Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

Jo supr ted musim udelat urgent s tigrex ...áááááááááááááá. :roll: Chcu se vas zeptat je težkej ? zase nejaky tipy triky :) :) .jo a kde se da sehnat blood red horn potrebuju ho na monoblos set .

-----------------------------------------------------------------

thx witku na tip na devil slicer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Yan garugu sem dal s GS,jeji poblem je,ze i kdyz uz ma porubanou hlavu a vypada znicene,tak jste sotva v polovine...

a Tigrex?ja ho dal se sonic bow II a cenataur setem(mimo naloketniku),staci uhejbat a charge,charge,charge.

kdyz se nasere tak mu hodim sonic pred ksicht a strilet...jde jich mit i 15(5 a matros na 10)bomby sem vyuzil jednou,nasralo me ze jsme polozil trap a chtel sem ho jen uspat tranqama a skocil na me velocizmrd a tigrex me dodelal,ale vletel do myho posledniho trapu,tak sem ho zabil normalne,ale reknu vam,ze kdyz se nasere v maly lokaci,tak je to fakt des...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yan garugu sem dal s GS,jeji poblem je,ze i kdyz uz ma porubanou hlavu a vypada znicene,tak jste sotva v polovine...

a Tigrex?ja ho dal se sonic bow II a cenataur setem(mimo naloketniku),staci uhejbat a charge,charge,charge.

kdyz se nasere tak mu hodim sonic pred ksicht a strilet...jde jich mit i 15(5 a matros na 10)bomby sem vyuzil jednou,nasralo me ze jsme polozil trap a chtel sem ho jen uspat tranqama a skocil na me velocizmrd a tigrex me dodelal,ale vletel do myho posledniho trapu,tak sem ho zabil normalne,ale reknu vam,ze kdyz se nasere v maly lokaci,tak je to fakt des...

hmmm to je kur*a jazimavy ptz ja mam full set taky canataur krome rukavic a nevim kdy se me otevrou .. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem ho dal v Basiosarus set (pac se zabiji lehce a ma velkou def. )

a jel sem do nej tim devil slicere (je haklivej na elektrinu )

nemate nekdo siiim nejakej dobrey trik na to jak ziskat PALE BONE ja vim ze to pada z khezue a nebo to "ublije" (kdyz je na strope a kape mu z huby tak to z nej vypadne) ale ja ho nemuzu dostat na horu aby se zavesil a kdyz ho zabiju tak to z nej nedostanu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurwa!!mne se smazala karta!!!:(:(:(:( no nic natahl jsem si tam save zadny questy ale njekae lespi zbrane a lepsi brneni tak jedu all hru od znova achh jooooo

sama jo? :D

btw tvyho saveu je mi lito, prijit o nej neni nic peknyho, hlavne kdyz tomu obetujes takovyho casu :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam HR5 :-) Toho Lao Shana sme s bráchou dali.....

Jo a musim sehnat ještě pár Carbalitu a 2 Nova Crystaly... a budu mít Guardian Sword :-)

Se teda mas :) :) ......a toho Lao Shana mels jako urgent :roll: (že se ptam ) ja mam na urgent tigrexe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerikej me, ze uz mas basarios tears?

jak je bracha deleko?

No dal jsem ho jednou a mam 1x Tears :D ( lucker.. ) tak doufam žese mě štěstí bude držet. A říkam,ještě ty Nova Crystaly.. už mam Mining Point 3 + Bomb mining tak snad...

Jo a brácha má ten staženej save.. HR5 + všechny věci + hafec cashe... ( lama :D )

Se teda mas :) :) ......a toho Lao Shana mels jako urgent :roll: (že se ptam ) ja mam na urgent tigrexe

Jo, to je další Urgent ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele mam takovou debilní otázku na nekterych videí na youtube mam skoro všichni ty healthy přes celo obrazovku!!!jak to vudělali??slyšel jsem že přes acient potion je to pravda??

ano, je to pravda, ale de to i jako skill v brneni, varenim u kocek nebo vypitim Nutriens a Mega Nutriens...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, je to pravda, ale de to i jako skill v brneni, varenim u kocek nebo vypitim Nutriens a Mega Nutriens...
díky už jsem v hr2 dodělam naky questy a jdu na urgent tigrex a eště dnes bych měl být v hr3 a eště v kterym lvl je silver rathalos??bo má dost zajem o ten silver sol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele mam takovou otazku .......mam skoro celej cenataur set krome rukavic ( cenataura sem zabil 6 ) a porad zadny rukavice nemam otevreny , jakto ?

na rukavice potrebujes pincer... podviej se, jsetli ho mas.. jestli jo, tak nevim...

díky už jsem v hr2 dodělam naky questy a jdu na urgent tigrex a eště dnes bych měl být v hr3 a eště v kterym lvl je silver rathalos??bo má dost zajem o ten silver sol

je to HR 6 a ******** quest... :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pincer nemam ....takze ho musim porad zabijet nez z neho dostanu pincer :roll: ?

jj na rukavice je zakladni vec pincer

predatorr: jelikoz tedka nemam MHF2 na pametovce tak vevim, ale skusim ti to najit... ale je to proste v jewelech, na prvni strance myslim... najdi si healt+... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu