Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

jj ten chameleon je fakt silenej kdyz plyvne tak ti ubere celou staminu (ze ti zbyde jenom na 1 ktoul mel sem ji uplne plnou jednou plivnul a stamina hnedka ruda) ale i tak se da dat a s kradenim to je taky pravda mavne jazykem a mate po nejaky veci :D

ale tak zdalky vohnivou katanou rubnout do hlavy pak dlouho vokolo nej behat pak zase rubnout atd atd atd a je dead jo a bacha na to jeho vyskoceni a roztoceni jak dava poison (to jak dela i garuga)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

^^ten long sword si chci vyrobit uz pekne dlouho, ale cekam porad na jeden blbej dragonwood... uz opravdu opravdu dlouho :(

pls Rashi vedel bys kde ho muzu schrastit?.. to mam zkacet nejakej strom nebo co? :D

btw ja tedkon valcim s azure rathalosem a celkem se mi zamlouva to brneni z nej jenze mi dela problem ho skolit v casovym limitu... a to ho pritom pripravim o ocas, poroucham kridla a trny na hlave, ale jak se zacne belhat, prijde mi jak nesmrtelnej, mozna proto, ze je pak porad ve vzduchu a chrli firebally :roll:

asi na nej vlitnu s plnou polni a pri nejhorsim ho jenom lapim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ten Soul set je dobrej kvuli tem ear plug.. no rathalosové dost casto kulhaji.. nejlepsi je je chytit jakmile zacnou belhat.. a poridil bych si kvuli nim kladivo.. ze Witeks *mrk*

EDIT: jo a bez na cestu ktera vede k Onslaught Hammer.. myslim ze nakej iron striker bys mohl udelat.. a jak na ne s kladivem se podivej na youtube na silver rathalos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu se zeptat kdo bojoval s Shen Georen Loprey jak se nadnim jakoby zvítězí normálně jelikož nám ho propíchly ty bodáky na konci které vyjedou z té hradby jinak jsme do něj 45 min řezaly a nic ani neútočil jen mu max. sčervenaly nohy

f_screenshot0m_621e85e.png

f_screenshot0m_b6c5181.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^HEY... to sem ja :D

btw taky by me zajimalo, proc jsme ho zkolili...

kdyz jsme do nej rezali a to jako fest.. akorat mu zcerveneli nohy a obcas se zvednul ale nepusobil, ze bysme mu ublizovali :) ... pak jsme ho dostali do 5. sektoru, kde byly ty vystrelovyci bodaky ze zdi, kuse a dela...

tam akorat par vystrelu z kuse a konec... nikdo z nas nevedel co se stalo a proc quest cleard :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, ale vim ze tigrex zbrane sou na hovno, tak veci z tigrexe prodavam :D

jinak byhc vzal asi neco jedovatyho, ja ju dal 2x 1 s jedovata katana 2 a sakura recorder... s tou sakurou je to lehci, ale pochybuju ze uz mas otevrenyho Pink Rathiana..

nechapu proc se vsem nelibi tigrex zbrane :roll: to ze ma zbran ktera dava 2x vic dmg nez jina trosku mensi affinitu neznamena ze je horsi :D koukni se http://reign-of-the-rathalos.com/blog/?page_id=218 tigrex katana byva dosta casto tesne za akantor katanou , stejne tak hammer ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ten Soul set je dobrej kvuli tem ear plug.. no rathalosové dost casto kulhaji.. nejlepsi je je chytit jakmile zacnou belhat.. a poridil bych si kvuli nim kladivo.. ze Witeks *mrk*

EDIT: jo a bez na cestu ktera vede k Onslaught Hammer.. myslim ze nakej iron striker bys mohl udelat.. a jak na ne s kladivem se podivej na youtube na silver rathalos

Já jsem s Iron Strikerem + nadmíru spokojen ( je to ta cesta k Onslaught Hammer... ) Na některý Monsters ( např. Rathian ) je to úplně super. ;-) Fakt doporučuju. A ta Dragonwood Katana se mi docela líbí, jenom potřebuju ty Chaos Muschroom ( kde je sehnat, LV***** ? ) a ještě pár thunderbug juice...

Jo a ještě něco, teď jsem sejmul Rathalose & Rathiana --> z Rathalose jsem si chtěl udělat Armor SET, ale mam zatim jenom tu "sukni" ( no teď tomu nepřídu na jméno... ) Kolikrát ho musim dát, aby se mi otevřelo všechno.. ?

--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Jo a mam novinu.... Ve čtvrtek ( za tejden ) jedu do Brna na soustředění ( judo ) a budu tam až do neděle, tak doufam že se někde srazíme Brňáci.... co ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;257974']2WItekS... kde se ti podarilo najit nejvic dragonwoodu?...

btw ja mam chaos houbicek a tunderbug juiceu spusty' date=' ale jeden blbej dragonwood je celkem problem :( ...

kocicaka posilam do forest & hills a zatim stejne nic :/[/quote']

Jedině Swapm + F'n'H za 300pts a vozí celkem často...

tak sem vzal kladivou a basarios nebyl vubec problem,ale ten Tigrex je des...

Jo, přesně, s kladivem to de ;) Jo a na Tigrexe, Devil Slicer ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna ze zahrady, mozna je taky vozi kocicak ze swampu.. ale nevim to jiste, protoze pro me to je proste fialova houba, kterou jsem zatim k nicemu jinymu nepotreboval..

ale mam jich celkem dost jeste asi 16... tak to bude spis ta dodavka ze swampu... tam jsem kocicaka posilal vubec nejvic...

btw uz jsem s tim padlem zkusil sejmout Iodroma a je to bomba ta paraliza... uspesnost na paralyzu je sice mala, ale kdyz se to podari... je zparalyzovanej dost dlouho na to, abych si o nej naboostil zbran a vybalil na nej boost combo...

skoda jen, ze se tak rychle otupi... stejne je to ale super zbran pro bosaky co se daji zparalyzovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak jo, až bude čas ( teď se snažím sejmout Kushalu ) a potom si chci udělat Rathalos SET....
se mášc s tim rathalosem ja se jej furt nemužu killnout lol jinak docela dost mně DĚSÍÍ ten quest 50 vespoids:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:lol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ted dal tigrexe,i toho v pousti diabose,dual hrmiky jak dam lunastru?docela hard.jo a zdalo se mi ze sem vydl u babi quest KIRIN!!!!udelal sdm quest az uz tam nebyla.hele co bude ted za urgent?a v jakem lvl je fatalis a lao shan.jo a na farme mam volnu jeskyny alenwm na co je:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu