Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Předem se moc omlouvám za OT, ale nedá mi to se nevyjádřit.

Začal jsem tuhle hru hrát až před dvěma dny. V době vydání jsem ji vynechal a to jen kvůli několika bezbarvým, nevýrazným recenzím, které hru popsaly jako "simulátor lovu se špatnou kamerou a vysokou obtížností".

Pustil jsem se do ní až poté, co jsem zjistil, že je tato hra dlouhodobě nejdiskutovanější na serveru gamefaqs.com a ihned jsem zjistil, že všechny recenze, které jsem četl byly naprosto mimo.

Hra mě hrozně chytla a jen teď lituju, že jsem ji nezkusil mnohem dřív. Kromě toho, že má podle mne nesmírně přitažlivé herní mechanizmy (systém boje, různorodost zbraní, sbírání předmětů apod) má nějaké, těžko popsatelné kouzlo (zčástí dané stylem grafiky), díky kterému se asi na dlouhý čas stane z mé PSP jednoúčelový hrací automat:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uvidis jak se budes tvarit az prijde prvni vetsi zasek :D

Jinac ty recenze v podstate maji pravdu.. ta kamera neni uplne idealni i kdyz jinak si ju predstavit neumim, obtiznost je opravdu nekdy za hranice slusnosti, a v podstate je to porad to samy..

Ale jak rikas ma to naky kouzlo (pro me asi motivace udelat si vzdycky nakou zbran, a asi taky to ze tady v brne je asi tak 8 lidi co to spolu hrajou a v tom multiplayeru je to fakt o necem jinym)

Tak pak napis az budes potrebovat pomoct.. sem mooc zvedavej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uvidis jak se budes tvarit az prijde prvni vetsi zasek :D
Bohužel zatim hraju sám, snad se někdo objeví v okolí:)

My na to budeme od začátku dva - ukecal jsem kolegu z kanceláře;-) Ta kamera mi osobně docela vyhovuje;-) Mám problém v doomovkách a ve hrách kdy je kamera "přilepená" nad postavou (ztrácím přehled co se kolem děje), takže tady to "ulítnutí" kamery mi sedí. Navíc se dá vždy srovnat Lkem, takže zatím vše OK. Ovšem pravda je, že po nějakém záseku se na to opravdu budu dívat jinak.

Ale co - jsem ještě ze staré školy. Hrál jsem v době, kdy pojem SAVE ještě neexistoval:-) Tak mě snad obtížnost nerozhodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My na to budeme od začátku dva - ukecal jsem kolegu z kanceláře;-) Ta kamera mi osobně docela vyhovuje;-) Mám problém v doomovkách a ve hrách kdy je kamera "přilepená" nad postavou (ztrácím přehled co se kolem děje), takže tady to "ulítnutí" kamery mi sedí. Navíc se dá vždy srovnat Lkem, takže zatím vše OK. Ovšem pravda je, že po nějakém záseku se na to opravdu budu dívat jinak.

Ale co - jsem ještě ze staré školy. Hrál jsem v době, kdy pojem SAVE ještě neexistoval:-) Tak mě snad obtížnost nerozhodí.

hele, nevi mjestli to uz tak delas, ale skus si dat ukazovacek na leve ruce na sipky.. a skus takhle ovladat, mozna ti to bude pripadat hrozny, ale je to nejlepsi zpusob..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, nevi mjestli to uz tak delas, ale skus si dat ukazovacek na leve ruce na sipky.. a skus takhle ovladat, mozna ti to bude pripadat hrozny, ale je to nejlepsi zpusob..

Já mám levej ukazováček na L, a na šipky mám levej palec. Jako ukazováčkem si to nedokážu ani představit. Nemám gumovou ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, nevi mjestli to uz tak delas, ale skus si dat ukazovacek na leve ruce na sipky.. a skus takhle ovladat, mozna ti to bude pripadat hrozny, ale je to nejlepsi zpusob..
JJ, takhle to praktikuju taky. Mam zlodejsky prsty, takze to jde docela v pohode;-) Nicmene stejne by se mi asi hodilo toto: http://www.gametrailers.com/player/usermovies/62819.html (dual nub mod) - bohuzel mam Slim a tam to dost dobre nejde:-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo.. palec na analog a ukazovacek na sipky.. jinac se to proste hrat neda..

jo a bez urazky.. ale kdyz se tak divam na tvuj vek tak se trochu zacinam bat.. ja myslel ze me to hrani prestane bavit tak max v petadvaceti :D

jinac ja taky jeste pamatuju old school.. a to tobe bylo dvacet zatimco ja byl osmiletej spunt a daval sem veci co tedka nechaapu (viz naky ty sega collections a tak)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aleee.... metuj se konečně přidal :) Ještě Brento.. to je taky herní gurmán...

Jinak, teď jsem dal 2x zasebou Ashen Lao Shana + 1x Red Lao Shana ( :twisted: )

Waiet: Sekej jenom do bricha..

K XlinkKai: Koukal jsem na nejký tuty, jak a co, no a tam sem se dočet, že se má ppoužívat WiFi Max ( kolem 1100,- ) a jinak to prý nejde.. jenže Lei psal, že na tom Asusu ( viz odkaz výše ) to jde taky... :? Vim že už o tom mluvim dlouho, ale 1100,- je pro mě jakožto studenta dost ( né že bych to neměl, ale každopádně nechci vyhazovat peníze.. ) a chci se dobře rozhodnout..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

metuj se k nam pridal :D njn je to pravda ze ta hra ma neco do sebe kdyz to hrajou i takovy stari harcovnici :)

btw: obtezovalo by te to moc kdyby sis takhle hral treba jeste v padesati? ja sam za sebe muzu rict ze pokud umru v 90 s gamepadem v ruce (nebo mozna s dratem v hlave co my vime jak to v budoucnosti bude) tak me to zas tak nerozrusuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rash182 - pro mne je SEGA novodoba historie:-)

Prvni hru jsem si s kamarady naprogramovali (no opsali a upravili jsme kod z jednoho zahranicniho casopisu) na pocitac Consul (klavesnice a monitor jenom kuse, kovove sasi, vaha > 50kg) a pak na "modernim" pocitaci PMD85:-)

Prvni "konzoli" jsem delal ve trinacti s tatou podle navodu v amaterskem radiu:-) Byla to prvni verze hry PONG.

Musim rict, ze predstava, ze prestanu hrat je pro mne stejne neprirozena, jako by nekdo rekl, ze v urcitem veku prestane cist knihy nebo koukat na televizi, ci chodit do hospody. Pro mne proste hrani her s vekem vubec nesouvisi - to si jen tak ze sebe delam obcas srandu;-)

BTW - da se MHF2 ucelne hrat v singlu se strelnou zbrani nebo jsou dobre jen v multiplayeru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je pravda ze ja nejstarsi co pamatuju byl Comodore 64 ale aji tak na Mega Drive 2 sem stravil hoodne casu.. i kdyz jak rikas ty toho asi pamatujes hodne.. bych chtel videt co se tak stalo kdyz najednou vysel ten Pong :D

Joo urcite se da hrat.. nevyhoda je ze to stoji dost penez (naboje) a taky mas mensi defense.. ale urcite to spatnej napad neni pac nektery monstra sou s tim lehci.. pouzivej bud Bowguny (heavy) nebo normalni Bow

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo da se hrat...kdosi tady to celkem uspesne hral s lukem

btw: ten pong si z AM delal i muj tata :) ale on sel pak rovnou k pc

No byl to makk , ale po asi 60 nahranejch hodinách s lukem si udělal true devil slicer x'D a od te doby rika ze luk nevezme do ruky :D je to spis takova alternativa , kdyz se treba zaseknes na necem ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu