Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

taky mi ta japonstina moc nesedi... tak zatim v MHF2 dohravam, co se da

(uz mi chybej akorat rajang special trainingy a parkrat zabit cristom fatalise na takovy ty veci jako divine slasher a ultimus haven & earth)

kazdopadne za mesic, za dva si uz snad konecne poridim router a to uz by mohl byt na svete i EN patch => to bych se k vam pridal a uz se celkem tesim az si zahraju s lidma tady z fora(s vama :))... to bude narez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jeste sem nasel dalsi wifi klíč kterej je v seznamu a levnejsi nez wifi max http://www.itlevne.cz/zbozi/buffalo-54-mbps-wireless-usb-2-0-klicenka-/detail.aspx?p=z:166936

--------------------------------------------------------------------------

weste peknej obrázek v podpisu :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jeste sem nasel dalsi wifi klíč kterej je v seznamu a levnejsi nez wifi max http://www.itlevne.cz/zbozi/buffalo-54-mbps-wireless-usb-2-0-klicenka-/detail.aspx?p=z:166936

--------------------------------------------------------------------------

weste peknej obrázek v podpisu :thumbup:

thnx man:) ...sr*l jsem se s tim cely odpoledne:roll::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WItekS : prosim ta nevies ci router vigor 2600vgst podporuje Xlink ?

sorry ze otravujem ale neviem sa s toho vysomarit

a nechcem kupovat dalsi niesu nazvys $

Koukni na ten seznam..

2witekS: tak mam dobour zpravu... pridu dom a objednavam Wifi Max.. :)

pak to zapojime a chcu si udelat Nargagraga nebo jako X armor set oki? :)

Paráda !

Nevim kdy to příde, ale většinou nehraju v pondělí a v úterý, ve středu občas, ve čtvrtek skoro vždycky a v pátek vždycky. Soboty podle toho jestli mam závody a neděle vždycky.

Jo a Naruga X to je samozřejmost... to je teď takovej standart :D

btw, říkal sem vám že když otevřete a clearnete Ucambuluse, tak dostanete G a S tickety, ze kterejch ( a ještě jinejch, docela vzácnejch ) materiálů si můžete udělat třeba True Dragon Jaw ( rovnou! ) který ma zvýšenej attack a ostrost. Takle jde udělat většina zbraní.... A vylepšený.... ;) taky nascreenuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni na ten seznam..

Paráda !

Nevim kdy to příde, ale většinou nehraju v pondělí a v úterý, ve středu občas, ve čtvrtek skoro vždycky a v pátek vždycky. Soboty podle toho jestli mam závody a neděle vždycky.

Jo a Naruga X to je samozřejmost... to je teď takovej standart :D

btw, říkal sem vám že když otevřete a clearnete Ucambuluse, tak dostanete G a S tickety, ze kterejch ( a ještě jinejch, docela vzácnejch ) materiálů si můžete udělat třeba True Dragon Jaw ( rovnou! ) který ma zvýšenej attack a ostrost. Takle jde udělat většina zbraní.... A vylepšený.... ;) taky nascreenuju...

tak objednano... do dvou pracovnich dnu me to dojde... a doufam, ze me pomuzes se vsim nastavovanim atd :) asi dojde ctvrtek nebo patek :) ja se uz mega tesiiim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw, říkal sem vám že když otevřete a clearnete Ucambuluse, tak dostanete G a S tickety, ze kterejch ( a ještě jinejch, docela vzácnejch ) materiálů si můžete udělat třeba True Dragon Jaw ( rovnou! ) který ma zvýšenej attack a ostrost. Takle jde udělat většina zbraní.... A vylepšený.... ;) taky nascreenuju...

tak to je parada... to jako ze muzeme mit s kamosem stejnou zbran, ale kdyz si ji ja necham udelat pres tickety, bude lepsi:wohow: ...to se mi libi:D

kazdopadne uka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a je tu muj dalsi muj triumf-sem HR8 only solo!8)

trvalo to mnoho pokusu,jedno pridani skillu a jednou me ta potvora sejmula kdyz kulhala, ale nakonec narga padla za 26min(zabil,nechytil a ani nekulhala)

kdyby vas to zajimalo,tak sem mel full orbitaury S s onslaughtem**

navic sem mel 3pitfally,hromadu sonicu a flashu a KO skill:cheesygrin:

a ted uz se jen tesim,az servu nejakou lamu, ktera napise , ze MH(P2G) nejde hrat v solu:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a je tu muj dalsi muj triumf-sem HR8 only solo!8)

trvalo to mnoho pokusu,jedno pridani skillu a jednou me ta potvora sejmula kdyz kulhala, ale nakonec narga padla za 26min(zabil,nechytil a ani nekulhala)

kdyby vas to zajimalo,tak sem mel full orbitaury S s onslaughtem**

navic sem mel 3pitfally,hromadu sonicu a flashu a KO skill:cheesygrin:

a ted uz se jen tesim,az servu nejakou lamu, ktera napise , ze MH(P2G) nejde hrat v solu:lol:

Hahahaha pěkně... ;)

Přesně, MHP2G JDE hrát solo..... Taky sem na Xlinku nebyl první HR9, pač většina prostě dělali questy ve čtyřech, a HR9 sou za chvíli.... Já si to chtěl odjet sám~

Uvidíme no, když si teď tady kupujete WiFi max jestli vůbec ještě budete hrát solo....

Jo, zase jsem si vzpomněl na časy kdy mě Rajang dával na jeden hit ( skoro )..... Ale stejně ho dam :D

Už dělam screeny ~

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hahahaha pěkně... ;)

Přesně, MHP2G JDE hrát solo..... Taky sem na Xlinku nebyl první HR9, pač většina prostě dělali questy ve čtyřech, a HR9 sou za chvíli.... Já si to chtěl odjet sám~

Uvidíme no, když si teď tady kupujete WiFi max jestli vůbec ještě budete hrát solo....

Jo, zase jsem si vzpomněl na časy kdy mě Rajang dával na jeden hit ( skoro )..... Ale stejně ho dam :D

Už dělam screeny ~

ja na to kaslu, ja budu jeden z mala hracu,ktery jsou HR9 only solo:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,tohle je muj prvni request pro pomoc,jinak jsem se s tim zatim popral sam .. sry,urcite (nebo mozna ne) to tu nekde uz bylo,ale ja musim za chvili jit nekam a radsi to tu napisu :))) takze jak mam zabit toho brouka v dzungli? tak , aby z nej slo lootovat? jmenuje se myslim ze hermitaur nebo nejak tak.. a pak jeste kde mam vzit demon drug.. (ano,katana) ... dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,tohle je muj prvni request pro pomoc,jinak jsem se s tim zatim popral sam .. sry,urcite (nebo mozna ne) to tu nekde uz bylo,ale ja musim za chvili jit nekam a radsi to tu napisu :))) takze jak mam zabit toho brouka v dzungli? tak , aby z nej slo lootovat? jmenuje se myslim ze hermitaur nebo nejak tak.. a pak jeste kde mam vzit demon drug.. (ano,katana) ... dik moc
brouka ?! hermitarur je takovej velkej krab , brouky myslis nejspis vespoidy nebo hornetaury ( ty zabijes poisn smoke bombama abys z nich mohl carvit )....................mega demondrug musis zkombinovat z power seed + catalist = demon drug + neco ( uz nevim co ) = mega demon drug ..................viz. gamefaqs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu