Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No hele, 2G bude stejně japonsky... a já budu rád když se mi podaří patchnout MHP2 :D No a to převádění.... potřebuješ na to ten program laboko, kterej je celej japnsky.... já musel nejdřív převíst US na EU a pak UE na JAP, ake vyšlo to xD

EDIT.......... hraju MPH2..... anglicky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele, 2G bude stejně japonsky... a já budu rád když se mi podaří patchnout MHP2 :D No a to převádění.... potřebuješ na to ten program laboko, kterej je celej japnsky.... já musel nejdřív převíst US na EU a pak UE na JAP, ake vyšlo to xD

EDIT.......... hraju MPH2..... anglicky....

to je cool, ale ja bych si 2G zahral stejne radsi az v EN... a klidne si na to pockam(i kdyz az to v breznu vyjde a hodis sem nejaky brutani screeny, mozna zmenim nazor :D)

ale co me stve je, ze se nedaji delat custom questy pro US verzi, a ani nejdou zkonvertovat

ach jo... stupidni regionalni oznaceni:roll:

btw prida ten patch neco novyho?... nebo jen opravuje bugy? ...do ted jsem ani nevedel, ze vysel nejakej patch pro JPN verzi:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

west: to je patch abys tam mel anglinu a ne na opraveni nakych chyb :D si vsimni na youtube ze borci maji treba Great Potion misto mega potion.. misto resistance increased kdyz vypijes cool/hot drink You Feel Cool/Hot :D

Deniszek: kladivo a do bricha.. nebo nakej bow a pierce shoty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi po lvl** mam urgent Q zabit Khezu ale proste to nemuzu dat ani kdybych se posral.. celej den ve skole dneska sem to zkousel a vcera taky a porad nic :'( ja uz myslim ze je skoro mrvej tak ho chytnu a tranq bombama ho zahazim ale nic :( ja uz fakt nevim co s nim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rash: aha.. to mi mohlo dojit lol

ozzy: nejlepsi je na nej utocit zepredu ze strany na krk, kdyz fluse ty 3 thunder firebally, ale bacha na to az se dotane do rage(modrej kour u drzky) ...pak utoci rychleji a ubira vic

jinak se podivej na youtube... -> khezu ...urcite te to inspiruje jak na nej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;305650']to je cool' date=' ale ja bych si 2G zahral stejne radsi az v EN... a klidne si na to pockam(i kdyz az to v breznu vyjde a hodis sem nejaky brutani screeny, mozna zmenim nazor :D)

ale co me stve je, ze se nedaji delat custom questy pro US verzi, a ani nejdou zkonvertovat

ach jo... stupidni regionalni oznaceni:roll:

btw prida ten patch neco novyho?... nebo jen opravuje bugy? ...do ted jsem ani nevedel, ze vysel nejakej patch pro JPN verzi:ziped:[/quote']

Já taky hrál US verzi a změnil sem to. Ten návod sice je na EU --> JAP ale taky to šlo..... Jo a na custom questy si teď chci posvítit :)

btw nevim jestli budu hrát MHP2G poněvadž bych z toho moc neměl když je to Japonsky... ale možná to zkusim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele mam urgent mezi 4HR-5HR lao shan lung ......co by ste si na nej vzali , poradte dík :thumbup:

pokud si blademastr tak jit do brich ma tam takovou odkrytou cast....ma tam sice nejakych 4000hp ale je tam nejzranitelnejsi....jinak do hlavy(a urvat mu roh) ve 4 mape mu skoc na zada a dej tam 2dragon bomby...

a hotovo ...

inak velice dobra taktika je taky mu dat do cesty large bomby(mit aji mats na dalsi)...

shan lung je easy... :) skoro nic nedela... :)

a kdyz uz bude prochazet do dalsi lokace a nechces se vyhejbat ocasu tak pouzij farcaster

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud si blademastr tak jit do brich ma tam takovou odkrytou cast....ma tam sice nejakych 4000hp ale je tam nejzranitelnejsi....jinak do hlavy(a urvat mu roh) ve 4 mape mu skoc na zada a dej tam 2dragon bomby...

a hotovo ...

inak velice dobra taktika je taky mu dat do cesty large bomby(mit aji mats na dalsi)...

shan lung je easy... :) skoro nic nedela... :)

a kdyz uz bude prochazet do dalsi lokace a nechces se vyhejbat ocasu tak pouzij farcaster

to hle vsecho delam asi tak 5krat me spadne ......taky mlatim do noh , ale potom me vyprsi cas a napise se to taky ...neco fortes ............jinak sem ho daval ze sakurou a hammerem a rikam 5krat me spadl ale nechcíp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to hle vsecho delam asi tak 5krat me spadne ......taky mlatim do noh , ale potom me vyprsi cas a napise se to taky ...neco fortes ............jinak sem ho daval ze sakurou a hammerem a rikam 5krat me spadl ale nechcíp

Nj musíš bejt trpělivej... a fak používej ty bomby....

-----------------------

Muj první custom quest je na světě ! Nechal sem se inspirovat na YouTube a udělal jsem Mini rajanga.... no a fakt paráda... všechno funguje jak má.... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam par otazek: prvni na co jsou vlastne guild pointy? druha kdyz chci z nejakeho monstra napr kridlo musim se soustredit na atakovani kridel nebo je to jen haluz ze to padne? a treti zatim nemam ale treba me casem napadne :)

Guild Pointy... myslim že jsou jenom na to, že s většim počtem získáváš víc "označení" do Guild Card.

Wing: Záleží na tom z koho, ale počítam že asi myslíš Garugu, Rathalose, nebo Basariose.... Tak u těch je to jenom o haluzu ^^

Myslim že jedinej komu musíte rozstřelit křídla, abyste dostali Wing je Crimson Fata.. dyštak mě opravte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guild Pointy... myslim že jsou jenom na to, že s většim počtem získáváš víc "označení" do Guild Card.

Wing: Záleží na tom z koho, ale počítam že asi myslíš Garugu, Rathalose, nebo Basariose.... Tak u těch je to jenom o haluzu ^^

Myslim že jedinej komu musíte rozstřelit křídla, abyste dostali Wing je Crimson Fata.. dyštak mě opravte...

myslim, ze za rostreleni kridel u fatalisu nedostanes rozhodne wing, ale webbing ;) - taky me oprave pokud se pletu xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam par otazek: prvni na co jsou vlastne guild pointy? druha kdyz chci z nejakeho monstra napr kridlo musim se soustredit na atakovani kridel nebo je to jen haluz ze to padne? a treti zatim nemam ale treba me casem napadne :)

no nevim estli to myslis u urcityho bossa,ale napriklad kdyz kutkuovi neustrelis ten chochol tak mas 0,5% že padne kutku ear a kdyz mu ten chochol ustrelis tak mas 50% ....u plesiotha treba zas kdyz chces fin tak mas 10% ze ti padne bez toho abys ho ustrelil a kdyz ho ustrelis tak mas 90% šanci že ho budeš mit v odmene....neni to pravidlo u vsech ale je jich dost.... takze asi tak :) :psp:

Muj první custom quest je na světě ! Nechal sem se inspirovat na YouTube a udělal jsem Mini rajanga.... no a fakt paráda... všechno funguje jak má....

hh :D gz :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj musíš bejt trpělivej... a fak používej ty bomby....

-----------------------

Muj první custom quest je na světě ! Nechal sem se inspirovat na YouTube a udělal jsem Mini rajanga.... no a fakt paráda... všechno funguje jak má.... 8)

a kam je mam davat k hlave nebo nohám ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BRICHO uz to tady pisu po stopadesaty.. a nemusis ho zabit ale staci jen repel.. a taky na neho dej ty angi dragon bomby.. achjo.. podivej se sem prosimte je to sice s bowem ale aspon vis jak na ty bomby.. ale udelej si nakej bow urcite

Witeks uka ten quest to me zajima.. ale myslim ze te ta dvojka taky za chvilu uz prestane bavit a budes hrat jednicku jako ja ted :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BRICHO uz to tady pisu po stopadesaty.. a nemusis ho zabit ale staci jen repel.. a taky na neho dej ty angi dragon bomby.. achjo.. podivej se sem prosimte je to sice s bowem ale aspon vis jak na ty bomby.. ale udelej si nakej bow urcite

Witeks uka ten quest to me zajima.. ale myslim ze te ta dvojka taky za chvilu uz prestane bavit a budes hrat jednicku jako ja ted :P

Upgradoval sem FW, a nějak mi nejdou screeny..... mam teď 3.90 M33 - 2 .

No a custom questy... už sem myslim i přišel na to jak ovlivnit rewardy ( nastavit je ) to mi doteď nešlo :D No a kdyby mi šli ty screeny.. viděl bys třeba Giadrome + Gendrome ( oba přes 2000 ) nebo Duo Mini Rathian ( ty mě baví :D ) pak taky mega Kirina... prostě je to sranda...

A nevim jestli mě to přestane bavit... uvidíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu