Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

a prechazet nemusis,staci si jen previst save na MHP(nekomu to poslat,ty se slimem nemuzes)

ja ti to klidne prevedu

to uz me taky napadlo... ale bojim se, ze u toho 2ndG to bude trochu slozitejsi, nez jak to je s custom questama v savu... no, uvidime...

kdyby to slo takhle easy prevyst tak to bude super

btw mam slima i fata... a ani na jednom se mi nepovedlo rozjet laboko :(

na fatovi se spusti, ale po prehrani gamebootu se zasekne na cerny obrazovce a po chvili se vypne. Na slimovi se da spustit jen na slimackym 1.50 firmwaru nabootovanym pres timemachine a je to to samy

asi to bude kartou... zejtra mi snad kamos pujci gigu, tak to testnu

edit: zatim sem nedockavej krome zbrani z novych monster tady na ty upgrady... proste nice :D

zbranezq2.jpg

^ty dualky my pripominaj Smolder Dragonsword a ten long sword zase Eternal Schism > dobra zmena roli :P

taky jsem celkem zvedavej jaka bude prdel s nacelnikem shakalaka hehe

..jestli dobre koukam, tak ma na hlave BBQ split :lol:

n20080322_mhp2g_11_uyWQyM2Sclo7.jpg

n20080322_mhp2g_12_njUi8fM5a0iI.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

cau, pro brnaky...:

takze sem dohral FF7CC a dal zase na kartu MHF2 a zjistil ze tam mam skill heroic u kocek + adrenaline +2... cvak zjisti, jestli ma kuki otevrino a kdyztak bysme dneska mohli dat srazek... co vy nato? dame neco na 1 ranu? :)

http://www.capcom.co.jp/monsterhunter/P2ndG/top.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec hele co musim udělat abych měl otevřenýho g rank Gao Rena? konečně sem udělal dual tigrexe

pokud umis hledat tak je to vtomto clanku...zdycky tam je co je potreba na HRxx a pod tim ty Q... http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/934395/50708

Kuldo
....tam kde je guard,guardup,evade :)

tady mas nejaky info o gunlance: http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/934395/49632

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakej je nej set k lance/gunlance???

Jestli začínáš taky Guard+2/Guard Inc/ AutoGuard ( např. Hermi S, U )

Opening MHP2G!

Good mornin' !

[;322870']zdarec.. pls poradil byste nekdo' date=' kde vzit Felyne Fur Ruby?

na gamefaqs jsem to nikde nenasel...

mozna to bude neco z kuchyne, ale za co.. to fakt nevim

predem dikec[/quote']

Tajný oblasti, já nejvíc nabral v desert.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, tak sem si udelal orbituary az na leggins (mam normalni ne G.. xD) a prosim, kde mam sehnat monster broth?! davam g rank jungle a vono to moc nepada... na 3 roundy jenom 1 broth :cry:...

jinak sem si udelal Dragon Rider Spear a s evade +2 sem si s tim zatim mega vyhral :) takovej gold rathian nevedel kdyz se otacel xD (ja taky jenom sem battlemasroval X xD)..

a jeste sem sel do volcano oblast 2 na brouky a padly: 2x Hercudrome 4x Rare Scarab a 1x Divine Rhino.... takze rare scarab uz nejsou tolik rare xD....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem jemenom lao shan lung (nebo jak se ta prerostla jesterka menuje) nemate na ni nekdo nejaky dobry rady,typy tricky? docela by to bodlo :)
už to tu jednou bylo ...musíš na něj vzít bomby aby si ho flinchoval z5 ..pokud si melee tak do hlavy a pri prechazeni do dalsi lokace dat farcaster...u fortress musis do bricha

LongSword: http://www.youtube.com/watch?v=7SILEiek964

Hammer: Part1

Part2

Bow:

tak doufam ze to jako tipy a rady staci :) :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otevřu SoC a co nevidím !

Ucamulbas

ucamulbasoh1.jpg

''The sub-specie of Akantor, Ucamulbas, as the wyvern of collopse, is in the urgent quest of HR9 Level.

The name of the quest is "Absolute Zero", takes in place of a new special fighting area of snowy mountain.

As you can see from the picture above, Ucamulbas is covered with heavy white shell and looks a lot like his cousin Akantor.

Have fun and enjoy the release of MHP2G!''

Doufam ze vsici tady co prohlizi tento topik umi anglicky takze se stim nemusim vice namahat :D

jinak co na nej rikam? pro me je to stavbou tela akantor z ''kuzi'' graviose a kotoucovou pilou misto hlavy....ale jinak je moc drsnej...a taky drsnej bude :D

Edit: a pokud to tak je ze ho tepnul jen jednou a to dokonce vedle nej a ubral mu skorem pulku zivota....mno tak GL A HF :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už to taham OMG !!

EDIT: POSLEDNÍ PART,

zejtra jedu na hory... tak to tam budu pařit

http://skiesofcrimson.com/forum/topic/12198

kde si stáhnul ty sety? a pojede to asi jen v japonštině co asi zatim neni žádnej patch na english:)

edit : jo vpohodě už jsem ho našel a také sosám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do haje zrovna ted kdyz se musim ucit :D

Jinac Dragonwood je mooc dobra zbran.. podle me nejlepsi LS ve hre.. nemel sem je moc rad ale tohle je fakt super vecicka a kdyz sem rikal ze diablosa v zadnym pripade bez kryti a z lance me vyprsel cas tak s timhle sem dal G four horns a jeste me 20min zbyvalo..hlavne trpelivost s chaos mushroom.. Jo a hodne doporucuju pouzivat s akantor setem nebo proste necim s artisanem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zacinam nahravat MHP2G do PSP... skoda ze nemam save v JAP :cry: ale vsak witeks me zachrani... :)

Nova ostrost! Ruzova! a zbrane z volcanosa maj prez 1600 dmg!

taky uz jsem si zkonvil save do jpn a rozjel ho na MH2ndG:wohow:... akorat v tom rosypanym caji se moc nevyznam:?

termixi podarilo se ti schrastit ten patch a funguje tam?

jestli jo PROSIM, prosim, prosim... hod mi ho sem nekam... netrpelive na nej cekam:D

btw potvrzuju... LABOKO opravdu nefunguje na 8GB karte, na 2GB karte, co jsem si pujcil od kamose, jede bez problemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu