Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

poradil byste mi pls nekdo jak sundat kushala Daoru ze vzduchu...

flashe jsou celkem spolehlivy, ale urcite musi bejt jeste neco..

...jak pod sebou porad viri, neda se na ni vubec zautocit, teda aspon se zbrani na blizko... a flashu muzu nest jen 5 :(

takze prosim tipy, na cokoli, co ji sunda na zem...

jeste mam nasledujici problem.. chtel bych si udelat celej komplet z rathalose, ale zatim si muzu nechat vyrobit akorat boty a "sukni :)" ...stalo se, ale porad nemam v nabidce helmu, brneni a rukavice z rathalose i kdyz jsem ho porazil uz asi 10X... (v multiplayerovych questech (3X sam))

co musim udela pro to, aby se mi v nabidce objevili?... je mozny, ze je to mnozstvim guild pointu? ..protoze tech moc nemam ...asi 40 000

nebo ho snad musim porazit v singleplayerovych questech, ktery jeste nemam ani otevreny...

nebo si musim pockat na dalsi rank? (sem 2hr)

opravdu nevim...

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

west: no tak si prines materialy na dalsi flashky.. jinac ta kushala u chiefa je ze zacatku docela tezka.. a u Elder Dragonu je to tak ze pokud je nezabijes do 25 minut tak uleti a quest se splni (ale myslim ze jim musis ubrat alespon nakou cast) a kdyz quest zacne znova tak se obevi se stejnym poctem zivotu

Jinac ja si udelal jednorucak Eternal Stife z Ruststone (tutorial je na tom skies of crimson jak s tema ruststonama pracovat.. trvalo me hodinu nez sem to pochopil ale jestli umis anglicky tak to zvladnes) a prave tenhle mec je ze zacatku na ty elder dragony uplne drsnej (kdyz si das newbie guide na youtube a Kusha (japonska verze) tak prave ten mec on pouziva

A to brneni taky nechapu jak se doplnuje.. taky me dlouho nesly udelat rukavice.. mozna jich fakt musis zabit vic tech rathalosu a nebo nakej vyssi rank

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;251526']poradil byste mi pls nekdo jak sundat kushala Daoru ze vzduchu...

flashe jsou celkem spolehlivy' date=' ale urcite musi bejt jeste neco..

...jak pod sebou porad viri, neda se na ni vubec zautocit, teda aspon se zbrani na blizko... a flashu muzu nest jen 5 :(

takze prosim tipy, na cokoli, co ji sunda na zem...[/quote']

vyzkousej ji sundat s Bounce bomb nebo s tou veci jak do ni uderi blesk.... dal jsem ji s GS, kdyz vylitla tak sem ji asi 10* riznul do prstu aniz by mi ubrala, opakovat opakovat opakovat:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOl v Volcano se doluje hustě jak cyp :blink2:

Co sem nadoloval za první Q :

- - - - -

21 iron ore

1 dragonite

4 coal

7 machalite ore

14 earth crystal

- - - - -

Ale neměl jsem Cold Drink, takže docela boj o přežití :lol: Nakoupim je a du zas :wohow:

ty vle tak tj mazec , se tesim na lvl **** ( ale to je jeste daaaaaaaaaaaaaleko ) btw : kolik q je v *** :wohow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dammit, ještě 4 Machalite :dozey:

Ale Dragonite už mam asi 8 takže kdybys bydlel někde poblíž, tak bych ti to moh poslat.. ale v Brně :roll: :D

Jo a neboj, s ravangerem to zvládneš úplně v pohodě.. ;)

no myslim ze sem docela v prd*li ptz me zbyva jen 10 min abych ho zabil , sice polehava atd. porad odlita a ja nemam paintball .......ty ses z kama ? :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, já teda před každym hunting Q udělam 10x Max Potion ( Honey + Potion ), 10x Potion ( kupuju, ale dá se i Blue Mushroom + Herb ), Herb ( nartham, nakoupim.. ) Podle toho kam, tak Cool nebo Hot Drink, taky se hodí Pitfall Trap ( Trap tool + Net a net se dělá z Ivy a Spiderweb ) a Shock Trap ( Genprey fang + Trap tool ). Určitě ber Flash Bomb, sice ne na všechny působí, ale hodí se ( Bomb material + flashbug ) a Sonic Bomb ( gun powder + Screamer ). Jsou dobrý ( ale já je moc nepoužívam ) Lg/Sm Barell Bomb ( Sm/Lg Barrel + fire herb/gun powder ). A strašně důležitej je ( hlavně pro uživatele GS ) whetstone

- - - - -

Jo a už mam ravanger Blade + a je...................... úplně stejná, jenom větší damage :lol: Ale můžu pak upnout na Tactical Blade ( ta se mi líbí víc ) stojí 25k a potřebuju rathalos Webbing, Fire wyvern Claw a Daora Claw :-/. Nebo na Chrome Razor a ta stojí 7100...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu