Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže jsem musel začít novou hru :) První jsem měl rozehranou za thief. No master key je asi dobrá věc, ale ne pro první hraní. Nejvíc dlouho jsem se toulal okolo firelinku a nemohl najít cestu kam dál. Navíc jsem si zabil obchodníka v undead burg, což mi hru docela ztížilo. Ještě k tomu jsem duše blbě rozděloval při levelování. Teď už jedu za warrior a připadne mi to takový lehčí. Momentálně nemůžu sundat bell gargoyles v undead parish. Myslím ale, že v těch 69 stránkách nějakej tip najdu :)

Jen malej dotaz k ohništím. Jsou vždy tak daleko od sebe, nebo budou dokonce ještě dál? Taky mám možnost projít do darkroot basin. Je tam takovej velkej zlatej boss. Tam asi ještě jít nemám ne? Máte někdo nějakej tip kde v parishi nahnat duše? Dík

edit: ještě mám nějakej status pod staminou. Vypadá to jako štít se šipkou nahoru. Myslím, že to tam mám od té doby, co jsem získal drake sword. Nevíte pls co to je?

Upraveno uživatelem pernaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bonfiry jsou cim dal tim dal, ale zvyknes si :) pokud hrajes online tak si nekoho muzes vzit na pomoc, ale musis byt human. pokud offline tak v human muzes summonovat:A very easy way to beat the Gargoyles is by summoning Lautrec and Solaire. After talking to Solaire and getting the White Soapstone, find the mystery key and free Lautrec in the church. Quit the game, talk to him in Firelink Shrine, and go to the fog gate before the Gargoyles. Solaire's sign is right before the door. Lautrec's sign is on the opposite side of the room one ladder down. They're both pretty hard to miss and if you use these two phantoms the Gargoyles are quite easy to defeat. Lautrec is nearly invincible against them with his heavy armor and Solaire can dish out good damage with his Lightning Spears.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Gargoyle, pokud clovek nehraje se summonem npc, plati mec v obouruc (drake sword idealni) a vzdy udelat kotoul (za predpokladu ze muzes delat lehky kotouly, ze nejsi tank), za gargoylu, 2x svih, opet uskocit 2x svih... pak jen pozor az se k ni summonne druha, pak zacnou obe plivat ohen. Tam uz je potreba stit s lepsi odolnosti na ohen. A nebo mit normalni zbran vylevelovanou a pouzit na ni prasek na light damage. Pak padaj jak hrusky jedna za druhou.

V udeadburgu neni nejak extra velka moznost farmeni dusi. Idealni je ale, skopnout si zebrik u bonfiru (skratka ke drakovi), a pak vzdy k bonfiru, usednout, po zebriku nahoru ke drakovi na most, pak rychle pryc, on zfoukne ty zombies co tam jsou a v tu ranu mas cca 600 dusi... a opakovane.

Kazdopadne spis doporucuju darkroot forest, a farmit na stone golemech. Z jednoho pada 500 dusi myslim, je jich tam 7 nebo 8, takze se tam da probehnout pekny kolecko a mas vydelano... S drake swordem obouruc jdou easy. Jen bacha na keriky...

Do darkroot basin asi nema ted smysl chodit, pokud jeste nemas lordvessel a nebyl si v dukes archives.

jinak Rowan: to dlc neni jako v jinych hrach pustitelny z menu, musis hrat puvodni hru a kdyz budeme brat, ze to hrajes poprvy, tak po nejakych 20 hodinach se dostanes teprv k moznosti dostat do DLC. Kazdopadne je i velmi realne, ze to DLC ani neobjevis, ze ho proste mines. V tom to je takovy nedomysleny. Idealni aspon na youtube najit kde to dlc zacina.

coz mi pripomina, ze po dohrani DLC vcetne SIFA, sem fakt vubec nemel naladu ho pak zabit. Bylo mi ho az lito, ta nova animace je fakt o ukapnuti slzy :D

jo a potvrzuji, vcelku vysoky drop z Darkwraithu na Titanite slaby. Po cca 7mi koleckach 2x titanite slab s prstenem. Fakt luxus. O titanite chunkach ani nemluve. To z tech 11 Darkwraithu padnou tak 4 chunky. Taky luxus :)

a zaroven i v dlc co se farmeni humanity tyka, tak je az neskutecny jak je jednoduchy ji farmit na tech Humanity Ghosts. To mozna udelali az moc easy. Preci jen na tech kostrickach to bylo trochu tezky a v dukes archives taky vzhledem k damage co davali meduzy, ale tohle je az moc snadny. Behem chvile 99 humanity a clovek ji muze davat na potkani ostatnim .

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz ho clovek zachrani tak za a) dostane stit, kterej je teda tak nejak na prd :D, za b) kdyz si v human forme, tak u manuse by melo byt mozne ho summonnout, me se to nepovedlo, resp nepamatuju se, jestli sem byl nebo nebyl v human forme u nej :D a za c) zmeni to animaci pote v darkroot forest u nej....

tady je video, kdy se summonne u Manuse ve 22 sekunde ho hrac summonne

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

logicky to postrada logiku :D, ale asi to mozny je :D, me spis lame hlavou to, co se stalo s Oocalii ? Po zabiti manuse, tam vzdycha na zemi, nedostal sem z ni jediny slovo, a kdyz sem warpnul do oocalie township ci sanctuary, tak nikde nebyla, a kdyz sem warpnul zpet tam co je manus, tak uz tam taky nebyla... :(. Takze ukonceni jejiho pribehu, prakticky nulovy :(.

Ale aspon se mi povedlo (konecne) ukoncit pribeh Catarinyu. To sem mel radost :), i sem (taktez) konecne ukoncil pribeh BigHatLogana, coz me taky potesilo, jak se chudak zcvokne :)

Ale snazil sem se dostat do Darkwraith covenantu, a nepovedlo se mi to, protoze sem blbec polozil Lordvessel. Sem myslel, ze je potreba jen nepromluvit s Framptem. Ale on se nesmi ani polozit lordvessel, i kdyz sem se k oltari dostal tim ze sem k nemu skocil. Dobry bylo, ze cca po 4 hodinach me frampt sam od sebe rekl (aniz bych s nim vubec kdy promluvil), ze nejsem vyvoleny a ze nejsem hoden neceho a zmizel :D

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na youtube je novy speedrun, prvni, pokud se nepletu, pod 1 hodinu (59m 29s). V popisu se pise, ze to neni glitch run, ani neni za celou hru quit/reload. (tezko soudit, musi se tomu verit). Jak to typ bezi, to vypada skoro, ze fromsoft to tak udelali naschval:) protoze to je obcas haluz, ale perfektne to na sebe proste navazuje. Z tech jumpu mi padala huba. Na kazdyho bosse jde typ s minimem zdravi kvuli redtear ringu. Napr queelags typ udela behem nejakych 4-5 vterin. Behem 25 minut zisknej lordvessel... no ale predevsim ty zkratky, a fakt ty jumpy jsou luxusni...

Kazdopadne je zde videt, ze timhle stylem a touhle cestou to jde jeste rychleji, obcas typ udela chybu, nebo tak, takze nejaka ta minutka dolu by mohla jeste jit... hlasi se nekdo na prekonani? :)

enjoy.

http://www.youtube.com/watch?v=S0t97aEhFWI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dohrání Dark Souls na PC jsem si právě kvůli Demons Souls koupil PS3, protože jsem chtěl něco podobnýho. Po dohrání Demons Souls musím říct, že peněz nelituju, takže asi tak :) Přečti si pár stránek zpět v tomhle topicu, DeS se tam celkem rozebírá. V něčem je ta hra lepší, v něčem horší než DS. Každej to má jinak, u mě jsou obě hry zhruba na stejný úrovni (DS o ždibíček vede)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás, mohl by mi někdo osvětlit jak je to se zbraněmi? Momentálně jedu za warrior, lv asi 45, vit, str, dex +-22. Už dlouho používám drake sword, kterej má damage 200. Včera jsem ale vylepšil katanu Iaito na +10, damage má snad 147, ale nepřátelům ubírám víc. Jak to? Nehledně na to, že s katanou jdou dobře kombovat útoky. Myslím, že to má něco společnýho s tím parameter bonus atd. Může mi to někdo vysvětlit "polopatě"? :D Na wikině jsem toho moc nenašel. . .možná že to tam někde vysvětlený je, ale fakt jsem si toho nevšiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jednoduchy, mas zakladni damage zbrane a to se zvysuje jejim vylepsenim, a pak mas jeste parameter bonus, jak si sam napsal a ten pridava k tomu konkretnimu damage ty zbrane bonus za tvoje staty, coz u katany je ovlivneny jak STR tak i DEX. Jinak doporucuju zvysovat spis jen DEX pokud chces hrat s katanou, protoze je to rychla zbran, takze bonus z DEx je vyssi nez z STR. Doporucuju ji vyupgradovat bud na +10 a udelat z ni light ci fire/chaos a nebo na +15 a pak pouzivat prasek na light/fire a nebo pomoci kouzla great magic weapon ji pred bossema nebo tak vylepsit..., ale tam je potreba mit i trochu vytunenou INT.

a pokud se nepletu, tak dragon zbrane nescalujou se statama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, děkuji, trochu mi pomohl strejda gůgl a našel jsem, že dragon zbraně se nescalujou se statama, přesně jak píšeš. To vlastně všechno vysvětluje. Drake sword se teda vlastně hodí jen na začátek, když nemám moc nahoněný staty, ale mám dost str na to abych ho unesl (pokud ho nevylepšíš, a to se asi ani moc nevyplatí). Já ještě nvm s čím budu chodit dál. . . uvidíme :D Ta katana mi teď vyhovuje, ale nevím jestli třeba nenajdu dobrej meč, na kterej budu potřebovat str. Proto to držím +- na stejno. Momentálně jedu katana + velkej luk +6, kterej dává docela slušnou damage. Takže se asi zaměřím na dex, jak píšeš. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

katana se hodi nejlepe na pvp a vzdy jako obouruc, velka dmg,rychlost a jde to do vsech smeru. Hlavne se vyplati zbrane kombinovat. Treba v uzkych ulickach jedine spear dela dmg pouze dopredu,ale je rychly a dobra dmg. Volba je na tobe. Vicemenne je to vzdy pokus omyl, on uz je jedno jestli zemres o 5x vic:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu