Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPad 2 !


BreC

Recommended Posts

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

takže ten fake ipad 2 není ipad,ale iMac ted nevím kolikapalcový,nějak tam nastreamoval obraz z iphonu(ipadu),ale jaktože mu to funguje ovladani?nevim,ale myslim si,že je to jen přehrane video

a tady nějake videa a review ipadu 2:

http://www.redmondpie.com/white-apple-ipad-2-hands-on/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže ten fake ipad 2 není ipad,ale iMac ted nevím kolikapalcový,nějak tam nastreamoval obraz z iphonu(ipadu),ale jaktože mu to funguje ovladani?nevim,ale myslim si,že je to jen přehrane video

a tady nějake videa a review ipadu 2:

http://www.redmondpie.com/white-apple-ipad-2-hands-on/

Ja bych klidne i veril ze je obraz pridany dodatecne...(v pocitaci...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy ste zase chytrý všichni.....vim že nic takovyho od apple neni...ale tak co je na tom videu (nejakej výplod fantazie) a nebo to je jenom nějak udělaný??

Nevím, jestli se mi to zdá,ale ty nic nevíš o iPad 2? 2.3.2011 byla keynote,a byl ukazan iPad 2

kukni na oficial stranku apple,tam je hned na začátku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli se mi to zdá,ale ty nic nevíš o iPad 2? 2.3.2011 byla keynote,a byl ukazan iPad 2

kukni na oficial stranku apple,tam je hned na začátku

nevim proč do toho pleteš iPad 2 a na ten keynote sem koukal.....jenom mě zajimalo prostě co je na tom videu a jestli ten iMac existuje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 gb je málo :) já třeba do iphonu šel jedině do 32gb verze, protože taková fifa zabírá na iphone 500mb a verze pro ipad budou trošku větší, když tam budeš mít filmy atd...

Chtěl jsem se zeptat, mám jít do iPadu když mám iP 4? Není to zbytečné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu