Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele nevíte někdo kde se dá co nejlehčejc sehat sm bone husk???a co je to a kde se nachází, nebo jak se dá vyrobit dragonite ore......????? plsss......

sm bone husk se da nekdy koupit u babky pred GH (gathering hall) nebo normalni bulldrome...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^ach jo.. to jsou dotazy:roll:

nemuzu si pomoc, ale ja nektery lidi opravdu nechapu.. ja jsem monster huntera nejprve zacal hrat a teprve kdyz jsem s necim potreboval poradit, teprve pak jsem se zeptal tady zkusenejsich hracu...

ale ptat se jakym zpusobem zacit hrat hru?:idea:...

je mi lito, ze ti odpovidam takovymto zpusobem, ale nejsi prvni kdo se na to pta..

jestli ti to nejak pomuze... ja zacal hrat s katanou

kazda zbran ma +/- takze je jedno s jakou zbrani zacnes(na zacatku mas v bedne vsechny typy, tak si vyzkousej, ktery ti bude vyhovovat nejvic), hlavne ze se s ni naucis zachazet.. akorat zbrane na dalku na zacatek moc nedoporucuju, kvuli velkym vydajum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uplne s westom suhlasim :) nepovedal bych to lepsie...Inak ja som tiez zacal s katanou...

Inak robil som ten monoblos S a ani za nic som nemohol dostat monoblos heart,zabil som po sebe 6tich monoblov,24 bielych monoblov,4x som isiel ultimate crab dinner,3x GH ultimate crab dinner a nic :D A dnes len tak z piip som isiel monobla(normal) a dostal 2x po sebe,som myslel,ze ma slahne :)

Inak asi dobry den mam,bo som isiel 2x po sebe Ash Laa a dostal 2x zasebou ruby :) ronecne si spravil Azure Orge Sword a Dragon Demolisher...dalej sa mi podarilo Ancient Blow,Eternal Schism a Steel Ice Hammer :) Normalne som rad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze začátku GS a LS .....

Jo a Range weps bych nezahazoval.... Uvědomil sem si jak moc sem BowGuny ignoroval a zatracoval, už od začátku. Ale jsou fakt super. Ještě se snima učim, ale třeba HR7 Plessyho ( jo tu přerostlou a přeHPovanou rybu :dozey: ) sem dal s HBG a Adrenalinem za 10 minut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze začátku GS a LS .....

Jo a Range weps bych nezahazoval.... Uvědomil sem si jak moc sem BowGuny ignoroval a zatracoval, už od začátku. Ale jsou fakt super. Ještě se snima učim, ale třeba HR7 Plessyho ( jo tu přerostlou a přeHPovanou rybu :dozey: ) sem dal s HBG a Adrenalinem za 10 minut...

jak si jen mohl.. :D

ja jsem spis zastance LBG, hlavne profusion jsem si oblibil...

ehm, mala reklama:)

ma rapid fire pro pierce a pellet S lv1, zvsuje defense a ma dost slusnou podporu projektilu... hlavne cluster S lv2 se zasobnikem na dva vystrely jsou super(diky tomu ze se kombinuji z wyvern claw a sm bone husk muze se jich do questu vzit az 53 a to se vyplati:P) obzvlast kdyz na ni mam silver sol s Gunnery king, attack up(small), pierceS Up a element attack up

s timhle setikem neni problem dost rychle zkolik Graviose nebo Diablose a hlavne je to celkem bezpecny... jenze ta spotreba!, 50 wyvern claw na quest je fakt moc

profusion je podle me nejlepsi LBG z MHF2, ale koukal jsem i na bowguny ze 2ndG a to sem cumel jako hovado.. uz aby byl ten EN patch, fakt uz me nabavi porad jenom cist o vsech tech upgradech, ale zase si nechci japonstinou zkazit pozitek ze hry... hmm to je dilema:roll:

btw bowgun je taky super zbrani do tymu... priklad kirin: ja mel profusion a vzal si s sebou sleep S lv1/lv2 +material na dokombeni, kamos si vzal GS s dobrym raw a to byste koukali jak muze byt kirin neuveritelne jednoduchou zalezitosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

weste nechcu ti to nijak rozkecavat ale neni si tu hru cim zkazit za 3dny to mas nauceny,carve itemy atd sou prelozeny v kuchyni je to easy..taky sem si rikal to samy ale je to ok,nelituju :)

jasny no... uz jsem o tom premyslel - save uz mam prevedenej a 2ndG v psp, dokonce jsem odehral dva questy v japonstine, ale stejne jsem se rozhodl pockat na kompletni EN patch... jde mi o celkovy dojem ze hry, proste monster huntera mam moc rad na to abych tam mel i treba jen par nepodstatnych veci v jazyce, kteremu nerozumim... navic ja MHF2 sice dohral, ale my kamaradi hunteri jsou pozadu a tak bych si s nima stejne zatim nezahral a nechtel bych je nechat pozadu jeste vic... takze castecne cekam i na svoje spoluhrace

2ndG mi nikam neutece, akorat mi ty upgrady zatim budou rvat srdce :(

aspon, ze uz to s tim patchem vypada na spadnuti:thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;350972']jak si jen mohl.. :D

ja jsem spis zastance LBG' date=' hlavne profusion jsem si oblibil...

ehm, mala reklama:)

ma rapid fire pro pierce a pellet S lv1, zvsuje defense a ma dost slusnou podporu projektilu... hlavne cluster S lv2 se zasobnikem na dva vystrely jsou super(diky tomu ze se kombinuji z wyvern claw a sm bone husk muze se jich do questu vzit az 53 a to se vyplati:P) obzvlast kdyz na ni mam silver sol s Gunnery king, attack up(small), pierceS Up a element attack up

s timhle setikem neni problem dost rychle zkolik Graviose nebo Diablose a hlavne je to celkem bezpecny... jenze ta spotreba!, 50 wyvern claw na quest je fakt moc

profusion je podle me nejlepsi LBG z MHF2, ale koukal jsem i na bowguny ze 2ndG a to sem cumel jako hovado.. uz aby byl ten EN patch, fakt uz me nabavi porad jenom cist o vsech tech upgradech, ale zase si nechci japonstinou zkazit pozitek ze hry... hmm to je dilema:roll:

btw bowgun je taky super zbrani do tymu... priklad kirin: ja mel profusion a vzal si s sebou sleep S lv1/lv2 +material na dokombeni, kamos si vzal GS s dobrym raw a to byste koukali jak muze byt kirin neuveritelne jednoduchou zalezitosti...[/quote']

Profusion byl jedinej LBG co jsem v MHP2 používal ;) Krom toho, si ho zrovna včera udělal brácha k Ceana U a ten pierce rapid je super, máš úplnou pravdu... ( zachránil mi tim krk, dávali sme Graviouse, já měl HBG a adrenaline a on LBG, už na mě skoro vystřelil beam když na něj brácha pustil sprchu pierců a toho scaterlo xD

A užs slyšel o White Fata LBG ? Vypadá jako ta Rathalos LBG, jenom bílá.... a má Rapid na všechny elemental shots... Úplně skvělá... A materialy na udělání sou: White Fata Thick Scale x5, White Fat Strong Wing x2 ( :dozey: ), Ucamulbas Sky Scale x2, Large Elder Dragon Jewel x5 ( :cry: )

Ale Kirin Barrage je taky pěknej....

Já sem všechny ty zbraně nascreenuju a to by bylo abys nepřešel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Profusion byl jedinej LBG co jsem v MHP2 používal ;) Krom toho, si ho zrovna včera udělal brácha k Ceana U a ten pierce rapid je super, máš úplnou pravdu... ( zachránil mi tim krk, dávali sme Graviouse, já měl HBG a adrenaline a on LBG, už na mě skoro vystřelil beam když na něj brácha pustil sprchu pierců a toho scaterlo xD

A užs slyšel o White Fata LBG ? Vypadá jako ta Rathalos LBG, jenom bílá.... a má Rapid na všechny elemental shots... Úplně skvělá... A materialy na udělání sou: White Fata Thick Scale x5, White Fat Strong Wing x2 ( :dozey: ), Ucamulbas Sky Scale x2, Large Elder Dragon Jewel x5 ( :cry: )

Ale Kirin Barrage je taky pěknej....

Já sem všechny ty zbraně nascreenuju a to by bylo abys nepřešel :D

jj o LBG s rapid firem na vsechny elemety jsem nekde cetl, ale nevedel jsem, ze to je z Wfata... kazdopadne to je mazecek:D, elementalS s rapidem navic vystrelej 5X ze jo?

akorat ten material koukam da celkem zabrat:|

no urcite hod screeny, rad zkouknout nejaky ty guny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trošku sem hledal co dělá ten skill ,art of sword a nic... nevíte co to teda je?
no ja sice nevim co to je art of sword, ale na Soc mas seznam skillu pro ruzna brneni...http://skiesofcrimson.com/forum/topic/13198

mozna, ze se tomu skillu rika vice variantama... vychazej teda z toho na jakym brneni je a dohledej to v tom topicu

treba to pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu