Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže k vašemu rozhovoru... určitě bych nevěřil tomu co je na Gfaqs, ty carvy + rewardy sou tam úplně blbě. Např. pokud se nemýlim ( aspoň když sem se koukal na posled tak to tam bylo ) tak je tam napsaný, že Grav Brain Stem de sehnat jenom z Tailu. A ještě, že u Graviose je větší šance než u Black Grava. No doopravdy je to tak, že můžete dostat u obou v rewardu i z ocasu, stim že u white grava by mělo bejt z ocasu větší šance a u black v rewardu.

Prostě když nebudete vědět, tak napište sem. Nebo v nejhoršim, na SoC.

weste jenom máš nehoráznou smůlu, Spike dostávam v skoro každym cham runu, ikdyž nic nerozbiju. Takže.. good luck ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozno by mi tu vedel niekto poradit?

Coral Cphlos Fin odkial??

HR4 Quest Cephadrome ( Land shark se myslim jmenuje.. ).

Rozbij mu Fin ( tu ploutev ) a pak ho chytni ( že je ready na chycení, poznáš tak, že mu ta ploutev klesne) Bral sem na něj buď GS, nebo para LS, aby sem moh rozsekat ten fin, ale jde to i s lukem dobře ;) Hodně štěstí, CCF sou strašný svině...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CCF nejsou svine,ja dostal na kazdej zatah 1:cheesygrin:(chodil sem s TDS) a nezpomen sekat kdyz kolem tebe "proplouva", to to nejen urychli,ale muzes mu tim pomoct vyskocit z pisku)

Nojo, když je někdo lucker >_< :D

Já dostával po jednom na každýho pátýho Cephadroma ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

weste jenom máš nehoráznou smůlu, Spike dostávam v skoro každym cham runu, ikdyž nic nerozbiju. Takže.. good luck ;)

taky gamefaqs beru s nadsazkou... a proto pres vikend, kdy jsem byl na chate jsem zabijel chameleose jak svin ...3x na dvakrat hi-rank a 6x obyc

ani jednou nepadl zadny spine :(

z jakyho chameleose ho teda splasim normal/hi-rank?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;347696']taky gamefaqs beru s nadsazkou... a proto pres vikend' date=' kdy jsem byl na chate jsem zabijel chameleose jak svin ...3x na dvakrat hi-rank a 6x obyc

ani jednou nepadl zadny spine :(

z jakyho chameleose ho teda splasim normal/hi-rank?[/quote']tve chameleose sem daval jen u eldry, a jen jednou, a mam ho ... ses docela smolar, ja dal dneska 7x po sobe silver lose, a ani jeden ruby, cili si muzem potrast rukama :( a to sem ho celyho ocesal a capturnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nicmene co ctu na neoforums - chameleos spike je varianta chameleos hornu, abys ho ziskal, nejvetsi sance je z G-rank chameleose .cili rozmlatit mu jako G rank roh, a a sejmout tu svini :P tot vse , pro lepsi zamereni na roh - dycky ma takovou tu zelenou "paru" okolo huby, kdyz je neviditelnej... mno tak tam ma glocnu. rubaj ho po kotrbe a mas to :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tve chameleose sem daval jen u eldry, a jen jednou, a mam ho ... ses docela smolar, ja dal dneska 7x po sobe silver lose, a ani jeden ruby, cili si muzem potrast rukama :( a to sem ho celyho ocesal a capturnul

sem smolar na vsechno... s ruby jsem si taky uzil svy :D

ale muzu poradit, jestli mas v bedne Veggie Ticket Gold, ktery je myslim mozne ziskat za quest odehrany v multiplayeru... tak ti ho ve forest & hills elder vymeni za rathalos ruby

btw... ironie je ze za ty 3 slozeny hi-rank chameleosy jsem dostal 3 chameleos jewely, ktery jsou mi na nic :)

edit: diky moc za tip... vyzkousim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;347749']sem smolar na vsechno... s ruby jsem si taky uzil svy :D

ale muzu poradit' date=' jestli mas v bedne Veggie Ticket Gold, ktery je myslim mozne ziskat za quest odehrany v multiplayeru... tak ti ho ve forest & hills elder vymeni za rathalos ruby

btw... ironie je ze za ty 3 slozeny hi-rank chameleosy jsem dostal 3 chameleos jewely, ktery jsou mi na nic :)

edit: diky moc za tip... vyzkousim[/quote']njn, ja si chci postavit silver sol set, nicmene neni mi prano tech pitomych rubinu, hlavne ze ostatniho mam pres 30...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nvm proc, ale po vsech tech kushalach, teostrach, lunastrach atp. mi chameleos prijde strasne neskodnej :P takze jeho "budemetomurikatrage" je odvar i oproti prastenymu kut-ku :)

no nahodou je to peknej svinak... okrade te o co muze a tak kdyz na nej chodim jeden quest za druhym... to je panecku spotreba :D

njn sem ten co dava prednost silnejsimu utoku, nez anti čórka skillu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu