Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Legend of Zelda: Skyward Sword


Lazyt

Recommended Posts

Tak me uz hodne zarazila tvoje prvni veta : ,,Tak tady mate video z dema "nove zeldy" na Wii U, ktera ma byt prvni HD Zeldou, a jestli bude vypadat jak na videu, tak si koupim uz jen kvuli tomu Wii U :D ,, A z toho jsem minimalne ja pochopil ze to ma byt nova zelda coz mi nesedelo s myma informacema :) Ale nechci to tu uz rozebirat ja jen chtel poznamenat ze to vazne nova zelda neni.

Proto tam byli ty uvozovky, kdo nepocchopil stacilo precist dalsi prispevky ;) Respektive ty pred nimi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tak zde po dlouhe době přidávám video z E3 2011 opravdu dopručuji shlédnout!!!

Na postavách s změnilo opravdu hodně a strašně se mi líbí realištější pohyby a také mimika obličejů na to že je to Wii je to grafika naprosto překrásná! A také boss Ghirahim se mi zalíbil kdy prostě využívate motion + a už žádné švihání ovladačkou do neznáma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

tak už nám to vyšlo. Gamehouse nám udělal radost a můžeme si to od něj koupit již dnes. Nebo stáhnou z torrentů.

Myslím že Zeldy bychom si měly vážit, takový unikát vyjde jen jednou za pár let. Proto bych si koupil originál. Ale zase proč když si ho můžete rovnou stáhnou zadarmu z internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verim tomu ze to za to bude stat, ale ja uz kvuli tomu ted kupoval znova Wii, takze nevim jestli se mi chce davat prachy jeste za hru.....ale verim ze to za to bude stat, vsude se o tom pise nadsene.....a nejdnou padlo spojeni nejlepsi zelda v historii.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska som hral skyward sword na nextgene v bratislave...co do ovladania..je to zhruba to iste ako TP akurat co som si vsimol jeden rozdiel a to: ktorym smerom svihnem s wiimote tym smerom link sekne s mecom..cize je to take povedzme ze realnejsie...bolo tam na ukazku len demo..v menu som si mohol vybrat len jazdenie na tom vtakovi, behanie v nejakom dungeone a boss battle...moc som z toho nemal, bolo to napojene na velkom monitore cize grafika bola otrasna...ale zelda je zelda...keby ju nemam objednanu a zaplatenu z GB tak to tam hned aj kupujem :D aj ked to tam bolo docela drahe...50e samostatna hra alebo 75e aj so zlatym wiimote a soundtrackom...z GB to mam o 15e lacnejsie takze som aspon usetril :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě to je nejlepší zelda v historii. Bude to uplně poprvé co v Zeldě zazní orchestriální hudba. Sám Miyamoto říkal že hudba v této hře je prý pro hru důležitá.

Hral si uz? Na orchestralni hudbu se hrozne tesim, protoze miluju samotny soundtrack zeldy a jestli se to s orchestrem povede jako v SMG, budu strasne rad.....

Jinak pro toho kdo hral - jak se vam zda pribeh? Slysel jsem, ze je na Zeldu az nezvykle kvalitni, tak nevim co si od toho mam slibovat :)

tak dneska som hral skyward sword na nextgene v bratislave...co do ovladania..je to zhruba to iste ako TP akurat co som si vsimol jeden rozdiel a to: ktorym smerom svihnem s wiimote tym smerom link sekne s mecom..cize je to take povedzme ze realnejsie...bolo tam na ukazku len demo..v menu som si mohol vybrat len jazdenie na tom vtakovi, behanie v nejakom dungeone a boss battle...moc som z toho nemal, bolo to napojene na velkom monitore cize grafika bola otrasna...ale zelda je zelda...keby ju nemam objednanu a zaplatenu z GB tak to tam hned aj kupujem :D aj ked to tam bolo docela drahe...50e samostatna hra alebo 75e aj so zlatym wiimote a soundtrackom...z GB to mam o 15e lacnejsie takze som aspon usetril :)

No ten rozdil je docela dulezity, zatimco v TP si proste jen jak pomatenej machal wiimotem, tady mas nad bojem neuveritelnou kontrolu a co jsem slysel, tak to dela z kazdeho protivnika vyzvu a hrozne to zveda souboje nahoru.......na to jsem hodne zvedavy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uvidime...boss battle som neskusal a v dungeone po mne lietali len netopiere a z vrchu sa spustali pavuci ktorych som nevedel ako mam zabit...preto hovorim ze som si toho moc neuzil lebo tam moc akcneho nebolo...ale na samotnu hru sa tesim...len si musim najskor dohrat TP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hral jsem demo (je uz par dni ke stazeni) a je to presne tak jak pise Desmond, nepratele se brani, treba skret ma dve macety a ty ruzne presouva v ramci pomyslneho ctverce, takze musite vzdy seknout jednou ze dvou odkrytych stran toho pomyslneho ctverce aby jste ho zranili, jinak vas utok odrazi. A jakekoliv zraneni vam vezme cele srdicko a ne jenom jeho cast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jelikoz v Gamehousu uz nemeli verzi s ovladacem, tak jsem nakonec objednal u alzy, takze dnes si skocim na postu pro Wii a zitra si vyzvednu SS, jen doufam, ze ta petisicova investice mi za to bude stat, v nejhorsim si to hacknu a dam si jeste jednou TP, ta se nikdy neomrzi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu