Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

v osme oblasti je nalevo takova mala dira ve zdi, tou prolezete, vylezete nahoru kde je svlecena kuze jednoho Elder Dragona.. vemete si pickaxe , vytezite jeden ten Khezu welp a odnesete do bedny.. takhle trikrat.. jenom kdyz to nesete tak vam ubira zivot a aspon dopocuruju donest si farcaster at to trochu urychlite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plesioth je strasna svine.. zase se mrknete na youtube na to newbie guide ale tam ho borec dela tusim kladivem coz neni moc dobry zatim.. doporucuju na gamefaqs jit na Iron Katana Path.. meli byste jit na zbrat True Devil Slicer coz je bleskova zbran kterou vyuzijete na hooodne monster.. samozrejme ho nebudete mit hned ale Eager Cleaver bude bohate staci.. bohuzel ty Electro Sacy sou z Khezua ale co se da delat.. zvyknete si ze v tyhle hre budete hoodne casto zabijet jenom jedno monstrum na materialy a ne vzdycky dostanete to co chcete

A co se tyce brneni tak urcite bych doporucoval brneni z Hermitaura.. ma defenese+ skill a da se snadno udelat pac uz ste si asi vsimli ze hermitarua zabijete lehce (zvlast s bleskovyma zbranema .... wuala mate dve mouchy jednou ranou)

Jo a kdybyste potrebovali nak poradit s tema skillama v brneni tak reknete.. taky me dlouho trvalo nez sem to pochopil a ted si rikam jakej sem byl vul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v tom ti teda nepomuzu bo sem v lvl 3 quest a mam furt full manufot lol jak se daj zabit tech 10 hermitaru?jo az zabijes plesiotha tak mi reknes jak si ho udelal jo witeks odkud si?

ted du totiz na 10 blangos pak 10 hermiku skodu ye tu iron katanu nemuzu vyrobit

a este dotaz je blue kut ku stejne silny jako normal?a co je ten iodrome zac kdyz kilnu v arene traing schol naky monstrum a vykucham ty veci mi zustanou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^ 1) pouzivej edit

2) blue Kut-ku vydrzi vic nez obyc

3) iodrome je oranzova obdoba giadromu, velocidromu nebo gendromu... vydrzi z nich nejvic a fluse jed

4) jakekoli items ktere si ziskal v trainingu ti po skonceni zmizi... akorat odmenu si beres domu

btw taky bych potreboval poradit...

shanim unknown skull.. jednu mam, ale nepamatuju si kde jsem ji schrastil...

predem dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelej si z Hermitaura celej set.. ma dobry skilly na zacatek

Ruzne.. neco prodam, chodim lovit ty zlaty ryby (3 nebo 4lv gathering u chiefa, oblast forest and hills, ryby sou hned za tim stanem takze ulovit, odejit z oblasti, vratit se.. takhle az do zblbnuti..samozrejme s navnadou na ne) obcas nekde vytezis goldstone piece, obcas z bossu spadne neco (wyvern tears)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

west: konecne to tady nekdo taky kritizuje :D

Unknown Skull sezenes ve Forest and Hills v te jeskyni v oblasti 5.. je tam nekolik mist kde se da sbirat a pri trose stesti tam nakou najdes

to bylo prvni, co me napadlo... ale byl jsem tam uz 5 a nachazim jen mystery bone a obcas kut-ku scale... jeste to zkusim tak 10X a jestli nenajdu ani jednu tak na to zatim kaslu...

jeste bych se chtel zeptat... povedlo se vam nekomu zkolit yian garugu?

nemuzu si pomoct, ale zatim se mi pripada jako nejsilnejsi bossak(rychlej a hodne vydrzi)... bojoval jsem proti rathalosovi, rathianovi, white monoblosovi ...ty se mi podarilo zabit, ale garugu... tu se mi povedlo akorat chytit

pritom je vtipny, ze v MHF1 se mi ji podarilo zabit, aniz bych se ji dotknul ostrim svyho great mece... pitfall trep, pak uspat, nalozit dve lg barrel bomby k hlave a sm barrel bomb k odbouchnuti... bum, caruga mrtva... skoda jen, ze ten quest v MHF2 je v desti a sudy nefungujou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen hledej hledej.. :P

No ja Garugu dal na prvni pokus s Ravager Blade + .. a kdyz ses v desti tak se da pouzit ten lighting rod.. ale jako ze by me prisla naka moooc tezka to ani ne.. da se na nu utocit hodne casto.. a v jednicce to bylo tak ze v tom questu kdyzs ju nezabil tak se jeji zdravi prevedlo do dalsiho pokusu takze mela stejne zivotu jako kdyz skoncil predchozi quest.. chce to hammer podle me :D

Predatorr: rikam.. udelej si ten eager cleaver.. davej pozor na ty jeho vypady, utoc na hohy a bricho a z vody ho vytahnes sonic bombama.. a prave na neho je dobrej ten evade skill (

)

Astaroth:

Noo.. jak ses daleko? .. ale takhle obecne je dobry Hear Protection, Fencing (zbran se neodrazi), vsechno z Guard (pro gunlance super.. prave z hermitaura brneni se hodi), taky psychic vision neni k zahozeni (nepotrebujeste paintball), a dobry je aji Evade ... mas spis nakou predstavu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normalni nebo ten S?? asi spis ten normalni .. no nevim jak ten normal ale ten S dava prave to Fencing coz se treba na Graviosa a podobny mrdky hodi.. No jak skilly fungujou vis ne? proste musis dostat ten skill na 10 a pak se aktivuje.. takze pokud to dava health -2 kazda cast tak je to -10 celkem.. staci dat jeden Health Jewel (nebo jak se to menuje), bude to -9 a je to vyreseny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v tom ti teda nepomuzu bo sem v lvl 3 quest a mam furt full manufot lol jak se daj zabit tech 10 hermitaru?jo az zabijes plesiotha tak mi reknes jak si ho udelal jo witeks odkud si?

Jo taky se ho teď snažim sejmout... a jsem z Litvínova ( ústecký kraj ) ale skoro každej den jsem v Litoměřicích..

Plesioth je strasna svine.. zase se mrknete na youtube na to newbie guide ale tam ho borec dela tusim kladivem coz neni moc dobry zatim.. doporucuju na gamefaqs jit na Iron Katana Path.. meli byste jit na zbrat True Devil Slicer coz je bleskova zbran kterou vyuzijete na hooodne monster.. samozrejme ho nebudete mit hned ale Eager Cleaver bude bohate staci.. bohuzel ty Electro Sacy sou z Khezua ale co se da delat.. zvyknete si ze v tyhle hre budete hoodne casto zabijet jenom jedno monstrum na materialy a ne vzdycky dostanete to co chcete

A co se tyce brneni tak urcite bych doporucoval brneni z Hermitaura.. ma defenese+ skill a da se snadno udelat pac uz ste si asi vsimli ze hermitarua zabijete lehce (zvlast s bleskovyma zbranema .... wuala mate dve mouchy jednou ranou)

Jo a kdybyste potrebovali nak poradit s tema skillama v brneni tak reknete.. taky me dlouho trvalo nez sem to pochopil a ted si rikam jakej sem byl vul

Wow, dík za rady, já mam taky pořád Ravanger.. ale i Iron Katanu.. kouknu na gamefaqy a dyštak ji updatnu na Gospela. Jo a Hermitaura jsem už zabil 2x takže jdu dělat brnění... zkoušel jsem Conga brnění ale to sux :-/

Určitě se pak zeptam ;)

ted du totiz na 10 blangos pak 10 hermiku skodu ye tu iron katanu nemuzu vyrobit

Musíš chodit do Jungle, nejdřív tam jak je ta velká prasklina, nalevo od tábora a potom v jeskyni... získáš z Jungle: Earth crystal, Nachalite Ore, Iron Ore, Disk stone... atd.

a este dotaz je blue kut ku stejne silny jako normal?a co je ten iodrome zac kdyz kilnu v arene traing schol naky monstrum a vykucham ty veci mi zustanou?

Je silnější, ale je taky v pohodě, dal jsem ho jedna-dvě ;)

jen hledej hledej.. :P

No ja Garugu dal na prvni pokus s Ravager Blade + .. a kdyz ses v desti tak se da pouzit ten lighting rod.. ale jako ze by me prisla naka moooc tezka to ani ne.. da se na nu utocit hodne casto.. a v jednicce to bylo tak ze v tom questu kdyzs ju nezabil tak se jeji zdravi prevedlo do dalsiho pokusu takze mela stejne zivotu jako kdyz skoncil predchozi quest.. chce to hammer podle me :D

Predatorr: rikam.. udelej si ten eager cleaver.. davej pozor na ty jeho vypady, utoc na hohy a bricho a z vody ho vytahnes sonic bombama.. a prave na neho je dobrej ten evade skill (

)

Astaroth:

Noo.. jak ses daleko? .. ale takhle obecne je dobry Hear Protection, Fencing (zbran se neodrazi), vsechno z Guard (pro gunlance super.. prave z hermitaura brneni se hodi), taky psychic vision neni k zahozeni (nepotrebujeste paintball), a dobry je aji Evade ... mas spis nakou predstavu?

Hej to dodge je fak cool, to zkusim... moc se hodí.. díky moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu