Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

diky,ty nazvy se mi pletou.. jinak parba na psp nejvic,kam se hrabou ostatni hry v MP i v SP na psp.. to kdyby jste videli co se deje u nas ve skole :) sedime v posledni lavici,vsude ticho a najednou my "JOOO" :D taky jsme konecne zabili toho kut-ka , to bylo radosti.. blby je,ze je to docela tezky na pochopeni a tak (ja vim ze vy uz jste v tom zbehli,ale pro me,kdyz jsem hral jen diablo a tomu podobny rpg,je tohle fakt hodne slozity) , jinak bych to naucil i nase dalsi pspckare ve tride,ale ty stezi pochopili i dungeon siege.. tak radsi zustanu u myho kamose FF lovera :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

diky,ty nazvy se mi pletou.. jinak parba na psp nejvic,kam se hrabou ostatni hry v MP i v SP na psp.. to kdyby jste videli co se deje u nas ve skole :) sedime v posledni lavici,vsude ticho a najednou my "JOOO" :D taky jsme konecne zabili toho kut-ka , to bylo radosti.. blby je,ze je to docela tezky na pochopeni a tak (ja vim ze vy uz jste v tom zbehli,ale pro me,kdyz jsem hral jen diablo a tomu podobny rpg,je tohle fakt hodne slozity) , jinak bych to naucil i nase dalsi pspckare ve tride,ale ty stezi pochopili i dungeon siege.. tak radsi zustanu u myho kamose FF lovera :D

i já zaritej rpgčkař sem se zezacatku nechytal...vtom smyslu ze sem nevedel o pokke farme atd atd atd :)

... a mate se na co tesit... na kutkua spominam s velkou nostalgii :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je lao shan nekde jinde nez v HR5 ?

EDIT: supr právě ted sem killnul red khezu a mam otevreny duo tigrex ....... co by ste doporučili mám si vzít silný GS nebo devil slicera ?

mas otevreny dual tigrex, takze GS Siegmund a Fullchargedohlavy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poradite nekdo jak sejmout cristom fatalise(solo)?... napadlo me, ze bych na nej vlitnul s death stench(ESP, abnormal sts atk up, bomber) a hi sandman spikem... a proste bych do nej bombil....

ale bojim se, ze 12 lg barel bomb+ nebude stacit

kdyztak poradte nejakou metodu, kterou ho zarucene stihnul zabit vcas, nejakej osvedcenej zpusob.

diky

WitekS: o kolik se lisi ten true dragon jaw udelany z ticketu oproti beznemu true dragon jaw?(hodnoty)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

west: TDJ má 1056 jinak stejně a TDJ G má 1296.

termix: no paráda.... že já totiž mam každej dej ( krom pátku ) tréninky, od šesti do půl osmý... Možná tu budu ještě večer.

A pátek se chystam propařit, jenom co přídu ze školy :D

takze dneska tady v 6 nebudes? :/

jinak zitra mas skolu do kdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do 12. Zkus to nastavit sám, dyštak ti pak helfnu..

hele kamo potrebuju te... nejak me to nejde nastavit...

// nejak se dostavam dal :) vypada to dobre :)

///tak me to haze tuhle chybu... a jestli to bude vyhozenejch 1200 tak se fakt naseru!

f_kaiprobm_f4a482e.png

//// tak jeste zitra s tim neco skusime a jinak vracim zbozi... :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzete me pls rict jak se pouzivaj tranq bomby ?

lol, co to je za otazku? tys este nechytal jo...

kazdy monstrum, ktery jde chytit do pasti jde ulovit. pro to aby se ti povedlo chytit nejakou tu potvoru, musis ji dostatecne ublizit(treba u rathalose, iana a vubec vetsiny bossu je to signalizovano kulhanim)

takze kdyz budes bojovat napr proti rathalosovi a po nejaky ty chvili uvidis, ze kulha pryc... tak ho staci dostihnout, chytit do nejaky pasti(pitfall/shock) a hodit po nem traq bomby(obvykle staci 2, kdyz ma hodne na krajicku... staci 1)... tradaaa rathalos je chycenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele kamo potrebuju te... nejak me to nejde nastavit...

// nejak se dostavam dal :) vypada to dobre :)

///tak me to haze tuhle chybu... a jestli to bude vyhozenejch 1200 tak se fakt naseru!

f_kaiprobm_f4a482e.png

//// tak jeste zitra s tim neco skusime a jinak vracim zbozi... :/

Neboj, to mi tam při nastavování skáče taky.. ;)

Po škole to zprovozníme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je blbost,protoze MHF (freedom) je vzdycky eng,MHP je jap a patchuje se:roll:

dlouho se mi nedarilo, jen se mi povedlo sejmout dalsi nargu(ted ve swampu) a pred chvili sem sejmul volganose

ted premejslim,jesli ¨si mam nejprve udelat Volganos set, bo naruga

ale uz nemam sonics(ani screamers),takze to bude asi volganos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně waiete ;) Volganos x je dobrej, má Fast Charge, 1Hit KO resist, a ještě nějaký ....

Jinak já sem si dodělal Rajang Z ( Fast Charge, Unsleash Critical Hit, Sharpness+1, Dragon Resist +5, Taunt ) a Ucambulus ( ESP, Sharpness+1, Quake Res ). ¨

termix: Pročs odešel ? říkal sem ať počkáš... s Pessegem sme potom předělávali room a tam by ses moh přidat...

Jak seš na tom ? ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu