Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

baaah sem HR8. Nargagarga nebyl sranda ale asi po osmi hodinách sem ho dal...

Pracuju na Rathalos Soul Z.

Tady malá ochutnávka, až budu doma dam víc screenů..

hahahahal6.png

jak vypada rathalos soul Z?.. vypada aspon trochu jinak:wohow:?

ja ten 2ndG zatim nechci hrat v japonstine uz proto, ze zatim neni zpusob jak save prevest na US/EU... a bojim se ze ani nebude, uvidime

ale musim rict, ze na jednu stranu zavidim... hned bych se do toho pustil:? ...jenze ten rosypanej caj je problem:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nice witeks, a jen tak pro info: kolik ma na max lvl defense 1 vec los soul Z? xD

jinak nejaky Z a X sety:

Fatalis Z

Fatalis_Z_Blademaster_M.png

Tigrex X

Tigrex_X_Blademaster_M.png

Ucamulbas

snap078.png

Kirin X

Kirin_X_Male.png

Ceunataur Z

Cen_Z_Blademaster_M.png

Dragon X

Dragon_X_Blademaster_Male.png

Tigrex X gunner

Tigrex_X_Gunner_M.png

White Fatalis blademaser

FataW_male_blade.png

White Fatalis gunner

FataW_male_gun.png

Volganos X

Volg_X_blade_male.png

Dragon X gunner

Dragon_X_Gunner_Male.png

Nargagarga

Nargagarga_Blademaster_M.png

- tenhle posledni set ma evade +2 a evade distance increased!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a maniaci jsou vsude.. hra je venku 3 dny a nekdo uz ma vsechny awardy xD

snap014_UcSwrZuIwHZn.jpg

___

za chvilku editnu muj dnesni ranni hunt :P

tady sem si udelal novy kladivko:

f_blackhammerm_17df5f5.png

pak sem zabil Hi-rank tigrexe

f_tigrexalonem_403a366.png

z tigrexe padl lecator blade xD

f_lecatorbladm_090b062.png

pak ultimate crab dinner

f_crabdinnerm_e02d3b1.png

____

pak me chybel Hi-rank troublesome pair, tak sem ho udelal... rathalos padl snadno, pak sem sel za rathianem do 8 a vypadalo to takhle: sem tam vlezl, dam mu hit a on udelal tu svou otocku, pak ju jeste zopakoval (ja mel hvezdy) a rozbehl se... tak sem rekl, ze to teda ne.... oznacil, utekl, on vletel do 4 a byl konec :)

f_pairalonem_7a721e7.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovej mensi seznam zrad,aby jste se pak nedivili:

1)Aka set nema HGE a aka bow(Glorious Victory taky) se musi upnout na puvodni silu

2)na Guard +2 potrebujete 20skill points(na +1 10)

3)na Rathiana a lose potrebujete HGE

4)nemuzete mit najednou aktivovanej Heroics i Adrenalin

5)infrastructure neni implantoveny

p.s.:bez zaruky,vetsinu si nemuzu overit

vysel cinskej patch,mozna by brzy mohl vyjit anglickej

a jeste Congratulations WItekS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a je tu 1. patch... j japonstiny do cinstiny xD

Ok, its finally out. I'll just post the links to the files here. If its illegal, i'll remove it immediately.

REMEMBER TO BACK UP YOUR ISO FIRST!

Source: http://www.monsterhunter.cn/viewthread.php?tid=8440&extra=page%3D1&page=1

Instructions on how to apply the patch. (Its quite easy anyways, no need to read instructions) - http://www.monsterhunter.cn/viewthread.php?tid=8446&extra=page%3D1

If your game file is the full rip ~ 854mb, download this patch and apply.

For others or those with preview screen messed up after using the 1st patch, try using this instead.

Credits to the CG team.

20080330_df18a3d6e8431ce86927JCdG2Or9vBVo.jpg

20080330_0e2aa66bc8b4b084fb2eWse2v8VkIMx4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovej mensi seznam zrad,aby jste se pak nedivili:

1)Aka set nema HGE a aka bow(Glorious Victory taky) se musi upnout na puvodni silu

2)na Guard +2 potrebujete 20skill points(na +1 10)

3)na Rathiana a lose potrebujete HGE

4)nemuzete mit najednou aktivovanej Heroics i Adrenalin

5)infrastructure neni implantoveny

p.s.:bez zaruky,vetsinu si nemuzu overit

vysel cinskej patch,mozna by brzy mohl vyjit anglickej

a jeste Congratulations WItekS

1)nevadi mi, ze aka set nema earplug, protoze to byl jednoznacne nejlepsi (univerzalni) set pro blademastera...

nevadi mi ani, ze aka bow a glorious victory se na svoji uroven musi teprve upgradenout (ruku na srdce... Glorious victory jeste nemam, ale od chvile co jsem mel akantor bow jsem nepotreboval zadnou jinou bow)

2)guard+2 je jednim z nejlepsich skillu a i kdyz se mi to nehodi do kramu, nevadi mi, ze je na to potreba 20 pointu... je to celkem opravnene

3)to asi aby nebylo rathalose s rathianem az tak jednoduchy porazit:lol:

4) nechapu proc... me prislo jako dobry spestreni si obcas zahrat s ultra damagem a micro healem...

5) jestli chybi infrastructur, tak to jsou v capcomu pekny sraci... asi bych si mel poridit Xlink:idea:

...ale co opravdu nedovedu pochopit je proc sebrali sloty tady tomu fatalis setu (muj posledni prirustek)... a i kdyz na sobe nema zadny extra skilly(krome ESP...to se hodi vzdycky) udelal jsem si ho jen proto, ze vypada tak dobre a ze si tam sam vyjeweluju neco uzitecnyho... tak jsem si k tomu udelal fatalis kopi, ktery ma sice moc pekny damage, ale jen zeleny ostri... na set jsem vecpal sharpness+1 a tradaaa vysel z toho moc pekny setik se skillama pro ostrost: ESP, sharpness+1, sharp sword a negativnim flat footed... cely to proste perfektne ladi

kdyz jsem si svuj aktualni save prevedl na MH2ndG save s tim, ze bych si k tomu setu udelal akantor GS...

nedovedete si prestavit, jak me nastvalo kdyz jsem videl, ze to ma jen 4 posrany sloty:evil:... kdybyste vedeli co vsechno sem kvuli tomu zabil:blink2:

kazdopadne vim s jistotou, ze kdybych vedel ze bude mit jen 4 sloty, nikdy by me ani nenapadlo ten set delat i pres to ze vypada tak paradne... takhle je totiz uplne na hovno

screenshot131kz6.png

jeste, ze ty novy fatalis sety budou vypadat podobne... to sem fakt rad:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

very nice witeks, pls napis skilly rathalos soul Z, maximalni defense atd atd :)

Skilly se SSP a gemama jsou: ESP, Earplug, Evade+2.

Defense se SSP je 501 ( max )

Teď dělam na Naruga setu... very cool..

Jo a na Ian a Lose neni třeba HG eplug to je blbost...

west][: Ne asi, taky sem to už viděl... dost trapný. Moh bejt piercing co dává Sharpness+1 nebo HG-eplug. ... ale Luck Booster.. lawl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď dělam na Naruga setu... very cool..

Jo a na Ian a Lose neni třeba HG eplug to je blbost...

taky si ten setik chci pozdejc udelat

a jakej setik(pro hammer) bys me doporucil WItku,potrebuju neco s vetsi defense(jsem HR7), uz me stve, kdyz me da p. damio v rage one hit kill:cry:

ja to jen cet na SoC

uz mam taky max onslaught upgrade

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele waiete, na HR7 si udělej Purple zazami set. Nevim jestli už máš SSP, jestli ne tak na tom zapracuj... nezbytně nutný.

Jo a ten HG eplug potřebuješ na Silver & Gold, jinak ne, dneska sem to zjistil...

už mi chybí jenom Naruga Sky Scale ( :dozey: ) Takže zase farming.... A naruga LS je super ^^ Naruga zbraně maj fialovou ostrost, normální raw a mega Affinity. Pro mě nejlepší volba, preferuju to takle, než mínusovou aff nebo blbou ostrost...

Kdyby s nargou potřebovl poradit, ptej se ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele waiete, na HR7 si udělej Purple zazami set. Nevim jestli už máš SSP, jestli ne tak na tom zapracuj... nezbytně nutný.

Jo a ten HG eplug potřebuješ na Silver & Gold, jinak ne, dneska sem to zjistil...

ja ti nevim, jak s im SSP,on je totiz prakticky k nicemu protoze kdyz ti to odskakuje,nebo mas esp tak je to stejne jen ctvrtina dmg,zatimco purple sharp. je 150%(mozna 140)

mno vidis

a neboj, ono to bude chvili trvat nez se k naruze(lol,ta cestina) dostanu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu