Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

witeks: jj no konecene jo ted mam lvl*** ....mega easy byl ten gypceros aji ten purple ......

jo tohle si jeste pamatuji kdyz jsem je killnul v rekordnim case, bylo to tak lehky ze sem cekal ze tam prileti dalsi, zdalo se mi ze maji nejak moc malo zivotu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja uz mam konecne devil silencer :P :)

...a to jsem se ani nedostal na lv ***** a mam rank HR2 :D

thunderbug juice se totiz da schrastit tak, ze v horach vam ho vymeni ten batuskar(zberatel, nebo co to je :) ... kazdopadne je ve 4. sektoru) za dragonmoss ;)

btw dragonmoss ziskate tak, ze ze zahrady vyslete kocku s lodi do swampu za 300... vozi je celkem casto

jeste mam jeden tip...

kdyz budete v nejakym sektoru, kde je blizko ten letajici balon... kdyz na nej zamavate (start->gesture->wave) zacnou vas z nej fotit a pak vam ukazou, kde je bosak, jen na chvili, podobne jako psychoserum, ale lespi nez utracet prachy nebo matros za psychoserum ne?..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takže ve **** mam zatim jenom Hunting na 2 Velocidromy a 2 Yian Kut Kuy... Jinak je to těžký jak prase.. Toho Red Khezu a Yian ( nevim jak to je, ten černej ostnatej, něco jak Kut Ku ) taky, ale vždycky mě sejmou... No a ten drak v horách.. :roll: Sem se trochu nečapal :lol:

Jak vy.... ?

Kde se dá koupit žebřík a se kterou kočkou se mam dohodnout aby mi vozila věci...... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

red khezu... je celkem jednoduchej, ale jde hlavne o trpelivost...

ja na nej sel s katanou...

a utocil jsem vetsinou jen, kdyz vyflusnul ty 3 elektricky koule... tim totiz pekne nastavi tu svoji cervovitou hlavu a pak je dost casu na to parkrat ho do ni, nebo do krku uderit a uskocit...

(navic je to celkem efektivni, protoze khezuovi nejvic ubiraji rany do krku a pak taky do hlavy)

nejhorsi je, ze jak se nastve, utoci rychlejc a kdyz uz mu staci fakt malo, tak porad zdrha a musis ho nahanet pres celou mapku :roll:

yian caruga je proste srac :) ...malej rychlej a celkem dost vydrzi, ja ho zabil jen jednou... specialne carugu radsi chytam :D

a ta posledni kushala daora... stala se mym oblibenym drackem :) ...jakmile prijdes na to jak na ni, neni problem ji zkolit, i kdyz to da obcas celkem zabrat...

ve vzduchu se na ni neda moc utocit, takze to chce akorat trpelivost, nez pristane a zacne utocit ze zeme, nebo poradnou zasobu flash bomb, ktery ji pekne sundaj ze vzduchu..

btw uz z ni mam skoro celej komplet :)

btw2 jinak z ni taky dostanes elder dragon bone, ktery budes pozdejc potrebovat pro to, abys mohl tezit na zahrade v ty zamrzly jeskyni, ktera ti po zkoleni tigrexe rozmzne

edit:

Kde se dá koupit žebřík a se kterou kočkou se mam dohodnout aby mi vozila věci...... ?

kdyz jdes na poke farm, tak u toho chlapka s batohem, co stoji nejbliz u vlezu na farmu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam z lvl 4 questy 2 iodrome basarios a ted cchcu dat kushala dara ale je tezka jak svina fakt tezka a co je ten quest delivery 15 pcks of coal ten coal normal tezim nebo s nim musim esze neco udelat btw:mam wyvern posin katanu dosti dobra hračka a uvazuju o tom ze zacnu asi pouzivat gunlance

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;253551']red khezu... je celkem jednoduchej' date=' ale jde hlavne o trpelivost...

ja na nej sel s katanou...

a utocil jsem vetsinou jen, kdyz vyflusnul ty 3 elektricky koule... tim totiz pekne nastavi tu svoji cervovitou hlavu a pak je dost casu na to parkrat ho do ni, nebo do krku uderit a uskocit...

(navic je to celkem efektivni, protoze khezuovi nejvic ubiraji rany do krku a pak taky do hlavy)

nejhorsi je, ze jak se nastve, utoci rychlejc a kdyz uz mu staci fakt malo, tak porad zdrha a musis ho nahanet pres celou mapku :roll:

yian caruga je proste srac :) ...malej rychlej a celkem dost vydrzi, ja ho zabil jen jednou... specialne carugu radsi chytam :D

a ta posledni kushala daora... stala se mym oblibenym drackem :) ...jakmile prijdes na to jak na ni, neni problem ji zkolit, i kdyz to da obcas celkem zabrat...

ve vzduchu se na ni neda moc utocit, takze to chce akorat trpelivost, nez pristane a zacne utocit ze zeme, nebo poradnou zasobu flash bomb, ktery ji pekne sundaj ze vzduchu..

btw uz z ni mam skoro celej komplet :)

btw2 jinak z ni taky dostanes elder dragon bone, ktery budes pozdejc potrebovat pro to, abys mohl tezit na zahrade v ty zamrzly jeskyni, ktera ti po zkoleni tigrexe rozmzne

edit:

kdyz jdes na poke farm, tak u toho chlapka s batohem, co stoji nejbliz u vlezu na farmu[/quote']

No paráda, díky ;-)

Jo a ze kterýho Monster z LVL**** můžu získat Fire Wyvern Fluid.. ?

Já sem se totiž rozhod rozšířit si Katany, takže teď mam Bone Katana "Shark" kterou ještě nevim jestli dam na "Dragon" nebo Wyvern Fire... No a pak mi ještě chybí 5 Machalitů na Eager Cleaver... :-)))))

Jo a už mam žebřík a poslal jsem kočičáka na lodi do Swapmu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo v ty dobe byl tygrex docela dobrej ale jakmile ho jednou das tak uz je lehkej

kde jsi sebral to prevleceny prase?

ja uz ho zabil 2X v singleplayerovych questech a mas pravdu... ted uz mi prijde jednoduchej...

ale v questech z gathering hall je zkolit tigrexe o dost tezsi... ma vetsi heal a vetsi damage... kdyz je na to clovek sam, je to fuska :)

v 2 nebo 3 lidech je to hned a ja uz bych rad byl HR3 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu