Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

2witeks:

1, dneska mas taky prazdniny? dame neco na Xlinku?

2, ty sutry dou rozbit i kladivem

3, rajangy sem nesnasel, ale jak se zjisti jak na ne, tak je to radost... G rajang sem sam jeste nezkousel a v multi mam zatim jenom 2 ale setik bych si rad udelal... takze se na to podivam

jo ale celej den tam nebudu... poď teď.

Rajang je právě větší sranda dávat sám ^^

Napr. ja som este na XKai nebol...Celu dobu killujem sam a riadne mato vycvicuje :bash: Ja ked vidim tie flash bomby a 5 ludi budi do monstera za to strieka cez celu obrazovku je mi az zle...Tak este v dvojke by to uslo,ale hento v 5ke je fakt uz o nicom :)

tjn, takle de zabít všechno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Napr. ja som este na XKai nebol...Celu dobu killujem sam a riadne mato vycvicuje :bash: Ja ked vidim tie flash bomby a 5 ludi busi naraz do monstera ze to az strieka cez celu obrazovku je mi az zle...Tak este v dvojke by to uslo,ale hento v 5ke je fakt uz o nicom :)

^^ monster hunter je maximalne pro 4 :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Nemyslel som tym kazdy jeho dotyk,ale prave dotyk,ked to najmenej cakas.Vysvetlim na priklade:nemas quake r. a zostanes stat,zrazi ta a ubere kludne aj 3/4 zeleneho pricom polka je v cervenom,rychlo zadelis max potion(stihne sa zregenerovat do zeleneho)ale prave vtedy sa ta v rage dotkne a koncis...Ako keby ta hra nezaznamenala,ze si sa dobil :) Stalo sa mi to uz vela krat,aj pri inych monsteroch(ale pri tomto najcastejsie,preto ich nemam rad :P ) No a prave v tomto je tato hra pekne retardovana lol,proste jak naschval naprogramovane > > Urcite sa aj vam nieco podobne stalo,pricom zostava rozum stat.

Dalsi priklad Rathalos,ked zosada a nahodou ti nevyde triplle pound s hammerom=okamzity charge a konec(150) preto davam pri zosadani len super pound > > Pritom Rathalos patri medzi mojich oblubenych.

A tak dalej :) Ale aj tak je tato hra The Only One :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uff no tyvole, po pondelni zaparce me doma cekalo nemily prekvapko... byla u nas bourka a odpalilo mi to modem a sitovku v PC... supr situace, 1200 za novy , a sem tu zase :P

btw termixi , na lunastru/teostru uz chodim jen s hammerem (misto puvodniho dark hammeru sem dal dokupy Dragonbreaker :) ) , a np, cili uz beham se smolderem :P . jo a btw z HR5 rathalose mi haluzove padl ruby :P tak ted rathalose farmim jak o zivot :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KILLaMH: jak si psal to s tim rajangem... myslim, ze to je tak, ze kdyz ti nabiha heal bar po poziti max potion a v tu chvili te zasahne... ubere ti jakoby z celeho healtu (150)... jinak bacha na to... nikdy se nehealuj hned z paniky, ale pockej si az bude rajang zamestnanej nejakym utokem...

me se celkem casto stava, ze kdyz celou dobu bezproblemove bojuju s nejakym bossem a sem linej ceket na nejakej delsi utok abych si nabrousil zbran a brousim rovnou z nedockavosti... srazi me a od ty doby se to se mnou veze nekdy az ke smrti... tahle hra chce skratka ocelovou trpelivost ;)

jinak panove... potreboval bych poradit... za nic nemuzu prijit na to, kde ziskat Chameleos Spike ...na gamefaqs sem zjistil, ze z chameleose se neda vyriznout a ani za rozbiti cehokoli se ho nedockam... jeste me napadlo, ze by se mohl objevit v odmene za porazeni chameleose, ale 3X jsem to zkusil a nic..

jestli nekdo vi, kde tuhle fialovou cetku splasit poradte... nabizim 500p

thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz se prave bojim, ze jsem trpelivej na neco, ceho se nedockam...

=======

Chameleos (A06.05)

==========

Elder--

Reward For Breaking:

Horn-

Chameleos Horn X1 (90%)

Dragonite Ore X1 (10%)

Carve:

Body-[X4]

Chameleos Hide (39%)

Chameleos Webbing (24%)

Chameleos Claw (19%)

Dragonite Ore (13%)

Elder Dragon Blood (5%)

Tail-[X1]

Chameleos Tail (60%)

Dragonite Ore (22%)

Elder Dragon Blood (18%)

Capture: N/A

Drop:

Dragon Treasure (75%)

Dragonite Ore (25%)

G Rank--

Reward For Breaking:

Horn-

Chameleos Horn X1 (50%)

Chameleos Horn+ X1 (40%)

Union Ore X1 (10%)

Carve:

Body-[X4]

Chameleos Hide (35%)

Chameleos Webbing (24%)

Chameleos Hide+ (20%)

Union Ore (10%)

Elder Dragon Blood (6%)

Chameleos Jewel (5%)

Tail-[X1]

Chameleos Tail (60%)

Union Ore (17%)

Elder Dragon Blood (15%)

Chameleos Jewel (8%)

Capture: N/A

Drop:

Dragon Treasure (43%)

Dragon Treasure+ (42%)

Union Ore (15%)

urcite to neni z neceho jinyho?... chameleose uz jsem zabijel mockrat a za celou dobu jsem nemel ani jeden... akorat teda jsem ho nejvic zabijel na hi ranku... je mozny, ze je to treba z rewardu ze singlu? potreboval bych vedet s jistotou, kde to vemu... uz fakt nemam naladu jit na chameleose zbytecne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele potreboval bych se zeptat sem HR4 a potrebuju nejakou katanu s dragon atributem na lao shana jaka by byla asi nejlepsi popripadne jak a z ceho ji udelat vim ze na SoC to urcite bude ale tak na ja se ptam tady pac to tady bude urcite i prehlednejsi predem dekuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele potreboval bych se zeptat sem HR4 a potrebuju nejakou katanu s dragon atributem na lao shana jaka by byla asi nejlepsi popripadne jak a z ceho ji udelat vim ze na SoC to urcite bude ale tak na ja se ptam tady pac to tady bude urcite i prehlednejsi predem dekuji :)
nepotrebujes s dragon atributem... na HR4 bys mel bez problemu sehnat true devil slicer, coz na nej staci. po jeho zabiti se zacni zajimat o stavbu red dragonsword, popr. rovnou Smoldera :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu