Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

na khezu jsem si udelal fire katanu a sekal kdyz slaha ty elektro koule...proste kdyz to jde sekej musis byt opatrnej ale da se to...

a ted zas dotaz ja :uz me vazne docela depta to ze se nemuzu dostat prez HR6 vsechny questy mam hotovy akantor urgent taky ale nic se nedeje....jestli je to jak u singlu ze musim zabit ELDE DRAGONY tak ty jsem kazdeho zabil aspon 3x a porad prd .... vpodstate se to tvari jako by bylo vse hotovo jen u HR 6 je CLEAR tmave cervenou barvou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kulo: nejdriv musis odemknout Fatalisa (vsechny treningy se vsema zbranema i special trainingy, 3 group trainingy staci kazdej s jednou zbrani)..

aaa potom musis odemknout Crimson Fatalisa (10 od vsech elder dragonu tzn. Kirin,Kushala,Chameleos,Lunastra,Teostra,Lao Shan a Fatalis) .. god luck.. jinac fatalisa doporucuju potom davat stazenyho ne odemklyho pac stazenej ma min zivotu.. hh az to udelas tak dostanes Gold Medal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak konečně jsem se dostal přes toho... Giadroma nebo jak se jmenuje xD Ale že mi to trvalo - celou češtinu (: Málem si mě všimla, jak jsem se skoro neudržel a tak jemně třískl pěstičkou do stolu (:

lol :)

jinak Altaire :čekaji te odost vetsi prijemnosti :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kulo: nejdriv musis odemknout Fatalisa (vsechny treningy se vsema zbranema i special trainingy, 3 group trainingy staci kazdej s jednou zbrani)..

aaa potom musis odemknout Crimson Fatalisa (10 od vsech elder dragonu tzn. Kirin,Kushala,Chameleos,Lunastra,Teostra,Lao Shan a Fatalis) .. god luck.. jinac fatalisa doporucuju potom davat stazenyho ne odemklyho pac stazenej ma min zivotu.. hh az to udelas tak dostanes Gold Medal

ty jsi zlatej kluk vazne :) diky za help tak bych ty kuwy killoval furt dokola bez vysledku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze panove..

Lance Rathalos Training.. no ono tam moc neni co vymyslet.. proste ho rezte do hlavy a hlavne pred tim nez na neho pudete bezte do petky a zabijte shakalaku..zaprve vas nebude otravovat a zadruhe dostanete demondrug.. a ve vajickach sou flash bomby.. da se to

RAJANG LANCE TRAINING tak to je panove lahuuudka nejvetsi.. postup je takovy:

1)samozrejme nabrat potiony hned v jednicce u vody

2)ve trojce v jeskyni zabijte giapreye a z nich si vemte radsi 4 sleeping knife

3)pak sup do sestky kde si seberte mega potiony a hlavne pickaxe naky

4)vratte se do ctverky kde si seberete tusim honey a vytezite lg bomby

5)dete do osmicky kde si seberte Hot Drinky u skaly a nahore z kushaly shock trap

6)dete do sedmicky VEMTE SI WHETSTONY!!! , u kempu poison knife

7) ze sedmicky vyjdete na vrchol dvojky kde opatrne seskocte az k mining pointu (vite doufam kde) a tam vytezte lg bomby +

Taakze.. jo jeste nekde sou smal bomby ted uz nevim kde

postup je ze ho parkrat seknete, nahazite sleeping knife a odpalite lg bomby + , pak otravite knifama, chytite do pasti polozite bomby a TOHLE JE DULEZITE pokazdy kdyz vam ostrost klesne pod zelenou (6 uderu asi) tak bezte brousit aby se vam lance neodrazela..kdyz je nasranej tak radsi hodim flash bombu nebo zdrhnu a v klidu treba nabrousim.. s trochou trpelivosti je to tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kulo: nejdriv musis odemknout Fatalisa (vsechny treningy se vsema zbranema i special trainingy, 3 group trainingy staci kazdej s jednou zbrani)..

aaa potom musis odemknout Crimson Fatalisa (10 od vsech elder dragonu tzn. Kirin,Kushala,Chameleos,Lunastra,Teostra,Lao Shan a Fatalis) .. god luck.. jinac fatalisa doporucuju potom davat stazenyho ne odemklyho pac stazenej ma min zivotu.. hh az to udelas tak dostanes Gold Medal

hele jeste u tech group treningu kdyz je delam a zvladnu to tak se mi pak zelene nepodbarvi...mozna neco delam zle ...netusim :) jinak solo treningy hotovo specialni jen cast je to fakt HNUS hehe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jeste u tech group treningu kdyz je delam a zvladnu to tak se mi pak zelene nepodbarvi...mozna neco delam zle ...netusim :) jinak solo treningy hotovo specialni jen cast je to fakt HNUS hehe

staci, kdyz proste das multiplayer traninky kazdej 1 s jakoukoliv zbrani... to je jedine training medal, kterej mam xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar hunteri...

mam na vas par dotazu...

1) ma nejakou vyhodu kdyz mam set s evade +2 a vemu k tomu lance/gunlance?

2)kdyz jsem vcera hral(se SnS) s kamosem(bow) proti gold rathianovi casto jsem delal to, ze jsem zachranil kamose tim, ze jsem vykril firebally ktery na nej vyslal rathian a napadlo me, ze kdyz uvidim, ze bude chtit chlit firebally tak mu rovnou hupsnu pred hlavu s blokem... tim padem mu ty firebally bouchnou primo u hlavy kdyz se odrazi od stit, ale myslite, ze ho to skutecne zranuje? (jestli ano, tak nejspis zanedbatelne, ale stejne bych se cijtil hned lip, kdybych vedel, ze mu kazdy fireball ubral alespon 1HP)

3) na Gamefaqs jsem zkoumal skill gunnery... je to skill pro zvyseni poskozeni pro delovy koule a balisty... mimo jine bylo v poznamce, ze se ten skill tyka take crag strel... me by zajimalo, jestli se to tyka i cluster strel, kdyz jde take o vybusny projektil

diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BUG??? muze se stat ze je v ty hre chyba a mam nesmrtelnyho YAGT GARUGA ?? uz mam nahrano neco pres 200hodin sem HR2 mam sety z Rathalose,rathiana,Pink rathiana tigrexe proste skoro vesechno co v HR2 jde ale jeste ani jednou sem nezabil yangt garugu (myslim Q lvl*** u ty starosine nebo co to je) sem fakt uz z toho bomby zoufalej :-|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BUG??? muze se stat ze je v ty hre chyba a mam nesmrtelnyho YAGT GARUGA ?? uz mam nahrano neco pres 200hodin sem HR2 mam sety z Rathalose,rathiana,Pink rathiana tigrexe proste skoro vesechno co v HR2 jde ale jeste ani jednou sem nezabil yangt garugu (myslim Q lvl*** u ty starosine nebo co to je) sem fakt uz z toho bomby zoufalej :-|

jj garuga je pekna mrcha, dal sem ju, az sem byl HR6 myslim :) nejakou dobrou water zbran a je to... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu