Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pche.. uz vidim jak da sam dva Kiriny :D .. me uz chybi jenom Kushala v jungle, Chameleos ve swamp a prave ti Kirini.. jinac sorry ze sem vas ted trochu zanedbaval ale urcite ted nekdy dojdu.. Dame Fatalisa :P

Dva kirini jsou 8* ;) jinak 7* sem dodelal se sneyem (dual ples me chybel a jeste nejaka mrdka ...) ted dodelavam 3* a to je vetsi porod nez tech 7* :D uz sem dal 50 vespoid a 50 hornetaur , jdu na mountin herbs :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:blink2:

me to padalo skoro porad ty ruststony.. jenom v te cervene oblasti ted uz nevim cislo.. no ale vyplati se to
to je ten jednorucak

Vzdyt on ma Black sword,ten se da udelat z materialu v te zmrzle jeskyni.

(nebo ty mece akorat vypadaji stejne?:blink2)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:blink2:

Vzdyt on ma Black sword,ten se da udelat z materialu v te zmrzle jeskyni.

(nebo ty mece akorat vypadaji stejne?:blink2)

to neni black sword a ani takhle nevypada ;)

black sword ma takove rovne a od spicky rodelene ostri, sice taky dava dragon dmg, ale vypada jinak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:blink2:

Vzdyt on ma Black sword,ten se da udelat z materialu v te zmrzle jeskyni.

(nebo ty mece akorat vypadaji stejne?:blink2)

to neni black sword a ani takhle nevypada ;)

black sword ma takove rovne a od spicky rodelene ostri, sice taky dava dragon dmg, ale vypada jinak ;)

edit: btw dotaz na skusenejsi huntery...

jak casto se da narazit na nejaky ten ruststone? ja jen ze jsem v lv**** narazil na dva, jeste jsem neznal ten triicek a vyplacal jsem je na nejaky ubohy zbrane :(

od te doby jsem nenarazil ani na jeden...

edit2: to WItekS: ja je celkem casto nachazim na farme, ale jinak jsem jich hodne chytil ve Vulcano... je tam akorat jedinny sektor s brouky, myslim, ze je to 2 a tam jsem nasel celkem dost vzacnych brouku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo u kushaly sem si nevsim ale jak bojuje proti lunastre tak ma black sword ne?

A ten rustoune 1 z 7 pokusu a vyrabi mi zneho jenom iron veci.O jakem tricku to mluvis?

no proste, ze az budes mit ruststone, ulozis si hru a zkusis si z nej nechat udelat zbran... jestli ti z toho udela nejakou shitku... ukocis hru bez savenuti, splnis jakykoli quest(muze byt i training, nebo gathering quest) a zkusis to znova...

dokud z ti z toho neudela rusted weapon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;255054']

edit: btw dotaz na skusenejsi huntery...

jak casto se da narazit na nejaky ten ruststone? ja jen ze jsem v lv**** narazil na dva' date=' jeste jsem neznal ten triicek a vyplacal jsem je na nejaky ubohy zbrane :(

od te doby jsem nenarazil ani na jeden...

edit2: to WItekS: ja je celkem casto nachazim na farme, ale jinak jsem jich hodne chytil ve Vulcano... je tam akorat jedinny sektor s brouky, myslim, ze je to 2 a tam jsem nasel celkem dost vzacnych brouku ;)[/quote']

Ruststone: Kopal jsem ve Volcanu a našel jsem taky 2, jeden na GS a jeden na Hammer.. ale bohužel, ten na GS jsem zbytečně vyplýtval, nevěděl jsem jak je to vzácný... každopádně oba jsem našel v 6 a 8 ( ale nejsem si úplně jistej, možná místo jednoho byla i 5...

Killer Beatle: Už mi ho přivez kočičák z Desert... Ale každopádně dík za ten tip na chytání brouků ve Volcanu, zkusim ;) A na farmě sem nechyt ani jednoho zatim... většinou Carpenter, Bitter, Jam a Worm.. občas Flash.

Jo a už mam Devil Slicera ( dík moc weste :-) ) a ještě potřebuju sehnat 4 Giaprey Scale a potom budu už moc updatnou na Wyvern Katanu "Fall" 8)

Snažim se teď sehnat weapons se všema různejma attrbs, zatim mam jenom Electro ale brzo bude ten Fall a potom ještě zamejšlim Leaf, no a líbil by se mi i ( nevim jak se přesně jmenuje - je to modrej GS s water attrb a dělá se z Red Stripe )... A určitě je dost zajímavej, ten DragonWood Long Sword.. na YouTube sem viděl jak vypadá ve finální verzi a fak pecka :blink2:

;-)

EDIT: K tomu triku, mě to udělal Buster Sword, tak sem to prodal :lol: :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;255098']me na nej chybi jedinnej dragonwood a to uz pekne dlouho... kocicak ho porad ne a ne privezt:roll: ...kazdopadne paraliza na zbrani muze byt zajimava :D

lol ty ja mam 3 navic a to sem fuet chtel jen ten moss

jinak nema ta katana trochu vadny brouseni?me prisli ze max. ostrost vydrzi jen chvil

a tak parliza je good,vim to od svyho dragonwood hornu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tojo, Paraliza musí bejt cool...

A nevim jestli někdy používam GS, ale oproti tomu je Iron Katana lahůdka :D co se broušení týče..

EDIT: Nevíte co tam používá za zbraně... ? Myslim ty první dvě... vypadá to jak updatnutej Fall.. a to druhý nevim.. neni to Dragonwood.. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^^ OMG, to dokáže nasrat :dozey:

btw, připravuju takovej menší Tutoriál, poněvadž ten na první straně byl dělanej pro tu japonskou verzi... byl bych rád kdybyste do nějak přispěli, stejně všechno co tam je vim zkušenější pařanů ( od vás tady ) takže to co jsem nedopsal, byste mohli doplnit.. ještě tam dam obrázky a dodělam pár detailů a bude to.. :-) Jenom to jenom takovej soupis mých dosavadních zkušenostú a know - how.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^^ OMG, to dokáže nasrat :dozey:

btw, připravuju takovej menší Tutoriál, poněvadž ten na první straně byl dělanej pro tu japonskou verzi... byl bych rád kdybyste do nějak přispěli, stejně všechno co tam je vim zkušenější pařanů ( od vás tady ) takže to co jsem nedopsal, byste mohli doplnit.. ještě tam dam obrázky a dodělam pár detailů a bude to.. :-) Jenom to jenom takovej soupis mých dosavadních zkušenostú a know - how.

to budeš hodny ale plz poradte ty mi co jsou tpo ty rusred weapon!!!!!!!pleazeeeeeeeeeeeeeeeeeee:idea::idea::idea:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu