Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no rekni me kterej je hezci zenskej :D :P

celou dobu sem hrál za chlapa, tak sou pro mě všechny ženský zajímavý.. nový...

Třeba Rajang se mi líbí o trošinku víc ženskej.

White Fata je taky zajímavej.... Borealis, je mnohem víc cool než Auroros.. ( musel sem ho kupovat znova, ughh ) No a Rathian sety sou mnohem hezčí... ženský.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celou dobu sem hrál za chlapa, tak sou pro mě všechny ženský zajímavý.. nový...

Třeba Rajang se mi líbí o trošinku víc ženskej.

White Fata je taky zajímavej.... Borealis, je mnohem víc cool než Auroros.. ( musel sem ho kupovat znova, ughh ) No a Rathian sety sou mnohem hezčí... ženský.

praveze ratian sety se me vic libi muzsky, hlavne Gold ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celou dobu sem hrál za chlapa, tak sou pro mě všechny ženský zajímavý.. nový...

Třeba Rajang se mi líbí o trošinku víc ženskej.

White Fata je taky zajímavej.... Borealis, je mnohem víc cool než Auroros.. ( musel sem ho kupovat znova, ughh ) No a Rathian sety sou mnohem hezčí... ženský.

hh no vidis ja valim celou dobu zase zenskou :D takze chcu videt zase neco lepsiho u chlapaku :D treba napriklad Asterix set(hermitaur S meele) na zensky je k posrani :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

termixi máš PM ...... ;)

Jo napadlo mě... kdybyste chtěli udělat nějakej custom quest, ať se tam v Brně taky nenudíte.. někdo mi můžete poslat savefile a já vám tam nějakej udělam :)

Jojo , nějakou pěknou prasárnu bys nám mohl udělat :]]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

180847c980709f722.bmp

mam odpoved z skiesofcrimson:

Cervenej Diablos Armor set.

MHP2 downloaded quest.

Pouze pro muzke postavy.

WitekS:

tak me napada... takze toho red diablose si teoreticky budu moct zahrat i na US verzi, kdyz si ho stahnu s MHP2 savem a prevedu zpatky na US?

btw doufam, ze to bude i s brnenim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gz k tem rajangu na ty ja se fakt netesim :D

ale jinak ty firecell stony sou nejvic ok....jako poslal sem 2x do vulcana a na podruhy sem dostal 2x firecell a pak este jednou...uplne v poho..

jinak rada jak vyfarmit ve stadiu hry hr5-hr6 delat G rankovej gathering do snow mountain...jedna runda =6000pointu kdyz mas stesti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tezi se v G-rank volcanu-ale musis mit vydrz(casto pada z Akantora)

joGurte,davals je s Heroics?

jinak to druhy je set, kt. se dela z dark stones and dark pieces,ale je absolutne...no, leda na ozdobu

bez heroics... jinak jasne, ten set je naprd, ale taky ti pripomina silver sol? az na tu helmu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja jsem po dlouhe dobe zase zacal hrat...sice nemam takovy pokroky jako vy,ale prezto...vcera o pulnoci jsem dal dual diablose...vzdycky me ty kurvy zabili,ale tentokrat lehli oni a ja 0 smrti,proste parada :D

jinak brnaci kdo mate v utery cas? jdu kupovat bilyho slima a su domluvenej s cvakem ze me zrovna udela pandoru. nechce nekdo prijit se mnou pokrtit novy white slimko par hodinama MH ?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja jsem po dlouhe dobe zase zacal hrat...sice nemam takovy pokroky jako vy,ale prezto...vcera o pulnoci jsem dal dual diablose...vzdycky me ty kurvy zabili,ale tentokrat lehli oni a ja 0 smrti,proste parada :D

jinak brnaci kdo mate v utery cas? jdu kupovat bilyho slima a su domluvenej s cvakem ze me zrovna udela pandoru. nechce nekdo prijit se mnou pokrtit novy white slimko par hodinama MH ?:D

tak ja se urcite ukazu zitra... takze kdyztak doraz...

jinak ty Dual Diablose byly G rank? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joGurte,davals je s Heroics?

to se fakt neda...

btw ja je nejdriv zkousel s Hi Frost edge, ale casto se mi stalo, ze sem s nim nestihl zabit prvniho rajanga, nez se objevil druhy...

s katanou jsem na nej nechtel jit, protoze je to pekna svine... proste rajang v mym pripade jedine se stitem...

pak jsem zkusil tenhle setik... uspat, nandat 2 lg barrel bomb+ na jedno misto bum odbouchnout a porad dokola

na kazdyho rajanga stacilo 6 lg bb+(3x2bomby) a bylo to

screenshot028aq2.png

screenshot030mj0.png

pouziti vypada pak takhle nejak...

screenshot077gl5.png

tenhle setik se asi stava mym oblibenym, skoda jen, ze nejdou uspat vsichni bossaci

btw taky jsem si kvuli nemu koupil kuchare s felyne special attack up a to zvetsi sleep atribut az na 400 :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja se urcite ukazu zitra... takze kdyztak doraz...

jinak ty Dual Diablose byly G rank? :)

ok. zitra bych mohl dorazit. G rank ti diablosove nebyli,ale nejak jsem nebyl schopnej je dat...asi jsem na ne mel spatnou taktiku,protoze jsem nejdriv killoval toho normalniho,ne toho cernyho. ten cernej chuj se tam pak, kdyz byl ten normalni skoro mrtvej ukazal, a ja pak kvuli tomu ze tam byli pohromade dycky zakalil. tentokrat jsem si nejdriv podal negrose a normalni uz byl easy...jo a taky se mi dost vyplatilo pouzivat tu skalu do ktere se zasekavaji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok. zitra bych mohl dorazit. G rank ti diablosove nebyli,ale nejak jsem nebyl schopnej je dat...asi jsem na ne mel spatnou taktiku,protoze jsem nejdriv killoval toho normalniho,ne toho cernyho. ten cernej chuj se tam pak, kdyz byl ten normalni skoro mrtvej ukazal, a ja pak kvuli tomu ze tam byli pohromade dycky zakalil. tentokrat jsem si nejdriv podal negrose a normalni uz byl easy...jo a taky se mi dost vyplatilo pouzivat tu skalu do ktere se zasekavaji :D

ok, tak zitra mezi 13-14 hodin tam budu... das se mnou 1 rajanga? po tech 2 v arene se me uz davat nechcou... jinak mozna dorazim trosku pozdeji, kamos sliboval ze donese whisku :P... jinak musim smazat GoW kvuli MHF2 :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ? Slyšel sem správně že se rajangové nedaj s Heroics ? :twisted: tc tc

Jo a ten Devil Blos.. de to tak jak říkáš... hodně lidí to tak dělá..

termixi super paráda ;) teď je zkus melee to je větší sranda :D

až bude čas hodim screeny...

hele tak ja ti v sobotu hodim save a ty nam tam hodis ten Devil blos ok? diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ? Slyšel sem správně že se rajangové nedaj s Heroics ? :twisted: tc tc

jako blademaster si umim tezko predstavit, ze by nekdo prezil dost dlouho... precejenom je rajang dost rychlej a i pokud do nej rezes zespoda ubira nejaky to zanedbatelny zdravi zaslapavanim... jenze s healem pro heroic to muze usmrtit a je po heroicu..

ale stejne mas pravdu:ziped:... treba s bow to jde vzdycky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu