Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tyvole borci videli uz jste tohle?

http://www.pspfanboy.com/2008/02/13/hori-creates-monster-hunter-pack-will-make-money/

celkem by se mi to libilo :D

wow! to chcem! a ten obal je i na FAT?

_________

jinak zitra odlitam do egypta, takze jestli se vam to nechce prodrazit nepiste me SMS... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rash: No jo, vždyť už se na Specialech pracuje.... Jo a samozřejmě že jsem viděl ten tvuj set :dozey: ( :D né je vážně pěknej Gw )

Jo a na Rajanga jedině BOW. potom hammer... pak SnS..

A tady jsou screeny....

Můj novej Auroros Haku set.

Skilly: Guard +2, Guard Inc, Dmg Rec Speed +1, Autoguard.

auroros.jpg

A k tomu rovnou i Azure Ogre Sword ( modrá ostrost, 500 Drgn Attrb )

bos.jpg

Potom neúplnej Gaoren set ( prostě se mi líbil :D )

indra.jpg

A Ultimus Heaven And Earth. ( modrá ostrost, 300 Drgn Attrb )

ultimus.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

witeks: jo pekny pekny.. ty lao shan ruby seres ne? :D

Neboj... ještě mam 4 8) :D

Jo a zase sem se dal do toho návodu... tak ještě pár úprav a postnul bych promo verzi :D Necham to ve wordu, poněvadž to neumim převíst sem na forum, aby to zachovalo formát... docela dost lidí se teď rozehrálo, tak by se to mohlo hodit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj novej Auroros Haku set.

Skilly: Guard +2, Guard Inc, Dmg Rec Speed +1, Autoguard.

auroros.jpg

niceeee:wohow:... moc peknej setik.. s tim ses skoro nesmrtelnej co?:)

taky si na nej delam zalusk, akorat mi to jeste nejakej ten tejden potrva :?...:psp:

ja si dneska dodelal smrťáckej setik a dve kosy k tomu...

je to spis pro efekt, ale taky se urcite bude hodit pro zabijeni kushaly nebo teostry v multaku

screenshot025mg4.png

Skills: ESP, Spc Atk Up, Wide Area +1, Health -10

screenshot027th3.pngscreenshot028xo2.png

screenshot029rl1.pngscreenshot030wj1.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hh pekny.. to ja si zase vcera udelal Diablos Chaos Broker.. G Four Horns sem kvuli tomu daval a jeste me zbylo 15 minut (hodne sem je nahanel a kdyz byli spolu tak sem musel zdrhnout) OPRAVDU doporucuju udelat si ten Fanatic Dragonwoor Sword.. pouzival sem jenom Devil Slicer pac ls me moc nevoni.. ale tohle je temer dokonala zbran (a kdyz mate Akantor set s artisanem tak naprosto dokonala) a pri te prilezitosti OPRAVDU :D doporucuju zacit na farme sbirat chaos mushroomy nebo vam z toho pak mrdne :D

Witeks: z ceho to je? pro marku se to asi menuje nak jinak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hh pekny.. to ja si zase vcera udelal Diablos Chaos Broker.. G Four Horns sem kvuli tomu daval a jeste me zbylo 15 minut (hodne sem je nahanel a kdyz byli spolu tak sem musel zdrhnout) OPRAVDU doporucuju udelat si ten Fanatic Dragonwoor Sword.. pouzival sem jenom Devil Slicer pac ls me moc nevoni.. ale tohle je temer dokonala zbran (a kdyz mate Akantor set s artisanem tak naprosto dokonala) a pri te prilezitosti OPRAVDU :D doporucuju zacit na farme sbirat chaos mushroomy nebo vam z toho pak mrdne :D

tjn ...padlo rulez :cheesygrin:

btw aby to byla dokonala zbran chybi akantor setu Spc Atk Up ...zvedlo by to hodnotu para atribu z 240 na 270 a to uz treba bude o jednu paralizu vic ;)8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu