Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

Please, nemam čas hledat na gamefaqs atd, kde/jak sehnat Light Crystal, kam mam posílat pro jaký věci kočičáka aby mi co přines... ? A kde sehnat Killer Beatle.. ?

Díky :-)

ja light crystaly nejvic ziskal ze swampu, teda myslim tim vyslat kocicaka do swampu... jinak ja uz ho tezim i z farmy cas od casu ;)

a taky ho obcas vyfasnes za porazeni gypcerose

killer beatly sbiram jen na farme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja se vam moc omlouvam ja uz se vsadim ze to tu nekde bude ale nejak se mi to moc nechce hledat :) pardon tak se zeptam znova schanim

BLOOD RED HORN

ANTISEPTIC STONE

a vubec to nemuzu sehnat

blood red horn je z monoblosa (kdyz mu rozbijes roh)

antiseptic stone se comby (tedka nevim z neceho)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

west][: oh yeah jeste 8 machalitu a mam devil slicera taky..... Diky moc ;-) jo a ted mam: bone katanu dragon, ravanger blade+, eager cleaver, long bone ( nevim jestli na wolf a pak wyvern fall btw kam mam poslat kocku pro fire wyvern fluid....? Me to jeste volcanic zone nepovoli... No a nebo jestli na Black katanu Mk, ale nevim jestli to uz neni zbytecny kdyz mam dragona.... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdriv do ni nahazej ty otraveny dyky,tim bys ji mel zbavit ty vetrny aury.Potom uz jenom rubat a rubat. Doporucil bych ti nejakou katanu,ale mys¨lim ze ji stejne nezabijes ,protoze ti driv zdrhne:wohow:
hm thx budu se sbazit jak se menuje ten juice se kterym neubiha stammina a jak jej vyrobit?zacinam pouzivat gunlane a lance,ale ubiha mi dost ta stamina tak se ptam na ten juice jinak mam katana gospel a wyvern poisoned katana a jakmile po nem hodin ty dyky tak nebude v vzduchu pouzivat u auru??hele astarothe seš z ostravy ne??dame srazek??pomužeš mi kdyz tak dodelat ty 4 lvl questy kde seženu giadrome skull??ppoztrebju jej na update mýý gunlance
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm thx budu se sbazit jak se menuje ten juice se kterym neubiha stammina a jak jej vyrobit?zacinam pouzivat gunlane a lance,ale ubiha mi dost ta stamina tak se ptam na ten juice jinak mam katana gospel a wyvern poisoned katana a jakmile po nem hodin ty dyky tak nebude v vzduchu pouzivat u auru??hele astarothe seš z ostravy ne??dame srazek??pomužeš mi kdyz tak dodelat ty 4 lvl questy kde seženu giadrome skull??ppoztrebju jej na update mýý gunlance

Ted o vikendu uz neco mam,mozna nekdy jindy.Jinak tu lebku zikas kdyz ho budes rubat hlavne do kebule takze z 10 pokusu by ti 1 mohla padnout. :)Power Juice:Catalyst+Rare Steak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

power juice... catalyst + rare steak //zvysi staminu o jeden dilek a po urcitou dobu ti neklesa

mega juice... power extract + well done steak //zvysi staminu na maximum a po urcitou dobu zabrani klesani staminy (dele, nez s power juice)

edit: Astaroth: si me predbehnul :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu