Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ok a nevadí že sou ty Custom quest uložený jako challenge ? Nevim proč ale nějak mi to u tebe nejde předělat...

hmm tak to je blby... za to nebudou friendshipy ne? :(

hele, tak ja skusim az budu blizko wifi smazat ty ostatni questy ok?

a navic nemuzem pouzivat vlastni zbrane.. a je tam jenom ta lunastra a teostra v arene a s tim benenim co tam je je to nahovno... :( a kde je ta JUMP teo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak to je blby... za to nebudou friendshipy ne? :(

hele, tak ja skusim az budu blizko wifi smazat ty ostatni questy ok?

a navic nemuzem pouzivat vlastni zbrane.. a je tam jenom ta lunastra a teostra v arene a s tim benenim co tam je je to nahovno... :( a kde je ta JUMP teo?

Pak mi došlo že doma nemam k čemu se připojit ( na wifi max mi to prostě nejde, hlásí to nějakej podělanej error.. ) No a já nevim proč, ale 3x Sem je předělával ty questy a furt stejně takle.. ještě se na to kouknu ale teď ne, musim zase padat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych si chtel udelat nejaky svy custom questiky... ale zatim na to moc nemam cas... ale zato spoustu napadu :)

...kazdopadne kdyby mel nekdo zajem, nasel jsem na youtube pekny tutorialy jak na to...

prevedeni savu US/EU->JPN

part1

part2

custom questy a prevedeni JPN savu s custom questy do US/EU

part1

part2

a tady nejaka ta inspirace

http://youtube.com/watch?v=pddJHZ4xNsg&feature=related

^ty rajangove jsou proste cool, to musim mit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nice termixi ^^ Jo a promiň stěma custom questama, ale vážně sem si nevěděl rady.. ale přídu na to. V neděli mam čas, tak mi je dyštak v sobotu večer hoď na Pm ok ?

Jinak já mam taky novej set.... white fata gunner ^^ A fakt hooooodně novejch zbraní....

Jo a viděli ste naijiho Rahjan GS charge guide ? Pro mě je to vážně největší master, tak sem to chtěl dát taky ty Rajangy s GS... No hodil sem na Akantor set Quake Res, vzal TDJ a už ležely :D Je to vážně paráda, já si teda užívam GS, kdykoliv de tak ho beru, hlavně s Rajang setem je to sranda ( viď rathalosi xD ) ... teď sem dal asi 4tý Final Invitation.. ( dohromady mam 68 Rajangů na kontě 8) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakej je nejlepsi set k akantor bowu? jsem HR6...

neda se primo rict ktery... zalezi na tom, proti jakemu bossakovi ji beres (hlavne kvuli rezistum na brneni a vhodne zvolenym skillum)

ale asi na tom bude nejlip Dark akantor set (necekane:cheesygrin:), nebo taky rathalos soul set U...

potom taky sety s adrenalin +2... rajang set a monoblos set

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si udelal monoblos set ...dark akantor set je trosku makacka jsem rad ze aspon trochu dam toho akantora natoz to farmit...jinak je to uz nasup ted este zabit elde dragony a asi jedu HR7 teda jestli to vubec je hraju to uz tak dlouho ze mam pocit ze musi byt uz konec :)

HR6 je poslední Hunters Rank.

Jo a na konci zdaleka nejseš ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tupej dotaz: jdu na Ash Lao Shan Lunga s Akantor bowem a zatim jsem ho nedal ted jsem si to tu procetl a uz tu to tema bylo takze jsem si udelal HighGradeEarplug skill ale mluvi se tu o HEROIC skillu jen nevim jak k nemu prijit...

uvarej ti ho kocky(musej ho mit jako skill),pokud ho chces zabit,tak i Adrenalin+2 se hodi(Monoblos S set, set z Rajanga)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu