Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hej dobře ty Waiet :)

Jinak v customech sem se už docela posunul.... dělam je teď už "složitější" . Taky už sem ošéfoval rewardy, naprosto..... Prostě to konečně vypadá jakoby fakt quest od Capcomu :)

rekni mi,jak mam aplikovat ten patch, ja kdyz ho tam hodim,tak se mi to pri nacitani sekne

v cem je delas slozitejsi,at mam inspiracku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rekni mi,jak mam aplikovat ten patch, ja kdyz ho tam hodim,tak se mi to pri nacitani sekne

v cem je delas slozitejsi,at mam inspiracku

Hele udělej to manuálně. Je to složitější ale funguje to... mě se to taky sekalo...

Takže ten White Fatalis........

whitefata-1.jpgwhitefata2.jpg

whitefata3.jpgwhitefata4.jpg

Muj Custom --> Rathalos a Azure Rathalos v Tower ( každej v jinym area )

Víte jak Rathalos dělá ten útok.... lítá kolem vás a pak naletí přímo nad ? No tak sem zkoušel Full Charge. Na poprvý mě ještě sejmul ikdyž já jeho taky, ale u Azura už sem ho sundal :D

duorathalos.jpg

rathalosfly.jpgrathalosfly2.jpg

Duo Tigrex......

duotigrex.jpg

Black Gravios..... ( Gravios Marrow --> Gravios Brain Stem )

blackgrav.jpggraviosbrain.jpg

Jo ty custom questy........ Už nedělam jenom jenom v areně, ale rozhazuju to i do jinejch map.... A už vim jak se přidávaj malý monstra ( vespoid, prey, thunderbug.. ) ale dávat je tam nebudu pač je nesnášim.

Už vim co budu dělat než vyjde MHP2G...

...... tohle se chci naučit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hR_N5XreEgs

...... tohle se chci naučit...

to ja taky :)... vlastne uz jsem tak trochu zacal a celkem cumim, cemu vsemu se da uskocit

v posledni dobe jsem se dal tak trochu na lance(bomba zbran:thumbup:)

...tady jsou moje novy prirustky8)

tohle je asi muj nejoblibenejsi setik vubec

screenshot137da4.png

screenshot062df6.png

screenshot063bk2.png

a navic sakra dobre vypada:)ˇ

screenshot055dp7.png

tady tomu rikam anti akantor set:twisted:

screenshot066yi7.png

screenshot068nm0.png+15% affinity

screenshot069yv8.png

a nakonec babel spear (attack 529, zeleny ostri, defence +20, 2 sloty)

screenshot111tt1.png

taky ho pouzivam havne s auroros haku, akorat na nej misto skillu pro rychlobrouseni hodim Reckless Abandon+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heeej weste, takže mam taky ukázat mojí Lance sbírku jo ? :angle: Ok

Jo a Sealed Dragonlnace chci taky.... musim rapnout Gaorena xD

Tak ještě dneska tu čekejte screeny...

Jo a shelling tacticu zvládam v pohodě, chci se zlepšovat v Dodging tactice... to je frajeřina.

Jinak z toho videa, už zvládam uskočit od Daory tomu Wind Attacku, Plessyho si docela podávam, už mě skoro vůbec netrefí.... Pak Rajanga ( to jak dělá asi 6x Backhop a uskakuje když Rahjan dělá ty pěsti, to se mi povedlo jenom jednou. A Rathalos je taky sranda ^_^ Prostě mě to baví, Lance je moje druhá nejoblíbenější zbraň ( Po GS samozřejmě... )

Jo a k tomu Aruros setu ti chybí ESP... pak by to bylo lepší ^_^

( Butterfly set je hezčí než Orbitaury :twisted: :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotaz.. :) nechce se mi to cist z5 tak se zeptam...kdyz udelas custom quest da se to dostat nejak ke mne? ze by si me udelal q a ja bych ho nejak do toho vecpal...

Ne to nejde.

------------------------------------------------------------------------

EDIT:

Jak sem řek :)

Můj Lancer set je tohle combo: White Fata Helmet, Silver Sol Plate, Dragon S braces, White Fata Coat, White fata Leggins. Skilly ESP, Dodge+2

A tady jsou moje lances.....

Kirin Thunder Lance, Rajang Lance ( Obě Thunder )

kirin.jpgrajang-1.jpg

Dragon Rider, Black Tempes ( bez attrb, Raw Lances )

dragon.jpgtempest.jpg

Kushala, Teostra ( Ice, Fire )

kushala.jpgteo-1.jpg

Hyper Vacuum ( lol ), Roaring Wyvern ( dragon attrb )

vaccum.jpgwyvern.jpg

Green Plessy

plessy.jpg

Solo mi trvá asi 20 minut... tak ho teď asi pudu dát, pač mi chybí 1x Fin+ a 3x Scl na tu finalní lance z něj ( nevim jak se jmenuje... )

btw, viděli ste naijiho Plessy GS Charge guide ? :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heeej weste, takže mam taky ukázat mojí Lance sbírku jo ? :angle: Ok

Jo a Sealed Dragonlnace chci taky.... musim rapnout Gaorena xD

Tak ještě dneska tu čekejte screeny...

Jo a shelling tacticu zvládam v pohodě, chci se zlepšovat v Dodging tactice... to je frajeřina.

Jinak z toho videa, už zvládam uskočit od Daory teomu Wind Attacku, Plessyho si docela podávam, už mě skoro vůbec netrefí.... Pak Rajanga ( to jak dělá asi 6x Backhop a uskakuje když Rahjan dělá ty pěsti, to se mi povedlo jenom jednou. A Rathalos je taky sranda ^_^ Prostě mě to baví, Lance je moje druhá nejoblíbenější zbraň ( Po GS samozřejmě... )

Jo a k tomu Aruros setu ti chybí ESP... pak by to bylo lepší ^_^

( Butterfly set je hezčí než Orbitaury :twisted: :D )

k tomu Sealed Dragonlanci... sel jsem na ash lao shan lunga a postestilo se mi z nej 2X vyriznou lao shan ruby (to sem myslel, ze mam nad hlavou svatozar:cheesygrin:-proste na lao ruby jsem byl fakt smolar)... tak jsem si dodelal dragon demlisher a tohle cool kopi... proste happyend minuliho tydne :lol:

jinak ja uskakovani zatim asi nejvic pouzivam kdyz se nekdo ohani s ocasem, obcas i uskocim fireballum, ale ty radsi chytam do stitu :)

obcas se mi ale povede uskocit i prisnejsim utokum, ale to spis haluzim...

no... ja jeste urcite potrebuju trochu trenovat...

...s tim auroros setem mas pravdu... chtelo by to ESP, ale nevejde se tam spolecne s guard+2 :( ...co dodat? na graviose s nim nechodim ;)

btw ten brouci set se mi libi celkove... myslel jsem to i s tim Dark kopim...

jinak nevim, co je Butterfly set... ale tipuju ze to bude asi ten z white fata

>taky bych si ho rad udelal, ale to bych se mi ho nejdriv muselo podarit sejmout :?

ale stejne.. Obituary s pulsujicima barvickama a s tim hornetaurim kopim se mi libi vic nez white fata set... proste to perfektne ladi

btw myslim, ze az si dodelas Sealed Dragonlnace tak to tomu Butterfly setu taky celkem sekne

jinak pekna sbirka tyčí, urcite bych si neco vybral hehe... je videt, ze jsi napred... necekane :D

a asi bych se mel vrhnout na toho fatalise... sem ani nevedel, ze ma evade skill

edit:

jeste jsem se zapomnel zeptat na par veci...

Co to je shelling tactica?..

jo a dneska jsem se chtel pustit do tvoreni custom questu, ale nepodarilo se mi rozjet Laboko... tak bych se chtel akorat zeptat jestli ti hned jelo v poho, nebo byly nejaky komplikace...

zkousel jsem to na slimu pres eloader, s 1.50add-onem na fatku... akorat jsem ho jeste nezkousel rozjet primo na 1.50 treba pres timemachine

trochu se bojim, ze problem bude v karte... protoze Laboko bude asi starsi HB programovana mozna jeste pro 1.50 fw a tam jeste nebyla podpora pro 8GB karty... no uvidim, poresim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;321250']k tomu Sealed Dragonlanci... sel jsem na ash lao shan lunga a postestilo se mi z nej 2X vyriznou lao shan ruby (to sem myslel' date=' ze mam nad hlavou svatozar:cheesygrin:-proste na lao ruby jsem byl fakt smolar)... tak jsem si dodelal dragon demlisher a tohle cool kopi... proste happyend minuliho tydne :lol:

jinak ja uskakovani zatim asi nejvic pouzivam kdyz se nekdo ohani s ocasem, obcas i uskocim fireballum, ale ty radsi chytam do stitu :)

obcas se mi ale povede uskocit i prisnejsim utokum, ale to spis haluzim...

no... ja jeste urcite potrebuju trochu trenovat...

...s tim auroros setem mas pravdu... chtelo by to ESP, ale nevejde se tam spolecne s guard+2 :( ...co dodat? na graviose s nim nechodim ;)

btw ten brouci set se mi libi celkove... myslel jsem to i s tim Dark kopim...

jinak nevim, co je Butterfly set... ale tipuju ze to bude asi ten z white fata

>taky bych si ho rad udelal, ale to bych se mi ho nejdriv muselo podarit sejmout :?

ale stejne.. Obituary s pulsujicima barvickama a s tim hornetaurim kopim se mi libi vic nez white fata set... proste to perfektne ladi

btw myslim, ze az si dodelas Sealed Dragonlnace tak to tomu Butterfly setu taky celkem sekne

jinak pekna sbirka tyčí, urcite bych si neco vybral hehe... je videt, ze jsi napred... necekane :D

a asi bych se mel vrhnout na toho fatalise... sem ani nevedel, ze ma evade skill

edit:

jeste jsem se zapomnel zeptat na par veci...

Co to je shelling tactica?..

jo a dneska jsem se chtel pustit do tvoreni custom questu, ale nepodarilo se mi rozjet Laboko... tak bych se chtel akorat zeptat jestli ti hned jelo v poho, nebo byly nejaky komplikace...

zkousel jsem to na slimu pres eloader, s 1.50add-onem na fatku... akorat jsem ho jeste nezkousel rozjet primo na 1.50 treba pres timemachine

trochu se bojim, ze problem bude v karte... protoze Laboko bude asi starsi HB programovana mozna jeste pro 1.50 fw a tam jeste nebyla podpora pro 8GB karty... no uvidim, poresim[/quote']

Nene, Butterfly je holčičí verze Orbitaury :)

Shelling Tactica: Při každym utoku monstra dáš Rko a guardíš se. Dodging taktika, potřebuje Evade+2 a uskakuješ pořád. Taky se to rozděluje na Defensive(shelling) a offensive(dodging).

A White Fata je v pohodě s lukem + HG eplug. Hlavně vem dost bomb.... Dej si na Soul U HG-Eplug, Bomber a můžeš jít na něj ;) Kdyby něco tak se ještě ptej.

No a stim labokem... tak to nevim mě to normáln šlape, ale pravda mam fat a 4GB kartičku...

A gratts za Ruby :cheesygrin:

ESP jde přidat k Auroros, když si dáš Sword Saint Peircing.

borci...asi bych si taky mel poridit nejakej lance

WItku, rekni mi uz sakra jak s tim patchem na MHP:cheesygrin:

videli jste ty upgrady zbrani na SoC

Aka katana na 1528,no lol:blink:

No normálně tam máš na těch freewebech 2 možnosti, nějakej automatickej ppf patch a potom manuální a na ten je tam i návod.

A ty uprgrady sem viděl...... Na akantor katanu seru, ať udělaj nějakej lepší GS :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hod pls link WItku

Laboko, pokud vim jde jen na fat(dalsi vec, proc ho mit:cheesygrin:)

a to jsou upgrady stavajicich zbrani, novy zbrane urcite budou(teba ta kytka se screamem)

za co je Sword Saint Peircing?

kua uz jen 4 dny!

taky sem vam tak libi ta kocici vypomoc?

Jen by me zajimalo,jak si necham uvarit,ale treba se naucim trochu japonsky:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hod pls link WItku

Laboko, pokud vim jde jen na fat(dalsi vec, proc ho mit:cheesygrin:)

a to jsou upgrady stavajicich zbrani, novy zbrane urcite budou(teba ta kytka se screamem)

za co je Sword Saint Peircing?

kua uz jen 4 dny!

taky sem vam tak libi ta kocici vypomoc?

Jen by me zajimalo,jak si necham uvarit,ale treba se naucim trochu japonsky:cheesygrin:

http://skiesofcrimson.com/forum/topic/11513 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec potřeboval bych pomoct nemůžu získat Coral Cphlos Fin........zabil sem už mrtě g rank cephadromu a nic......a když sem se toho bastarda pokoušel chytit, tak mi šlapal po pitfall trapu jako by se nechumelilo.............budu fakt vděčnej když mi někdo pomůže, pač já už nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec potřeboval bych pomoct nemůžu získat Coral Cphlos Fin........zabil sem už mrtě g rank cephadromu a nic......a když sem se toho bastarda pokoušel chytit, tak mi šlapal po pitfall trapu jako by se nechumelilo.............budu fakt vděčnej když mi někdo pomůže, pač já už nevim

musim mu rozbit tu zadni ploutev.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Rathiana Hammer a na Rathalos GS.

To jsou nejrychlejší možnosti..

Waiet: Pak ti sem hodim ten link, ted specham.

SSPiercing je za Special Trainingy..

hod sem taky ten butterfly set at vim jak vypada brouk na buchte :)

jinak za jaky special trainingy je tenhle Piercing? doufam, ze ne za vsechny:roll:

zatim mam totiz jenom cephadroma se vsema zbranema, nic vic:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

THX

odhadoval bych, ze musis mit vsechny, jako pro barrage p.

boze,ten set a ty zbrane z Hypnoca jsou bozi!(zvlast pro zenskou:cheesygrin:)

a ty zbrane z volcanose jsou taky dobry

a ze spiked wyverna(na jmeno si nevzpomenu) je moc pekny kladivo a tachi(LS)

http://skiesofcrimson.com/forum/topic/5494

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu na zádech nebo na ocasu?

=======

Cephadrome

==========

Elder--

Reward For Breaking:

Back Fin-

Cephalos Fin X1 (100%)

Carve:

Body-[X3]

Cephalos Scale (58%)

Piscine Fang (20%)

Piscine Liver (12%)

Cephalos Fin (10%)

Capture:

Cephalos Fin X1 (65%)

Large Monster Bone X1 (25%)

Piscine Fang X1 (10%)

Drop:

Wyvern Tears (70%)

Cephalos Scale (20%)

Piscine Liver (10%)

G Rank--

Reward For Breaking:

Back Fin-

Cephalos Fin+ X1 (85%)

Coral Cephalos Fin X1 (15%)

Carve:

Body-[X3]

Coral Cephalos Scale (50%)

Cephalos Scale (20%)

Cephalos Fin+ (14%)

Piscine Fang (13%)

Piscine Liver (3%)

Capture:

Cephalos Fin+ X1 (55%)

Coral Cephalos Fin X1 (15%)

Monster Bone+ X1 (15%)

Piscine Fang X2 (10%)

Hard Monster Bone X1 (5%)

Drop:

Wyvern Tears (35%)

Wyvern Sobs (35%)

Coral Cephalos Scale (15%)

Piscine Liver (10%)

Cephalos Scale (5%)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;321817']^tjn... ty zbrane vypadaj fakt dobre i amor sety...

asi popremyslim o tom prejit na MHP2 :D

tak teda,nemam skoro zadny armory,ale z toho Hypnoca si chci udelat vsechno (mimo bowgunu)

a prechazet nemusis,staci si jen previst save na MHP(nekomu to poslat,ty se slimem nemuzes)

ja ti to klidne prevedu

a zkousel sem evade proti rajangoj(jen chvili) a rek bych ze to chce jen cvik a zase cvik

jednou sem zahaluzil a uhnul jeho pestem az na earthquake,ale stejne me nesejmul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu