Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vhodnost PSP pro mp3 a mp4....


misternet23

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Asi takhle PSP nehraje špatně, ale jsou daleko lepší přehrávače, u PSP je hlavně nízká hlasitost a basů by mohlo být taky víc, ladí to sice prográmek Light MP3 ale stejně na muj telefon N91ME to nemá tak hraje tak o 50% lépe (8pásmový ekvivalizér, zvíraznění basů, vysoká hlasitost) Všechno na Koss Porta Pro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Asi takhle PSP nehraje špatně, ale jsou daleko lepší přehrávače, u PSP je hlavně nízká hlasitost a basů by mohlo být taky víc, ladí to sice prográmek Light MP3 ale stejně na muj telefon N91ME to nemá tak hraje tak o 50% lépe (8pásmový ekvivalizér, zvíraznění basů, vysoká hlasitost) Všechno na Koss Porta Pro.

jak nízká hlasitost? jako že na max. volume to je stejně na pytel jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jak nízká hlasitost? jako že na max. volume to je stejně na pytel jo?

hraje to dost nahlas...teda pokud neposlouchas pres sluchatka co jsou k tomu...ty maj nejakej odpor a jdou max do 95dB bo tak nejak...s jinajma sluchatkama si to aji musim zeslabovat...no a taky zalezi na ty MP3 kterou tam nahrajes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a jakým kablem se to spojuje kde ho seženu ?

normalne, stereo jack 3,5mm male -- stereo jack 3,5mm male(samecek -- samecek), sezenes ho v elektre nebo v elektroworldu/datartu nebo v elektro oddeleni v tescu, globusu apod.. cena? 50 - 120Kc cca

jak nízká hlasitost? jako že na max. volume to je stejně na pytel jo?
presne tak, pres koss porta pro se to poslouchat da, hlasitost je pak celkem dobra.. ale v normalnich sluchatkach je to strasne tiche, v metru slysis strasne malo, ngage je nekolikrat hlasitejsi!

...repracky jsou na hrani nekde doma celkem ok, ale treba ve skole neslysis pri tom hluku skoro nic...

...kvalita neni nejhorsi, ale popravde skoro cokoliv jineho hraje lepe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No nevim jeslti je objektivni soudit jenom Koss porta pro :roll: jsou tisice dalsich nekdy i kvalitnejsich sluchatek...A nechapu proc vsichni pisi kvalitni sluchatka... ehm urcite poznate rozdily Kmitočtový rozsahu,Zkreslení,Citlivosti,Impedance atd...pro normlaniho uzivatele takrka nemozne...

Jinak ke vhodnosti jako mp3 player nic moc... a MP4 smaozrejme vleiky display prehravac podporuje docela velke rozliseni takze vhodnost MP4 ano MP3 podle me ne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

me jenom vadi ze jako MP3 prehravac je to moc velky takze abych si sel s psp nekam zabehat je nemozny..to me na tom celkem vadi..jinak jako MP3 to neni nejlepsi ale neni ani nejhorsi..zvuk to ma celkem dobrej..jinak MP4 jako videa jsou pohoda..teda kdyz maj dobrou kvalitu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No nevim jeslti je objektivni soudit jenom Koss porta pro :roll: jsou tisice dalsich nekdy i kvalitnejsich sluchatek...A nechapu proc vsichni pisi kvalitni sluchatka... ehm urcite poznate rozdily Kmitočtový rozsahu,Zkreslení,Citlivosti,Impedance atd...pro normlaniho uzivatele takrka nemozne...

Jinak ke vhodnosti jako mp3 player nic moc... a MP4 smaozrejme vleiky display prehravac podporuje docela velke rozliseni takze vhodnost MP4 ano MP3 podle me ne!

taky jsem si tohle rikal, ale Koss Porta Pro jeste nemam, ale pujcil mi je kamos a je to fakt bozi.. nevim proc, taky jsem si rikal ze to prece nemuze bejt rozdil, ale hraje to hlasiteji a lepseji..

... je videt ze jsis je jeste nikdo nezkousel :D :P

... s tim ze na mp4 v poho, ale na mp3 nic moc souhlasim.. opravdu i vetsina mobilu s mp3 je vhodnejsich nez PSP.. :) - kdyz to hodnotim objektivne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja povazuji zvuk z PSP jako velmi slusny-vyborny!!!O ostatnich formatech jako-hry, videa apod.Zalezi jak kdy, ale jiste hraje skvele.Mam Koss PortaPro a nemyslim si, ze by hraly potichu nebo se slabymi basy!!!

Prilozene sluchatka jsou nouzovky, ale za ty dva roky co PSP mam-jsem je nejednou velmi dobre vyuzil!!!Napr.v noci kdyz nemuzu spat a je ticho - tak pohoda-Kossy tlaci.)

Kabel na propojeni je jasny-podle toho do ceho chces dat stavu:) jack-jack/jack-cinch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja povazuji zvuk z PSP jako velmi slusny-vyborny!!!O ostatnich formatech jako-hry, videa apod.Zalezi jak kdy, ale jiste hraje skvele.Mam Koss PortaPro a nemyslim si, ze by hraly potichu nebo se slabymi basy!!!

Zvuk asi pri poslechu neni problem, ale velikost PSP, ovladani (myslim treba jednou rukou v kapse bundy) a vydrz neni pro MP3 idealni.

Sam jsem s kvalitou zvuku PSP relativne spkojeny, ale z vyse jmenovanych duvodu jsem si koupil iRiver T10 a jsem spokojeny;-)

Na MP4 je ale tento velky display skvely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No nevim jeslti je objektivni soudit jenom Koss porta pro :roll: jsou tisice dalsich nekdy i kvalitnejsich sluchatek...A nechapu proc vsichni pisi kvalitni sluchatka... ehm urcite poznate rozdily Kmitočtový rozsahu,Zkreslení,Citlivosti,Impedance atd...pro normlaniho uzivatele takrka nemozne...

Jinak ke vhodnosti jako mp3 player nic moc... a MP4 smaozrejme vleiky display prehravac podporuje docela velke rozliseni takze vhodnost MP4 ano MP3 podle me ne!

lol, tak si skus zvuk z tesco sluchátek a z koss porta pro a ukaž mi tisíce lepších sluchátek jak porta pro. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

-mp3: vetsina z nas stejne posloucha mp3 se 128 kbs bitratem a v tom psp zvukovou kvalitou rozhodne neomezuje...

podle me psp prehrava mp3 a jine formaty velice kvalitne i v sirsim spekru zvuku a i kdyz jako zarizeni hraje potiseji s kvalitnimi sluchatky je treba davat pozor abyste neohluchli(v mem pripade koss spak plug)

ja celkem casto pouzivam psp i jako domaci prehravac.. bud ho pripojim na bedny v pokoji, nebo na hifku v obyvaku a v tom mi psp vyhovuje, nicmene jako prenosny mp3 prehravac neni moc prakticky a to hlavne kvuli rozmerum... ruku na srdce, je to proste padlo, ale skvely :)

-mp4: k tomu myslim neni co dodat... psp je proste suprovej prehravac mp4 za rozumnou cenu, a umi toho vic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
[;203876']-mp3: vetsina z nas stejne posloucha mp3 se 128 kbs bitratem a v tom psp zvukovou kvalitou rozhodne neomezuje...

podle me psp prehrava mp3 a jine formaty velice kvalitne i v sirsim spekru zvuku a i kdyz jako zarizeni hraje potiseji s kvalitnimi sluchatky je treba davat pozor abyste neohluchli(v mem pripade koss spak plug)

ja celkem casto pouzivam psp i jako domaci prehravac.. bud ho pripojim na bedny v pokoji' date=' nebo na hifku v obyvaku a v tom mi psp vyhovuje, nicmene jako prenosny mp3 prehravac neni moc prakticky a to hlavne kvuli rozmerum... ruku na srdce, je to proste padlo, ale skvely :)

-mp4: k tomu myslim neni co dodat... psp je proste suprovej prehravac mp4 za rozumnou cenu, a umi toho vic ;)[/quote']

jj, o to mi taky hodně jde - jaká je kvalita zvuku přes hifinu, sluchátka jsou už rozebraný velice slušně8) budu muziku hlavně pouštět přes kino/hifi, jako přenosný mp3 vim že to nejde, ani to nepotřebuju:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jsem si koupil teda ten kabel jack jack ale kam ho mám zapojit ?

z jedne strany do psp a druhou cast do hifiny, mela by tam bejt zdirka AUX/line in/stereo in... apod.. pokud tam nic takoveho neni, tak to tve radio neumi :/

..samozrejme pak musis dat take na hifce rezim AUX..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
z jedne strany do psp a druhou cast do hifiny, mela by tam bejt zdirka AUX/line in/stereo in... apod.. pokud tam nic takoveho neni, tak to tve radio neumi :/

..samozrejme pak musis dat take na hifce rezim AUX..

no mám tam napsaný aux a pod tím L a R ale ani do jednoho to nepasuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu