Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

[;250535']moje postava... zatim nic moc' date=' ale pracuju na tom ;)

[img']http://img87.imageshack.us/img87/4230/postavamo6.jpg[/img]

mam akorat jeden skill(attack up (small)), ale na lvl **** je to celem v poho

uz mam taky skoro celej rathian set akorat ze ten uz ma kamos, co s nim hraju pres ad-hoc, takze se k nemu az tak moc nehlasim :)

a tohle je urcite inspirujici... mam co dohanet :)

jo vypadas slusne, ja vypadam takhle , na **lvl si myslim ze vypadam dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

west: aháá... hm, to je cool :-) že bych si to taky udělal. .. ? :-)

- - - - -

tak já:

mujnovejarmorpk7.png

ty vle mazec , co to mas sakra za zbran ??? sword ?

EDIT: jeste bych meljednu otazku pls jak se spojuje pres ad-hoc multi vim ze mam jit do te haly ale nevim jak mam udelat ty spolecny questy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Attack asi 528 a kup si buster sword a upni ho az na ravagner blade . Je fakt super, ted uz nedam na great sword dopustit ale nemuzu dat toho Plesiotha tak shanin Machalite ore na update moji Iron Katany ..... A az dodelam lv*** tak si upnu na Ravanger blade + ale na to potrebuju Dragonite ore.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Attack asi 528 a kup si buster sword a upni ho az na ravagner blade . Je fakt super, ted uz nedam na great sword dopustit ale nemuzu dat toho Plesiotha tak shanin Machalite ore na update moji Iron Katany ..... A az dodelam lv*** tak si upnu na Ravanger blade + ale na to potrebuju Dragonite ore.....

Jestli rikas jak je dobrej tak to asi zkusim ....plesioth je strasna svina ja ho taky nemuzu dat ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol, tak mam gospela, teď sem dával Khezu a už jsem ho skoro měl, několikrát vrávoral a měl vsteklinu .. prostě bylo skoro po něm. A když už mu stačila tak jedna charched headka, tak jsem zrovna nějak stál před nim, s mečem venku, no a on se začal připravovat na light-ball attack ( ty el. koule po zemi ) a já jsem zalamil, řek si že to přece vyberu a ikdyž by mi stačilo dvakrát udělat kotrmelec do strany, tak jsem zůstal stát a dal R a čekal že se to odrazí :lol:

Samozřejmě že sem dostal přímej zásah + mam Hermitaur amoror ( hromosvod ) aneb když už letí blesk tak zásadně do mě a full powa' :D

No killnul mě a ubralo mi to 700z tak sem to vyp :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu