Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sony/Police podnikla razii ke graf_chokolo domu!


varinek

Recommended Posts

Podľa tohto tvojho príspevku musíš byť človek s množstvom skúseností a poctivý ako ľalia! Dobre beriem to, ale prosím ťa vyvaruj sa tých hlúpych komentárov. Osobne tiež nepatrím medzi teenedžerov a trocha ma štve, že všetkých čo nezdielajú tvoj osobný názor hádžeš do jedného vreca.

no, pokud nejses teenejdzr a presto krades hry, tak se nezlob, ale patris do stejneho pytle.

to nema s osobnim nazorem nic spolecneho. bud krades nebo ne. a kradez proste spatna je bez ohledu na to, co si o tom pubertaci myslej. pokud si myslej ze je to spravny, pak to neni nazor, ale hloupost a nezralost.

a jakkoliv zduvodnena kradez je proste porad jenom kradez bez ohledu na to co si o tom jaka skupina lidi myslia jak si to zduvodni.

kdyz ti ukradnu auto a s mejma znamejma se shodnem na tom, ze si ho stejne nezaslouzis a ze je to spravny ze ho ted budu pouzivat ja, a nekdo napise, ze ze jsem hajzl, budes se me zastavat protoze mam jiny nazor ktery jsem realizoval ?

asi ne vid, protoze se to tyka tebe osobne a tobe se stala ujma a sakra te bude stvat ze ted musis vydelavat na novy auto. budes nadavat policii, ze to vysetruje a ze u me doma udelal staru a snazila se mi tvoje auto zabavit ? ze mi zabavila paklice kterejma jsem si tvoje auto otevrel ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 141
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

shark1: rozdiel je ukradnúť auto za 10 000€ a nosič za 50€. To je sakra rozdiel a každá takáto krádež patrí do inej katogórie tresnej činnosti. Dokonca zákon (slovenský) má časť, kde je to iba priestupok lebo až suma nad 180€ je krádež. Trošku zlý príklad si použil.

Ozaj dobré hry si zaslúžia aby ich ľudia kupovali a tak to robím aj ja. Pokiaľ je hra blbosť a zistíš to až pri použití doma je to pech a zostane ti iba starosť ju predať. Pokiaľ si ju stiahnem, vyskúšam a zistím, že je to hovadina tak ma to nemrzí a jednoducho ju zmažem. To je veľký rozdiel.

Zháňať si informácie o každej hre či je hratelná je ztrata času a preto volím aj tento spôsob. Nie som žiadný supersosač internetu a zvlášť každej hry čo sa objaví na hostingoch. Mrzí ma, že neexistuje možnosť ako si hru vyskušať aspoň obmedzene. Demovky totiž nevychádzajú na každý titul o ktorý má človek záujem.

Nehnevaj sa na mňa, ale tento spôsob volí mnoho ľudí a je to, aspoň aj pre mňa normálne aj keď si uvedomujem, čo z toho môže prameniť.

Inak ja som sa ti priznal a teraz je rad na teba. Chceš povedať, že u teba je všetko kóšer? Úplne všetko?

No tak, tomu sa mi nechce veriť :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne nema ani paru proc sony do opravdy zakazala linux na PS3 piractvy byla jen zaminka

taky si to rad poslechnu...predpokladam nejakej komplot

ale CFW to je lepsi budoucnost vzdyt na to vychazeji novy aplikace apod. co vychazi na OFW? *****! )

uz si zjistil nejaky ty smysluplny aplikace ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky si to rad poslechnu...predpokladam nejakej komplot

uz si zjistil nejaky ty smysluplny aplikace ?

ja je znam jestli neumis pouzivat google tak te lituju stejne jako si myslim ze ses ten kterej je rad ze si pusti dvd nebo hru a rozumi play,load a save.

Ostatnim lidem jako jsme my nadavas a pritom vis ze to nikdy nezvladnes (a mozna i zavidis to by vysvetlovalo ty tvoje srač*y a buch vi jakej si "Franta")

Jo a abych te teda o necem poucil tak NWO je New World Order ---> google it!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O co vlastne sharkovi jde?

Aneb, jak uz jsem jednou psal (shark si to asi necetl):

A dale nechapu, proc porad ti sami lide neustale pisou do takovych topicu. Kdyz podporujete originaly OK. Jste dobri lide, my jsme ti spatni, ale pak preci nelezte do "ulicky vyvrzencu" a nezakladejte flamewar, ne? V tomhle topicu se proste sjednucuji lidi, kterym tahle causa vadi, kterym vadi chovani Sony.. Pokud jste opacneho nazoru OK, ale pak vam tento topic a prispevky v nem nemohou nic privest a vy to vite. A vase nazory respektuju, ale nijak nezmeni muj nazor, ani nazory ostatnich, co sympatizuji s hackery na scene a ani nas to nejak "nenapravi".. Takze nechapu, ceho chcete dosahnout? Jde vam opravdu jen o to, rozpoutat tu hadku?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lol , takze najlepsie bude ked hraci ktori si kupuju hry a chcu vyjadrit nazor k teme budu radsej ticho a maju nechat piratov pisat klamstva ako ich sony utlaca a podobne kraviny ??

Tak toto je uz teda riadne v riti , ked uz aj moderator takto nepriamo vyhana poctivych hracov len preto, ze nesuhlasia s nazormi nejakych piratov

nebojte chlapci mozno aj vy raz pocitite na vlastnej kozi ked vas niekto okradne ake to je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lol , takze najlepsie bude ked hraci ktori si kupuju hry a chcu vyjadrit nazor k teme budu radsej ticho a maju nechat piratov pisat klamstva ako ich sony utlaca a podobne kraviny ??

Tak toto je uz teda riadne v riti , ked uz aj moderator takto nepriamo vyhana poctivych hracov len preto, ze nesuhlasia s nazormi nejakych piratov

nebojte chlapci mozno aj vy raz pocitite na vlastnej kozi ked vas niekto okradne ake to je

Tu nikto nikoho nevyháňa. Dobre si to prečítaj a nevyberaj vety ktoré sa ti hodia. Flamewar si asi prehliadol. Ten vzniká, keď na post reaguješ nagatívne a každý iný komentár ďalej komentuješ svojim spôsobom. To je podstata toho citátu a práve touto tvojou reakciou si potvrdil, že tomu vôbec nerozumieš, iba si ďalší kto hrotí sitáciu.

Inak počítam, že ešte chodíš do školy podľa tvojho veku čo máš v profile. Nechce sa mi veriť, že si PSko kúpil zo zarobených peňazí a to isté platí aj pre hry. Oprav ma ak sa mýlim, ale ani jedno slovo ti neverím a stavím sa, že ti pomohli rodičia. Pokiaľ ano, nemáš právo písať to čo si napísal.

Čakám, že mi to vysvetlíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle brigáda ? Pokud člověk umí tak si sežene dost dobře placenou brigadu. Nemusí mít doma 150 her (jako někteří, kteří je prostě musí mít, ale nemají na to tak si to prostě stahnou), stačí když má doma pár her, které pak mění za jiné, nebo je prodá a koupí si novou jak ho přestane bavit... A nevím kdo tu začal rozjíždět a nadávat na sony, jak jsou ubozí, že sou fašisti apod. A řekl bych, že to je téma o PS3, a ne téma pojďme si zanadávat na sony... Myslím, že by se už obě strany měly přestat provokovat, protože tady stejně nic nevyřešíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle brigáda ? Pokud člověk umí tak si sežene dost dobře placenou brigadu. Nemusí mít doma 150 her (jako někteří, kteří je prostě musí mít, ale nemají na to tak si to prostě stahnou), stačí když má doma pár her, které pak mění za jiné, nebo je prodá a koupí si novou jak ho přestane bavit... A nevím kdo tu začal rozjíždět a nadávat na sony, jak jsou ubozí, že sou fašisti apod. A řekl bych, že to je téma o PS3, a ne téma pojďme si zanadávat na sony... Myslím, že by se už obě strany měly přestat provokovat, protože tady stejně nic nevyřešíme.

Sony/Police podnikla razii ke graf_chokolo domu! rekni mi kde je tady napsany PS3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu nikto nikoho nevyháňa. Dobre si to prečítaj a nevyberaj vety ktoré sa ti hodia. Flamewar si asi prehliadol. Ten vzniká, keď na post reaguješ nagatívne a každý iný komentár ďalej komentuješ svojim spôsobom. To je podstata toho citátu a práve touto tvojou reakciou si potvrdil, že tomu vôbec nerozumieš, iba si ďalší kto hrotí sitáciu.

Inak počítam, že ešte chodíš do školy podľa tvojho veku čo máš v profile. Nechce sa mi veriť, že si PSko kúpil zo zarobených peňazí a to isté platí aj pre hry. Oprav ma ak sa mýlim, ale ani jedno slovo ti neverím a stavím sa, že ti pomohli rodičia. Pokiaľ ano, nemáš právo písať to čo si napísal.

Čakám, že mi to vysvetlíš.

Pise tam ze naco sem lezeme , ze tu sa zjednocuju ludia ktorí sympatizuju s hackarmi. Toto je diskusne forum a podla mna si moze chodit kto chce kde a vyjadrit svoj nazor . Flamewar tu zacali vyvolavat ti ktori zacali nadavat na sony a robili zo seba chudacikov , ze este oni su ti ktorych sony utlaca , potom sem prisiel ten mod a este ich v tom zacal podporovat a uz zrazu hned vsetko co bolo proti hackerom bol flamewar.

Hold musime si zvyknut ze toto je warez forum s moderatormi podporujucimi warez

Btw. Konzolu mam z nasetrenych penazi (meniny,narodeniny,vreckove) hier mam par 4-5 ktore neustale menim , nemam hned kazdu hru v den vydania , mam len hry ktore chcem a ktore ma bavia , neplacem tu ako niektori , ze nemam na hry , mne staci tych par hier.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle brigáda ? Pokud člověk umí tak si sežene dost dobře placenou brigadu. Nemusí mít doma 150 her (jako někteří, kteří je prostě musí mít, ale nemají na to tak si to prostě stahnou), stačí když má doma pár her, které pak mění za jiné, nebo je prodá a koupí si novou jak ho přestane bavit... A nevím kdo tu začal rozjíždět a nadávat na sony, jak jsou ubozí, že sou fašisti apod. A řekl bych, že to je téma o PS3, a ne téma pojďme si zanadávat na sony... Myslím, že by se už obě strany měly přestat provokovat, protože tady stejně nic nevyřešíme.

A z brigady si plati i bydleni, jidlo, hadry atd? Ne. Ono se to dobre keca, kdyz te vykrmujou rodice :-) To pak i verim, ze si ty hry z brigady kupujes a delas tu borce - ono se to dobre keca, kdyz mas cele prachy z brigady na utratu na vlastni potrebu- to se pak vesele piska kazdemu :)

Ne, neobhajuji tim piratstvi, nerikam, ze kdyz na to nemas, tak mas stahovat a piratit... Jen rikam, ze tu ti nejchytrejsi a nejvetsi "nejlegalnejsi" borci jsou vetsinou nactileti smudlove, co bydli u rodicu :) To mi na tom prijde to nejvtipnejsi. Tihle vetsinou nejvic krici...

Nojo, tak z nasetrenych penez jeste.. :D Takze defakto vsechno to jsou penize rodicu :D To se to pak keca.. "Nasetrene kapesne" .. To mi vzdycky prijde tak vtipnej pojem :D Clovek si na neco nasetri, jenze si nasetri stejne z penez rodicu.. To se to keca, to ta huba pak jede :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony/Police podnikla razii ke graf_chokolo domu! rekni mi kde je tady napsany PS3?

Ja nemluvím jenom o tomhle určitém topicu, ale především jsme v PS3 sekci, konkrétně PS3 Pokec. A né anti-sony pokec.

jaccomo: A potom kdo tu vyvoláva hádky apod. Už totálně odbíhaš od tématu, a jenom tím zase provokuješ jinou skupinu lidí, kteří se zase budou ohrazovat, a budou zase provokovat oni..... No nic, co jsem potřeboval, tak jsem vyjádřil a už tady nemám potřebu psát další věci... (Nemá to smysl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co kdyby ste raci misto tech hardu konzoli her pomohly rodicum s penezma na jidlo a na potrebni veci a az budete zit samostane tak az pak si kupovat konzole a takovehle veci a ne rozfofrovat prasule za chlast mejdany konzole a tak podobne .

Toto si teraz zas peknu *****inu napisal :D :D :D

jacomo si uplny vychcanec

a co keby ste si vy pirati kupili konzolu az vtedy ked budete mat aj na hry??

A z brigady si plati i bydleni, jidlo, hadry atd? Ne. Ono se to dobre keca, kdyz te vykrmujou rodice :-) To pak i verim, ze si ty hry z brigady kupujes a delas tu borce - ono se to dobre keca, kdyz mas cele prachy z brigady na utratu na vlastni potrebu- to se pak vesele piska kazdemu :)

Ne, neobhajuji tim piratstvi, nerikam, ze kdyz na to nemas, tak mas stahovat a piratit...

Jen rikam, ze tu ti nejchytrejsi a nejvetsi "nejlegalnejsi" borci jsou vetsinou nactileti

smudlove, co bydli u rodicu :) To mi na tom prijde to nejvtipnejsi. Tihle vetsinou nejvic

krici...

Nojo, tak z nasetrenych penez jeste.. :D Takze defakto vsechno to jsou penize rodicu :D

To se to pak keca.. "Nasetrene kapesne" .. To mi vzdycky prijde tak vtipnej pojem :D

Clovek si na neco nasetri, jenze si nasetri stejne z penez rodicu.. To se to keca, to ta huba

pak jede :D

Skoda reci

ty si jeden z najsprostejsich moderatorov akych som kedy videl

ja zato nemozem , ze ty si peniaze ktore ti rodicia davali/dali hned rozflakal , vies nieje

kazdy ako ty

pane boze taketo reci?? Ako keby si si ty ked si byval u rodicov musel platit aj za obed co ti navarila mama .. *facepalm*

Zato, ze este nezarabam tak nemozem mat vlastne peniaze alebo co ??? Zato , ze ty uz zarabas tak si tu najchytrejsi ?? Takze podla teba vsetci co este nezarabaju by mali stahovat hry ??

Kaslat to tu , aj tak je tu pan moderator najchytrejsi a my sme totalne jebnuty

Ps: nech sa ti v zivote dari s takymto postojom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nemluvím jenom o tomhle určitém topicu, ale především jsme v PS3 sekci, konkrétně PS3 Pokec. A né anti-sony pokec.

> Sony/Police podnikla razii ke graf_chokolo domu!

A co jsi k tomuto tematu cekal za debatu? Oslavne ody o tom, jak Sony nechava zavirat hackery? A co by jsi chtel do topicu ohledne novych objevu na homebrew scene? Kecy o tom, jak je warez a cela homebrew scena spatna? Zvlastni, ze my vam taky neoxidujeme v ryze "legalnich" topicach.. Kdyz se nekde resi neco ryze legalniho, tak tam taky nikdo nevlitne a nezacne psat, ze jste nechutni zazobanci a ja nvm co vse za _nesmysly_ by se tam dalo psat ohledne warezu.. Proste vam to nijak nikdo nenarusuje a tohle uz z podstaty - kazdej clovek, co to ma v palici srovnany to snad pozna - je proste topic z ryze warez z sceny. "Hate" prispevky a ochvalne ody toho, jak Sony postupuje je prosta provokace. Je to jak kdyby jsi prisel na Wii forum a zacal tam psat, jak je Wii spatne. Tady se ocekava, ze se bude kazdej vyjadrovat k tomu, jako k tragicke, spatne udalosti - ne, ze zacnete rikat, jak je to super a ze warez je spatny.. To preci kazdy vi - my, co se ho zastavame asi nepotrebujeme poucovat.. Proste tyhle posty jsou cista provokace a flamewar. Ano, ja jsem se navazel do sony, ze jejich chovani je fasisticke a za tim si stojim - proc? To uz jsem zduvodnoval v X postech zpet.. Nebudu se kopirovat znovu a znovu.

Toto si teraz zas peknu *****inu napisal :D :D :D

a co keby ste si vy pirati kupili konzolu az vtedy ked budete mat aj na hry??

Co to blabolis? Sam na ne nemas. Sam nemas ani na jidlo, tak nezvan. Nejlepsi tyhle kecy. Zeptej se rodicu, jestli by byli radsi, kdyby sis misto tech tvych her radsi kupoval treba obedy. Myslim, ze ano. Kdyby ses nejak podilel na domacnosti.

Dneska je kazdy decko rozmazlenej spratek, co ma tunu kapesneho, ze to pak bere jak vyplatu, takze kdyz si na neco z kapesneho nasetri, tak pak vypravi, ze to a tamhlento ma "ze svych penez". Pritom to vubec neni pravda. Vse ma z penez rodicu - a ty jsi toho jasnym dukazem z toho, co tu pises.

EDIT: Ne, ja jsem pouze jeden z nejuprimnejsich moderatoru, jaky jsi kdy videl. Nebojim se ti to vytmavit do xichtu tak, jak to je. Neberu si servitky, nezajimaji mne nactilety spratci, co si o sobe mysli buh vi co, jen protoze si z penez rodicu kupuji hry a pak se navazi do ostatnich, co si vydelavaji a tak maji uplne jine rozpocty, protoze se musi zivit sami. Pokud se nekdo chce navazet do warezu (tak predevsim v jinem topicu), tak pouze pokud je financne uplne sobestacny, nezavisly na rodicich, ci pribuznych. Za penize jinych si taky nakoupim hory doly a dokazu pak ukazovat na ostatni, jaky to jsou socky. To umi kazdej, z cizich penez.

> ja zato nemozem , ze ty si peniaze ktore ti rodicia davali/dali hned rozflakal , vies nieje kazdy ak ty

Co ty si dovolujes tvrdit o mych penezich, kdyz o nich vis *****? Rozdil je v tom, ze mne rodice zadne kapesne nedavali (ano, slysis dobre.. mel jsem trochu prisnejsi vychovu, nez ty), dostaval jsem jen penize striktne na obedy do skoly a na pomucky do skoly. Na VS si uz musim vydelavat sam komplet na vse.. To cumis co? Ne, ja jsem nic nerozflakal. Proste jen nemam tak zazobane a rozmazlene detstvi, ze bych si kdy mohl nasetrit na neco, jako je PS3, to vubec neprichazi v uvahu. Ja jsem si na vse musel vydalt - doopravdy vydelat, rukama/hlavou.. Praci! Zadnou konzoli nemam z penez rodicu. To je pak uplne o necem jinym. Jenze to si takovej rozmazlenec, jako ty, asi nedovede predstavit, ze by musel PRACOVAT a vydelat si na to praci.. A proto mi vadi, ze vubec muzes TY, takova NICKA kecat neco o tom, ze si hry kupujes. Ty by jsi mel bejt ten posledni, kterej by mel na ty, co si hry stahuji, neco kecat. Presne takove nesnasim - a ze nemas ani trochu sebereflexe a jeste drzkujes na mne, ze jsem penize prosustroval.. To je teda vrchol. Je videt, ze neznas nic jineho, nez cucani penez z rodicu a nedovedes si predstavit, ze by nekdo proste nemel takove kapesne, jako ty. Ze by nekdo musel opravdu vydelavat.. Chapu, ze pak pro tebe ty hry fakt nejsou problem, kdyz mas tolik penez, ze nevis co s nima :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

> Sony/Police podnikla razii ke graf_chokolo domu!

A co jsi k tomuto tematu cekal za debatu? Oslavne ody o tom, jak Sony nechava zavirat hackery? A co by jsi chtel do topicu ohledne novych objevu na homebrew scene? Kecy o tom, jak je warez a cela homebrew scena spatna? Zvlastni, ze my vam taky neoxidujeme v ryze "legalnich" topicach.. Kdyz se nekde resi neco ryze legalniho, tak tam taky nikdo nevlitne a nezacne psat, ze jste nechutni zazobanci a ja nvm co vse za _nesmysly_ by se tam dalo psat ohledne warezu.. Proste vam to nijak nikdo nenarusuje a tohle uz z podstaty - kazdej clovek, co to ma v palici srovnany to snad pozna - je proste topic z ryze warez z sceny. "Hate" prispevky a ochvalne ody toho, jak Sony postupuje je prosta provokace. Je to jak kdyby jsi prisel na Wii forum a zacal tam psat, jak je Wii spatne. Tady se ocekava, ze se bude kazdej vyjadrovat k tomu, jako k tragicke, spatne udalosti - ne, ze zacnete rikat, jak je to super a ze warez je spatny.. To preci kazdy vi - my, co se ho zastavame asi nepotrebujeme poucovat.. Proste tyhle posty jsou cista provokace a flamewar. Ano, ja jsem se navazel do sony, ze jejich chovani je fasisticke a za tim si stojim - proc? To uz jsem zduvodnoval v X postech zpet.. Nebudu se kopirovat znovu a znovu.

Co to blabolis? Sam na ne nemas. Sam nemas ani na jidlo, tak nezvan. Nejlepsi tyhle kecy. Zeptej se rodicu, jestli by byli radsi, kdyby sis misto tech tvych her radsi kupoval treba obedy, myslim, ze ano. Kdyby ses nejak podilel na domacnosti.

Dneska je kazdy decko rozmazlenej spratek, co ma tunu kapesneho, ze to pak bere jak vyplatu, takze kdyz si na neco z kapesneho nasetri, tak pak vypravi, ze to a tamhlento ma "ze svych penez". Pritom to vubec neni pravda. Vse ma z penez rodicu - a ty jsi toho jasnym dukazem z toho, co tu pises.

konečně někdo kdo je rozumny plně stebou souhlasim !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

> Sony/Police podnikla razii ke graf_chokolo domu!

A co jsi k tomuto tematu cekal za debatu? Oslavne ody o tom, jak Sony nechava zavirat hackery? A co by jsi chtel do topicu ohledne novych objevu na homebrew scene? Kecy o tom, jak je warez a cela homebrew scena spatna? Zvlastni, ze my vam taky neoxidujeme v ryze "legalnich" topicach.. Kdyz se nekde resi neco ryze legalniho, tak tam taky nikdo nevlitne a nezacne psat, ze jste nechutni zazobanci a ja nvm co vse za _nesmysly_ by se tam dalo psat ohledne warezu.. Proste vam to nijak nikdo nenarusuje a tohle uz z podstaty - kazdej clovek, co to ma v palici srovnany to snad pozna - je proste topic z ryze warez z sceny. "Hate" prispevky a ochvalne ody toho, jak Sony postupuje je prosta provokace. Je to jak kdyby jsi prisel na Wii forum a zacal tam psat, jak je Wii spatne. Tady se ocekava, ze se bude kazdej vyjadrovat k tomu, jako k tragicke, spatne udalosti - ne, ze zacnete rikat, jak je to super a ze warez je spatny.. To preci kazdy vi - my, co se ho zastavame asi nepotrebujeme poucovat.. Proste tyhle posty jsou cista provokace a flamewar. Ano, ja jsem se navazel do sony, ze jejich chovani je fasisticke a za tim si stojim - proc? To uz jsem zduvodnoval v X postech zpet.. Nebudu se kopirovat znovu a znovu.

Co to blabolis? Sam na ne nemas. Sam nemas ani na jidlo, tak nezvan. Nejlepsi tyhle kecy. Zeptej se rodicu, jestli by byli radsi, kdyby sis misto tech tvych her radsi kupoval treba obedy. Myslim, ze ano. Kdyby ses nejak podilel na domacnosti.

Dneska je kazdy decko rozmazlenej spratek, co ma tunu kapesneho, ze to pak bere jak vyplatu, takze kdyz si na neco z kapesneho nasetri, tak pak vypravi, ze to a tamhlento ma "ze svych penez". Pritom to vubec neni pravda. Vse ma z penez rodicu - a ty jsi toho jasnym dukazem z toho, co tu pises.

EDIT: Ne, ja jsem pouze jeden z nejuprimnejsich moderatoru, jaky jsi kdy videl. Nebojim se ti to vytmavit do xichtu tak, jak to je. Neberu si servitky, nezajimaji mne nactilety spratci, co si o sobe mysli buh vi co, jen protoze si z penez rodicu kupuji hry a pak se navazi do ostatnich, co si vydelavaji a tak maji uplne jine rozpocty, protoze se musi zivit sami. Pokud se nekdo chce navazet do warezu (tak predevsim v jinem topicu), tak pouze pokud je financne uplne sobestacny, nezavisly na rodicich, ci pribuznych. Za penize jinych si taky nakoupim hory doly a dokazu pak ukazovat na ostatni, jaky to jsou socky. To umi kazdej, z cizich penez.

> ja zato nemozem , ze ty si peniaze ktore ti rodicia davali/dali hned rozflakal , vies nieje kazdy ak ty

Co ty si dovolujes tvrdit o mych penezich, kdyz o nich vis *****? Rozdil je v tom, ze mne rodice zadne kapesne nedavali (ano, slysis dobre.. mel jsem trochu prisnejsi vychovu, nez ty), dostaval jsem jen penize striktne na obedy do skoly a na pomucky do skoly. Na VS si uz musim vydelavat sam komplet na vse.. To cumis co? Ne, ja jsem nic nerozflakal. Proste jen nemam tak zazobane a rozmazlene detstvi, ze bych si kdy mohl nasetrit na neco, jako je PS3, to vubec neprichazi v uvahu. Ja jsem si na vse musel vydalt - doopravdy vydelat, rukama/hlavou.. Praci! Zadnou konzoli nemam z penez rodicu. To je pak uplne o necem jinym. Jenze to si takovej rozmazlenec, jako ty, asi nedovede predstavit, ze by musel PRACOVAT a vydelat si na to praci..

V podstatě s tebou souhlasím. Šetřit si peníze z kapesného je svým způsobem divné a stále jsou to peníze rodičů, ale. Zase na druhou stranu je velká většina takových, kteří ty prachy prochlastají, prohulí a podobně a pak hry stahujou a v tomhle směru je furt lepší jakože říkat, že si z kapesného "našetřil" na hru. Uživit se sám včetně bytu, jídla atd je trochu dost jinde, to je fakt.

Sice to sem nepatří, ale přeci. Jenom malinko dám svůj názor na kapesné, které si myslím, že spousta z Vás hodně špatně bere a bere to jako něco špatného. Hele, každý někdy dostával kapesný (a pokud ty ne, tak to není úplně v pořádku - pokud tvoji rodiče oba neberou životní minimum a nebo nemáš 8 sourozenců - neber to prosím špatně - nic o tobě nevím a nehodlám soudit, jen je to podle mě zbytečný a nesmyslný extrém). Dobře, já mluvím z té druhé strany, co to kapesné dostávala a ne málo. Taky tě to naučí, to si nemysli. Osobně s kapesným plně souhlasím. Výše kapesného je jen na úrovni žití rodičů. Dám příklad - oba rodiče vydělávají stovky tisíc měsíčně tak dítě logicky nebude dostával 100 Kč na měsíc. Výše je vždy závislá od úrovně sociální vrstvy, ve které člověk žije a není na tom nic divného, akorát takový člověk pak navenek vypadá jako rozmazlený fracek i když vůbec být nemusí. Představ si, že dítě chodí 5 dnů v týdnu na x hodin do školy plus nějaký domácí učení/úkoly a nedostane za to nic - to přeci není v pořádku. Něco dělá, dělá to spoustu roků a aby se tomu mohl věnovat naplno tak většinou nic pořádného pracovního mimo dělat nemůže, alespoň na střední, VŠ už je jinde. Takže za docházku do školy a tu práci co dá do školy má právo něco dostat jako kapesné. Samozřejmě musí být nějaké výsledky - ne propadání, čtyřky a podobně. Člověk musí mít motivaci něco dělat dobře a potažmo peníze jsou tou nejlepší motivací vždy. Zas nechápu rodiče, a i tací jsou, kteří dávají kapesné a pak rozkazujou, co si za to člověk smí koupit a co ne.

Naprosto ale souhlasím a nesnáším tyhle "borce", kteří za každou cenu musí ukázat jak si na tu hru naškudlily z kapesného a musí to vytroubit do celého světa. Až takovej člověk teprve pozná kolik všechno stojí, možná stáhne p.r.d.e.l a bude držet hubu a krok, ale s tím už se nikdo nepochlubí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu