Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kde si koupit 3DS?


fajnokelma

Recommended Posts

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

...a kdyby jste to nechteli tak zbozi proste neprevezmete od postaka a posta to posle eshopu zpet...

na tohle pozor. nektere eshopy maji ve smluvnich podminkach, ze pokud si zasilku neprevezmete, posta ji sice posle zpatky odesilateli, ale ten pak po vas muze vymahat smluvni pokutu.

nerikam ze to tak delaji vsechny eshopy. jako spousta lidi tyhle veci vetsinou ani nectu, ale pred nejakou dobou sem na to u jednoho eshopu nahodou narazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucena cena je jiz stanovena , a je to 6 990,- .

Na www.gamecz.cz , zrejme jen kamennych pobockach bude probihat akce , kdyz si predobednate a donesete sve stare dsko dostanete na 3DS slevu . Podrobnejsi info sem kdyztak hodim behem tohodle tydne :)

to je docela zajimave, ale popravde se mi nechce zbavovat se DS Lite, v zivote jsem zadnou konzoli neprodal a neprodam, protoze si je schovavam. tak to mam asi smulu, leda ze bych nekde koupil rozbite DS za par korun :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neviem podla mna asi rozbite ked zoberu tak vam sice znizia cenu 3ds ale si myslim ze o menej.Pretoze ked zeberu funkcne ds tak ho mozu este predat(zda sa mi ze gamehouse predava nove a bazarove konzoly???) a takto vlastne ziskaju funkcne ds-ka za minimalnu cenu a aj za dobru cenu ho mozu predat a takto na tom zarobia este viac :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neviem podla mna asi rozbite ked zoberu tak vam sice znizia cenu 3ds ale si myslim ze o menej.Pretoze ked zeberu funkcne ds tak ho mozu este predat(zda sa mi ze gamehouse predava nove a bazarove konzoly???) a takto vlastne ziskaju funkcne ds-ka za minimalnu cenu a aj za dobru cenu ho mozu predat a takto na tom zarobia este viac :D :D :D

To sice jo, ale jrc podle me konzole neprodavaji. A o tom ze musi byt to DS fukncni nikde nepisou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme ze DS musi byt plne funkcni , se stilusem a nabijeckou (manualy nejsou nutne ale potesi) . Stale nemam podrobnejsi info , jakmile bude , hodim to sem .

Dost podrobné info je na jejich stránkách... ale vychází mi to, že kdybych přinesl svoje ds lite, tak sleva bude kolem 500,- to ho raděj nechám ležet na poličce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Já to beru z Gamehouse.cz, co jsem měl DS Lite a teď DSi XL, tak jsem žádný servis řešit nemusel, ale i tak si raději nějakou tu 1.000,- přihodím, aby se mi to jak na potvoru nestalo teď.

V gamehousu maj peknou cenu, jednu z tech ceskych nejlepsi, plus 500 voucher, treba na hru....takze jasna koupe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3DS vypadá dobře, asi do něj půjdu. Jaké hry berete?

Jinak zde jsou první recenze

Super Street Fighter 4 - http://www.konzolista.cz/articles/onearticle/?link=super-street-fighter-4-3d-edice-163944&sekce=recenze

Nintendo 3DS - http://www.konzolista.cz/articles/onearticle/?link=nintendo-3ds-recenze-konzole-163955&sekce=specialy

Asi půjdu do toho Street Fightera. Má dobré recenze i jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu