Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

Pls lidi, moh by mi někdo vysvětlit jak se pracuje s large barrel bomb? ta small začne hořet, a pak bouchne, ale ta large nehoří, a vodpálí se až, když do ní fláknu mečem, což mně odhodí, a ubere životy....jde ten výbuch vyvolat nějak bezpečnějc? (kromně střelnejch zbraní, ty nepoužívám)................a co to je bounce bomb.............?Jo, a co to sou a jaks e použijou ty různý tickety? mam jeden od felyna, jako poukázku na jídlo, ale nwm co s tim...? a pak jeden kterej mám dát viliage crafterovy, ale nějak to nechce.......?....thx...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

^si delas prdel? :D

to te opravdu nenapadlo pouzit small barrel bomb na odpaleni large barrel bomby?:blink2:

jinak na odpaleni staci treba i jen paintbal, stone, bumerang atd

bounce bomb - vyzkousej a uvidis

tickety moc neres.. nektery mozna budes potrebovat na zbrane, ale treba je nebudes potrebovat vubec... to zalezi na tom jaky zbrane si budes chtit udelat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně že mně to napadlo, ale na SoC někdo psal, že když nějakej boss spí, a chci ho odbouchnout ať si dám pozor na sm barel bombu, že ho může probudit.........jo, a bounce bomb sem skusil, a nic se nestalo :-D fakt nwm, sem jí položil, a nic.......ani když sem na tom místě pak vodbouch sm barr. bomb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně že mně to napadlo, ale na SoC někdo psal, že když nějakej boss spí, a chci ho odbouchnout ať si dám pozor na sm barel bombu, že ho může probudit.........jo, a bounce bomb sem skusil, a nic se nestalo :-D fakt nwm, sem jí položil, a nic.......ani když sem na tom místě pak vodbouch sm barr. bomb.
to kvuli tomu, ze kdyz monstrum spi tak prvni "poskozeni", ktery obdrzi se nasobi 3X

jde o to aby sm bomba nebyla tim probouzejicim poskozenim, protoze lg bomba da daleko vetsi damage obzvlast dve najednou(musi splyvat, takze kdyz je pokladas nehybej se)

takze staci akorat naklast lg bomby k monstru a sm bombu dat tak, aby nezasahla bosse, ale odbouchla lg bomby

btw lg barrel bomb + scatterfish = lg barrel bomb+

edit: priklad

screenshot077gl5.png

jestli te zajimalo tohle, tak se priste neptej tak blbe, at ti nemusim blbe odpovidat;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trošku sem hledal co dělá ten skill ,art of sword a nic... nevíte co to teda je?

edit west: jj taky už mě to napadlo ale psp není zrovna po ruce... :)

mel by to bejt unsheathe skill(prvni zasah po vytazeni zbrane je vzdycky critical a to i kdyz je negtivni aff, je to dobry pro GS)

ma to treba Lao X set,ale ty materialy,fuj

asi je jednodussi to vyjewelovat

ja taky ted nemam moc casu, musim se trochu venovat skole a kupuju si ted PDA,mimo jine sem ted nekolikrat dohral Demo SEcret Agent Clank(fakt luxus)

ale preci sem si nasel cas-2x GnS(1rathian SS,ale los nn:cry:) a 2x sem sejmul Uca(1. ani jeden SS ,ale podruhy rovnou 2),chybi me 1 scale a udelam si bow->pak s t nim pujdu na Rajanga(dava HR9 final invitation taky ty materialy co HR9 single Raja?) a mozna s tim zkusim i red blango ->Magnitude:cheesygrin:

a mozna si koupim svuj 1.bowgun:cheesygrin: xD,asi ten z Shana(matros je)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

par otazecek:)

1.)Jak nejlip sezenu RATHIAN PLATE chodim na pink rathiana u ty babky a vzdycky rozmlatim vsechno co jde (kridla a hlava) useknu vocas a chytim uz sem ho i rozmlacenyho zabil vsechno a furt prd :( 41 rathianu down a ani jedno plate

2.)proc nemam votevreny zadny Rathalos Gunner rukavice ? ani z modryho ani z normal :(

a 3 asi nejdulezitejsi udelal sem si gunner setik s modryho rathalose mam tam ten earplug vemu luk a jdu na G Bariose a stejne kdyz zarve tak si drzi usi jak debil :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len dodam k tym bombam...LBB+ spravi spiacemu monsterovi 600damage,dve naraz spravia 1000damage...Takze s kazdou druhou(ak pokladate len jednu)spravite o 200dmg viac.Lenze cim dalej je tazsie dostat monstra do spanku,tak si vyberte co je lepsie

1LBB+ dava 150dmg... takze spicimu monstru by mela dat 450dmg

2 naraz by teda teoreticky mely zasadit spicimu monstru 900dmg

s bomber skillem 1350dmg

a s gunnery king skillem 990dmg

s obema 1485

timhle se ridim ja...

jsou to poskozeni spocitany na zaklade informaci z gamefaqs, ale treba tam kecaj :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

par otazecek:)

1.)Jak nejlip sezenu RATHIAN PLATE chodim na pink rathiana u ty babky a vzdycky rozmlatim vsechno co jde (kridla a hlava) useknu vocas a chytim uz sem ho i rozmlacenyho zabil vsechno a furt prd :( 41 rathianu down a ani jedno plate

2.)proc nemam votevreny zadny Rathalos Gunner rukavice ? ani z modryho ani z normal :(

a 3 asi nejdulezitejsi udelal sem si gunner setik s modryho rathalose mam tam ten earplug vemu luk a jdu na G Bariose a stejne kdyz zarve tak si drzi usi jak debil :(

1) me celkem casto pada za troublesome pair v singlu.. ale vzpominam si, ze jsem ho taky jednou nutne potreboval a delal jsem to tak, ze jsem vzdycky sel na rathiana, usekl ocas... kdyz sem z nej vykuchal plate, tak jsem ho dodelal, kdyz ne.. tak abadon a znova

2) zkol rathalose v questu, kde ho jeste nemas clearnutej, kdyz zadny takovy neni... otevri si questy v GH s vice hvezdickama a tam ho skol

3) na basariose potrebujes high grade earplug(15 bodu)..

btw sry za double post

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

par otazecek:)

1.)Jak nejlip sezenu RATHIAN PLATE chodim na pink rathiana u ty babky a vzdycky rozmlatim vsechno co jde (kridla a hlava) useknu vocas a chytim uz sem ho i rozmlacenyho zabil vsechno a furt prd :( 41 rathianu down a ani jedno plate

2.)proc nemam votevreny zadny Rathalos Gunner rukavice ? ani z modryho ani z normal :(

a 3 asi nejdulezitejsi udelal sem si gunner setik s modryho rathalose mam tam ten earplug vemu luk a jdu na G Bariose a stejne kdyz zarve tak si drzi usi jak debil :(

1. na plate si davej HR5 a vic monstra...

2. Na rathalos gunner rukavice potrebujes Rathalos Tail aby se ti otevrely

3. na basariosa asi potrebujes High Grade Earplug (HGE skill)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu