Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPad 2 !


BreC

Recommended Posts

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

iPad 2 je trošku svižnější než iPhone 4,počkej si až vyjde iPhone 6 s Apple A6,to už pak bude iPhone 4 zaostaly jak dneska iPhone 3g,ale pokud jsi sběratel,a neni ti lito financi,klidně do toho jdi
No celkem o dost, dokonce podle srovnání je než iP4 rychlejší i iPad1. Hodně záleží jak často využíváš funkce, které nabízí iPhone4 pokud jsi neustále na netu, hltáš každou novou hru a chybí ti větší display tak bych do toho šel.
Já osobně místo iPad 2 zvolil MacBook pro 13" i5 procesor 2011 model :)
To teda opravdu nechápu proč to sem píšeš ono ten MacBook je v úplně jiné cenové hladině než iPad :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se zase rozhoduju mezi samsungem galaxy tab 10.1 a iPad 2 tak furt nevim :D celkove se mi vic libi samsung, protoze ma android 3.0, usb a hlavne sd card slot a plnohodnotny prohlizec (fl player atp.) pro iPad je zase + to ze ma odladenej system, kterej je proste sviznejsi a navic ty app no.. zkratka dilema :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni nic lepsiho, nez si to vyzkouset. iPad 2 najdes v iStyle treba a Samsung Galaxy Tab urcite v nejakem "obecnem elektru".. Datart a tak nejspise (pripadne pozadej o predvedeni).

Ja byt na tvem miste, tak asi udelam toto: vyzkousim Samsung Galaxy a pokud by byl svizny, tak ho beru. Pokud ne, tak jdu do iPadu. Protoze uprimne, je dost neprijemne, kdyz se tablet seka atd.. Vlastni zkusenost ;)

Ale zase Android je jednoznacne lepsi, nez iOS. Takze pokud ten Android na tom bude i svizny, neni co resit :)

Pak samozrejme jeste vydrz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych zase šel do toho,iPadu 2,jelikož má iOS,mám ho radši,ale plně chápu ty co mají android, pochvalují si ho,protože má take něco do sebe,je otevřený,a jde tam dělat všechno dokonce i taktovat :D ale zase iOS dokáže využít HW,bratranek má android,HW podobny,a dvojnasobnou RAMku,ale hry :( o tom se neda mluvit,ja bych bral iPad i kvuli zpracovani,ale je to jen tvoje volba,jak říkal anonym,rychleji si to vyzkoušej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ann. Nemůžeš říct, že je Android lepší jak iOS. Mluv za sebe, pro někoho je lepší iOS, pro někoho Android. Já bych šel jednoznačně do iPad 2. Ale proti Androidu nic nemám, ba naopak :)

Android jako system, je lepsi. Jak jsem rikal pro iOS hovori jen dve veci rychlost a mnozstvi aplikaci (a tedy i her).

Proc je Android lepsi? Protoze si na tabletu s Androidem a USBckem prehrajes klidne film z flashky bez jakehokoliv konvertovani. To na iOSu fakt ne. A to si myslim, je u tabletu zrovna docela zasadni vlastnost. Stejne tak fotky - budes chtit ukazat rodinne foto pribuznym a jen strcis flashku a jedes - nemusis syncovat pres iTunes jak *****. A samozrejme to muze slouzit jako snadne rozsireni pameti :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak v tom je ta vyhoda, jinak bych bral hned iPad ;) takhle je to furt dilema, ani nejde tak o cenu, pac bude zhruba stejna. Ale treba to s tema fotkama se da vyresit i jinak, napriklad dropbox atp. navic ho timhle budes mit vsude (pc,mobil,tablet..) ale asi prece jenom pujdu do ipadu, protoze po tom co sem videl ten tragickej tablet xoom, tak me to odradilo, sekal se tam i fruit ninja :D a to je jeste low hra (sice se sekal, protoze bylo v pozadi spusteno hodne app, ale tohle by mel sam android vyresit a killnout nektery app aby se fn nesekal, ale jaksi to tam neni poresene) sice mi bude chybet fl = nebudu mit plnohodnotny prohlizec, ale odezva je dulezitejsi jak nejaky stranky s fl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu