Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Power seed - koupíš u babky, nebo gathering ve Volcano.... docela běžný.

Mega Juice - Catalyst + Power Extract ( ten je z Gypcerose )

----

:D

rathalosfullset.jpg

skills.jpg

To jsem si zkoušel Rathian set... docela dobrej mi připadá... co říkáte.. ?

rathianfullset.jpg

hezky koukam, ze sis maknul :)

ja uz jsem bohuzel lamka a parim se stazenym savem na 5hr a to proto, ze jsem v patek v hospode stratil pametovku :( ...a verte mi, ze ta pametovka je pro mne nic ve srovnani se savem z MHF2 kde jsem byl hr5..

znovu ale nahrat skoro nejakej 200 hodim nehodlam... to uz by byl moc velkej zasek ...tak jsem si aspon vyrobil zbrane ke krerejm jsem se chtel dopracovat a 3 simpaticky sety (azure rathalos komplet je samozdrejme jeden z nich)

ted uz si MH budu uzivat jen v multiplayeru a mozna bych mohl dodelat trainingy.. z toho se mi aspon otevrou nejaky novy veci

je to smula :(

...a kdyz pujdu do hospody chlastat, uz nikdy se s sebou nebudu brat psp...

btw na kirina je dobra zbran s ice nebo fire damagem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;261750']hezky koukam' date=' ze sis maknul :)

ja uz jsem bohuzel lamka a parim se stazenym savem na 5hr a to proto, ze jsem v patek v hospode stratil pametovku :( ...a verte mi, ze ta pametovka je pro mne nic ve srovnani se savem z MHF2 kde jsem byl hr5..

znovu ale nahrat skoro nejakej 200 hodim nehodlam... to uz by byl moc velkej zasek ...tak jsem si aspon vyrobil zbrane ke krerejm jsem se chtel dopracovat a 3 simpaticky sety (azure rathalos komplet je samozdrejme jeden z nich)

ted uz si MH budu uzivat jen v multiplayeru a mozna bych mohl dodelat trainingy.. z toho se mi aspon otevrou nejaky novy veci

je to smula :(

...a kdyz pujdu do hospody chlastat, uz nikdy se s sebou nebudu brat psp...

btw na kirina je dobra zbran s ice nebo fire damagem[/quote']

což voto příště si ho tam stejně vemeš:) ale nesmíš bejt tak moc a když snim sekneš tak si pak musíš vše náležitě sezbýrat a ne tam nechat válet pamětovku ještě že jsem raději odešel:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

což voto příště si ho tam stejně vemeš:) ale nesmíš bejt tak moc a když snim sekneš tak si pak musíš vše náležitě sezbýrat a ne tam nechat válet pamětovku ještě že jsem raději odešel:D

jo taky sem si zkurvil PSP , ale mnohem víc mě nasralo že sem ztratil save :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo taky sem si zkurvil PSP , ale mnohem víc mě nasralo že sem ztratil save :((

a uz ho mas v poho ne? takze co ty a patek??

jinak ondrovi se posral SAVE jako kukimu a nemel zalohu... a rika ze nevi jestli to bude hrat znova... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daimyo Hermitaura sem narval 17x

Monoblose 6x

a nemam z nich ani jeden BLOOD RED HORN :'(

a to stejny s kut-kuem sejmul sem ho 41x a zadny kut-ku ear :(

musis mu useknout roh... taky sem jich par daval... delal jsem si armor set :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a uz ho mas v poho ne? takze co ty a patek??

jinak ondrovi se posral SAVE jako kukimu a nemel zalohu... a rika ze nevi jestli to bude hrat znova... :(

Ee není vpohodě , stáhnul sem si nacheatovanej (Drakina-jak panteon psal ze je jeho , tak ten save ma 99 vseho :) ) a udelal sme si veci co sem mel abych vam pomohl s tim posranym fatalisem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže kolik nás tam teda bude v pátek.. ?

Jinak koukam že si tu nikdo nezálohuje.... :-/ To je pak fakt škoda, obzvláště u takovejch borců....

ja zalohuju, po kazdym srazu :) jinak tam bude: Witeks, termix, cvak, rash a mozna jeste: Ondra, kuki (jestli to hraje), Drsney, Radim, makk...

a cvaku co makk? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove mam dotaz....

tedkon si potrebuju upgradnout Kut-kut luk a na to potrebuju kut-kut ear

tak sem sel do gathering hall a tam v tom ** sem si nasel kut-kuta v montains and hill (tam se mi zabiji dobre pac si vylezu na nejakej vystupek a strilim do nej a von vubec newi :D vubec se na me nemuze dostat...) tak mu strilim do hlavy ty jeho usi se pak "roztrhaj" a strilim dal ale kdyz je sklopi tak je ma zase v poho a ja uz sem ho takhe zabil asi 15x a zadny kut-kut ear..tak jako dostanu vubec kut-kut ear v tom gathering hallu nebo nemate nekdo nejakej navod jak je ziskat ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove mam dotaz....

tedkon si potrebuju upgradnout Kut-kut luk a na to potrebuju kut-kut ear

tak sem sel do gathering hall a tam v tom ** sem si nasel kut-kuta v montains and hill (tam se mi zabiji dobre pac si vylezu na nejakej vystupek a strilim do nej a von vubec newi :D vubec se na me nemuze dostat...) tak mu strilim do hlavy ty jeho usi se pak "roztrhaj" a strilim dal ale kdyz je sklopi tak je ma zase v poho a ja uz sem ho takhe zabil asi 15x a zadny kut-kut ear..tak jako dostanu vubec kut-kut ear v tom gathering hallu nebo nemate nekdo nejakej navod jak je ziskat ???

to je divny, kdyz mu ty zusi rozbijes tak by mela byt 100% sance, abys je dostal... :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu