Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kdyz das abandon tak ukoncis quest a zustane vsechno tak jak bylo.. jestli chces aby ti vec zustala tak 3x zemri

Du na posledniho Fatalisa a jeste dneska hodim screen setu

jasny , ja vam tak ku****** zavidim vy tady zabijite fatalise a ja tady nezabiju ani p*sranou teostru ....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakura Recorder jedině na multi ( na teo ) Takže nějakej dobrej GS.. Třeba Tactical Blade, nebo Spartacus Blade...

nahodou je sakura ze zacatku good,protoze mu muzes urazit horn/rozbit palici a to je k nezaplaceni:cheesygrin:

vcera sem si dal prvniho Grank Cenataura,jak na tu mrchu(s tachi) kdyz je nas****,dycky ma moc dlouhy klepeta:blink:

edit//ted jdu na hornetaur head(2x) a pak pro rath. ruby,drzte place

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc nedosels minule vubec?

za chvilu budou screeny

no ono to bylo takhle , ja jsem tam uz byl pred tou hodpodou , nevedeel jsem jestli tam ses , tak sem napsal cvakovi ze sem tam .......tak sem sel za nim potom nejak sel uz ani nevim , tak potom sem se na to vyprd .....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rash: moc peknej setik, hlavne designove... vypadas ZLE :D

akorat skilly nic moc...

v cem je ESP tak dobry, ze ho cpou do nejrarovejsich brneni?.. z gamefaqs jsem to pochopil tak, ze to slouzi pro nepreruseni komba pri nekterych slabsich utocich (predstavuju si to... jako treba kdyz se utoci na hermnitaura a on hrace odstrci klepetama, tak mu to sice ubere, ale neposadi ho to na prdel)...

to mi ale zase neprijde jako nejaka extra vyhoda :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;297665']rash: moc peknej setik' date=' hlavne designove... vypadas ZLE :D

akorat skilly nic moc...

v cem je ESP tak dobry, ze ho cpou do nejrarovejsich brneni?.. z gamefaqs jsem to pochopil tak, ze to slouzi pro nepreruseni komba pri nekterych slabsich utocich (predstavuju si to... jako treba kdyz se utoci na hermnitaura a on hrace odstrci klepetama, tak mu to sice ubere, ale neposadi ho to na prdel)...

to mi ale zase neprijde jako nejaka extra vyhoda :/[/quote']

Nene , je to prosekavani , treba kdyz ls utocis na ulitu hermitaura tak bny se ti odrazila a prerusilo by ti to kombo , takhle to proseknes a nezalze na tom jakou mas ostrost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu