Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Legend of Zelda: Skyward Sword


Lazyt

Recommended Posts

Jedina tahle mi atoji za tu koupi, ale jo, mozna si to hacknu a dohraju si znovu SMG a TP, pridam SMG2, taky jsem zvedavej na NMH2, no tech her bude urcite vic, skoda ze neni vic zeld....

Takovy OT dotaz, vysla na virtual console Major Mask? Je to jediny 3D dil, ktery jsem nehral a rad bych to napravil, cekat na remak na 3DS se mi moc nechce, jeste kdyz je to tak nejiste.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedina tahle mi atoji za tu koupi, ale jo, mozna si to hacknu a dohraju si znovu SMG a TP, pridam SMG2, taky jsem zvedavej na NMH2, no tech her bude urcite vic, skoda ze neni vic zeld....

No nevim. SMG, TP a NMH2 sezenes kolem 400Kc z UK i s dopravou. U nas jen trosicku vic. Minimalne SMG a TP za to stoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jeste uvidim, puvodni plan byl ze si stahnu i Zeldu, protoze uz 3k za novy je dost, ale nakonec jsem si rekl, ze jsem na to moc velky fanousek a koupim si limitovku :)

Jinak ta uz je doma a prave se zaposlouchavam do uzasneho orchestralniho soundtracku.......po tom jsem vzdy touzil....hudba (jedna z neuzasnejsich. neli nejuzasnejsi herni hudba) ze Zeldy zahrana orchestrem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No limitku neni problem sehnat, ja ji kupoval na posledni chvili v czc.cz kde ji maj za krasnych 1400 a za dva dny jsem ji mel doma, vcera jsem hru rozehral a musim rict ze zatim fajn, uvod mi prisel trosku natahovany, respektive m to vadilo vic nez treba v TP, nadruhou stranu to byl asi nejlogictejsi uvod, vse pusobilo tak neuveritelne prirozene...... po hodine jsem to vzdal, kdyz mi blbej loftwing furt zpomaloval a ja nevedel co s tim, ted uz jsem si s tim nastesti poradil......jinak ovladani zatim fajn, ale ted jsem se teprve dostal na povrch, takze jsem ani poradne nevyzkousel souboje.....trosku me stve, ze mam televizi na stene a sensor na stolku pod tim, takze to tak hezky nemiri.......jinak let na lowtwingach super, krasne prirozene se to ovlada.......

Jinak po dlouhem nehrani na Wii a zvyknui si na X360 a PS3 me zarazilo, jak osklive to na me velke televizi vypada, skoda ze to neni v HD, to by tomu sluselo.....kazdopadne dnesek stravim se Zeldou, jupiiiiii :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem asi po peti hodinach dohral prvni dungeon a porazil prvniho bosse a musim rict, ze tak tezkeho bosse jsem v zelde jeste nezazil :D Sice jsem vedel jak na nej, ale proste to neslo :D Delal jsem ho asi na po sedmy a uz jsem mel chut po nekom hodit ten ovladac.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko pánové. Doufám že nepíšu do špatného topicu. stáhnul jsem Zeldu SS. S wii jsem začátečník (už ho mám 3tí den :) ). Podle návodu zde na stránkách jsem si stáhnul a nainstaloval homebrew. Funguje mi to to dobře. Jen se stále nevyznám jak to vše funguje. Musím mít na loader nějaký special loader nebo něco upravit? rozjel tady někdo už staženou verzi? myslím že mám u všeho aktuální verze. Wii je 4.3E a vše podle návodu.

Pokud jsem ve špatném topicu nebo se tyhle věci zde nesmí řešit, omlouvám se

Omlouvám se, už jsem přeišel na to jak ji zprovoznit. Stačí nastavit IOS na 249. Teprve se učím. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes dojel druhy dungeon a musim rict ze uz me to fakt chytlo, je neuveritelne jak skvele autori zakomponovali pohybove ovladani a celkove nove prvky do klasicky Zelda hratelnosti.....obcas mam ale problemy s ovladanim kvuli kamere.....to se mi stalo i u druheho bosse, kde jsem mel velky problem s kamerou......jsem zvedavy jak se to bude dal vyvijet, zatim mi to prijde skvele, jen se bojim, ze to bude "moc" kratke.......

Jinak poprve v zivote jsem se setkal s Bugem v Zelde.......snazil jsem se dodelat bokoblina a nejak blbe jsem se odrazil od zdi a ac animacka stale probihala, ja jsem odletel x metru pres celou mistnost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem dohrál 4 Bosse (tu čenou potvoru s která má tak dynamický název) a musím říct že hra je dvojnásobně náročnější než všechny ostatní, ale jen v útoku pohybu, jelikož při wii motion plus musíte při některých potvorách buď švihnout měčem svisle enbo vodorovně a pokud to neuděláte tak vám to sebera život. Už jenom jen tak neštěrkáte do prázdna. Jste ve hře! :D. První boss mě šel překvapivě hladce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam za sebou tri bosse a musim s tebou souhlasit, hra je narocna po ovladaci strance, ale rozhodne neni nejak frustrujuci, prave naopak je tak akorat prijemnou vyzvou a porad patri mezi ty lehci zeldy....krom toho to chce cas, zatimco zpocatku jsem se bal kazdeho bokoblina, ted uz mi takovy problem nedelaji a jsou celkem dobre citelny....

Jinak musim rict, ze jsem vazne nadsen jak se skloubila tradicni hratelnost zeldy (za coz, nechapu proc, nekteri recenzenti tuto hru odsuzuji) s tou novou danou ovladnim pomoci Wiimotu......celkove je to vlastne na poli Zeldy takove krasne spojeni noveho se starym, inovaci je tam podle opravdu dost (vetsina rozhodne ku prospechu) a celkove to nejak nekazi koncept.....a "rozsireni" univerza, tedy spise jeho dokresleni je vazne skvele a hra opravdu funguje skvele jako pocatek te povestne casove linie Zeldy :) Jinak prvni boss mi prisel hodne tuhy, druhy uz byl celkem vpoho a ten treti mi prisel az moc jednoduchy.......

A jsem taky zvedavy jak se bude vyvijet pribeh, zatim mi to prijde jako nejlepe napsana Zelda, nerikam, ze to je nejlepsi pribeh (treba TP je u me porad neprekonana, melo to takovy vic epicky nadech), ale je skvelë napsany, vse to pusobi tak nejak prirozene, ne jen jako "bez tamhle do toho dungeonu, tam ziskej nejakej unikatni predmet a tim pak pokoss bossaka a odtahni s nejakou cool relikvii a srdcem navic"....coz opravdu ocenuju, celkove mi proste ten pribeh a to jak se to odviji vazne k "pocatku" te Legendy opravdu sedi a cekam s radosti jak to vse dopadne.....

Jo a k hernimu casu, jsem zvedavy, jak dlouho mi to jeste vydrzi, zatim mi vychazi cca 5 hodin na jeden dungeon (ci spise oblast, celek ktery se kolem toho mota), takze mi to podle poctu dungeonu vychzi na takovych 35 hodin, coz se teda ani zdaleka neblizi hraci dobe TP, coz je skoda, ikdyz v dnesni dobe je to porad az neuveritelny nadprumer....J

Jo a napad s casovymi krystaly je uzasny a celkove je ta oblast designove i zasazenim do mytolohgie genialni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprvé když jsem právě potkal gorona tka jak kolem něho byly obskákané ty potvory tak jsem si jen řek..ježiši kriste já du pryč!. Ze začátku to bylo fakt náročné ale ted se to dá.

Příběh je skvělý je to jak film každou chvíli sou nějaké filmové scény. nintendo oznámio že jich má být přes 100 minut.

Nejvíc se obávám délky hry, vapdaá to jako kdyby hra byla opravdu krátká, miyamoto slíbil přes 100 hodin tak doufám že to buda pravda, protože mi to de lehce.

Snažím se zdržovat tím že plním vedlejší úkoly na skyloftu. SPOILER! - Hledání ztracených dětí nebo vysávání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprvé když jsem právě potkal gorona tka jak kolem něho byly obskákané ty potvory tak jsem si jen řek..ježiši kriste já du pryč!. Ze začátku to bylo fakt náročné ale ted se to dá. <br><br>Příběh je skvělý je to jak film každou chvíli sou nějaké filmové scény. nintendo oznámio že jich má být přes 100 minut. <br><br>Nejvíc se obávám délky hry, vapdaá to jako kdyby hra byla opravdu krátká, miyamoto slíbil přes 100 hodin tak doufám že to buda pravda, protože mi to de lehce. <br>Snažím se zdržovat tím že plním vedlejší úkoly na skyloftu. <strong>SPOILER! </strong>- Hledání ztracených dětí nebo vysávání. A za to pak musíte naštívít nestvůru která vám dá za to nějaký hodnotný dárek.

edit:

a eště musím něco říct ve hře mi něco chybí ale bylo to asi nahrazeno... V každé zaldě byly skoro vždy slepice :D. já vím ej to ulítlý ale SW je uplně vyměněná a místo koně je tám pták a místo slepic bych řekl jsou tam kočky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100 hodin je naprosto blbost, ikdyby si to projlejzal traikrat od shora dolu......sidequesty delam taky, ale rozhodne se neda rict, ze by nejak drasticky natahovali herni cas....jinak jsem se dockal uz prvniho opakovani dungeonu, coz neni takovy oser jaky jsem se bal, ale nevim proc to autori delali, opakovat dungeon v zelde? WTF!!!!! Osobne si myslim, ze se s hernim casem nedostanu ani pres 40 hodin a to tu hru hraju velmi peclive.......

Slepice mi ani moc nechybi a chapu ze tam nejsou (vpodstate je tam vyrazne jine rasove slozeni nez v jinych zelda, preci jen je to sakra davno pred vsemi ostatnimi.....), spis mi chybi Epona, litani je sice fajn, na druhou stranu mi proste vic sedi klasicke pesi rozlozeni hyrule, kde se clovek muze projizdet s konem, napad s oblaky a oblasti pod nimi je fajn, ale na druhou stranu je tam opravdu male herni prostredi......vpodstae 3 vetsi herni lokace.......ted jsem nekde videl videorecenzy a tam prave rikali, jak to na Zeldu pusobi "male".....souhlasim, hra je super, ale stejne pochybuju, ze se usadi vyrazne nahore v mem osobnim zebricku zeld.......na to ze se to vyvijelo 5 let jsem cekal neco prinejmensi delsiho :) No uvidime jak dopadne Wii U Zelda.....cekam navrat k realnejsimu pojeti ala OoT ci TP a v poradne HD grafice, alespon 100 hodin a navrch bychom nemuseli cekat tak dlouho, coz jsem ted nekde i cetl, ze si Eiji Aonuma preje, aby vyvoj dalsi zeldy netrval predlouhch pet let.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimave, v recenzi na zingo jsem se s autorem recenze dostal do diskuze, jak spravne vyslovovat pocestele slovo Hyrule a jakeho je vubec rodu....

Ja vzdy mel za to, ze jde o TU Hyruli......ovsem ridi-li bychom se podle spravne anglicke vyslovnosti, byl by to spus TEN Hyrul.......autor recenze zastava vyriantu TOHO Hyrule......

Jak to mate vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jelikoz anglictina az na par vyjimek nema rody, a japonstina nema rody 100%, tak je to v podstate uplne jedno, protoze v cestine si holt rod muzes vybrat.

Japonska originalni vyslovnost je [Hajraru] (anglicky ekvivalent [Hajral]), tak si k tomu dosad rod, jaky se ti libi. :) Kdyz to ctes takhle, tak lip zni muzsky, i kdyz zensky taky projde; kdyz to ctes, jak to vidis ([Hyrule]), tak zni lip zensky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jelikoz anglictina az na par vyjimek nema rody, a japonstina nema rody 100%, tak je to v podstate uplne jedno, protoze v cestine si holt rod muzes vybrat.

Japonska originalni vyslovnost je [Hajraru] (anglicky ekvivalent [Hajral]), tak si k tomu dosad rod, jaky se ti libi. :) Kdyz to ctes takhle, tak lip zni muzsky, i kdyz zensky taky projde; kdyz to ctes, jak to vidis ([Hyrule]), tak zni lip zensky.

Cimz si mi moc neodopvedel na otazku "jak to berete vy" :)

Jinak anglicky neni vyslovno Hajral ale spis Hajrůl.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to neberu nijak, nehral jsem nikdy zadnou Zeldu. ;) Jen me zaujala otazka.

A tou anglictinou jsem myslel ne to, jak to opravdu vyslovuji anglicky mluvici lide, ale to, co ma znamenat to [Hajraru]...a jak se to vlastne ma vyslovovat spravne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu