoze dostat vsechny prsteny ve hre neni uplne snadna vec...

Kazdopadne, mohu potvrdit, ze treba u trofeje knights honour je potreba mit vsechnu potrebnou vybavu u jedne postavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbej dotaz ale abych dostal trofej za treba vsechny prsteny tak musim je vsechny sebrat s jednou postavou nebo muzu ten sebrat s tou a ten s tou?

cau, vsechny trofeje jsou spojene s jednou postavou (zbrane,prsteny atd.) samozrejme ty lehke jako bossove nebo dva ruzne konce muzes udelat na vice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si zas o vikendu nafarmil 30 demon titanite shardu z toho pazmekta co hlida propojeni mezi Demon ruins a Lost Izalith. Je docela tezkej a odolnejsi jak jiny Demon titaniti, ale ma nastesti svoji slabinu a tou je ohen :), ale porad sem neudelal kalameeta, protoze chci jeho ocas, a to je snad nemozny. Z asi 12ti ruznych utoku pouze pri dvou dava ocas na zem, coz se deje asi jednou za 8 minut, takze po nejakych 25 minutach sem mu vzal nejakych 800hp, coz je asi 1/4 jeho HP, a porad ocas nikde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si zas o vikendu nafarmil 30 demon titanite shardu z toho pazmekta co hlida propojeni mezi Demon ruins a Lost Izalith. Je docela tezkej a odolnejsi jak jiny Demon titaniti, ale ma nastesti svoji slabinu a tou je ohen :), ale porad sem neudelal kalameeta, protoze chci jeho ocas, a to je snad nemozny. Z asi 12ti ruznych utoku pouze pri dvou dava ocas na zem, coz se deje asi jednou za 8 minut, takze po nejakych 25 minutach sem mu vzal nejakych 800hp, coz je asi 1/4 jeho HP, a porad ocas nikde :(

tak s tim s ocasem jsem taky valcil tyden a pak jsem to vzdal a odlozil dark souls do policky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu