Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Legend of Zelda: Skyward Sword


Lazyt

Recommended Posts

Tak "konecne" dohrano........zabralo to plus minu 40 hodin, oficialne cas ukazoval asi 38, ale buh vi co se tam pocitalo a co ne :) Jinak s novou Zeldou jsem velmi spokojen a rozhodne nelituju toho, ze jsem kvuli ni kupoval Wii....sice porad v mem zebricku neprekonala TP a mozna ani WW, ale jde rozhodne o uzasnou zalezitost.......ac jsem byl zpocatku hodne skepticky k pohybovemu ovladani, nakonec jsem jim byl nadsen, konecne byl plne vyuzit potencial Wii v "HC" hre.....a vse funguje perfektne a preciznost ovladani dla nekdy z hry poradnou vyzvu.....jinak hra skvele funguje jako pocatek legendy, libi se mi jak se vlastne vysvetli puvod vseho a pocit, ze vlastne "tvorite" master sword je proste paradni, celkove pribeh hodne potesil a dokonce me potesili i nektere postavy, napriklad Fi se mi zdala ze zacatku taqkova moc odtazita (jako ze je), ale ten konec s ni....skoro mi ukapla slza :) Jinak jsem si zamiloval groose, z pocatecniho skanatora se vyklubala celkem zabavna a zajimava postava :) Jinak lvl design obcas hranici s genialitou, ikdyz nektera mista zase lehce hapruji.....ovsem posledni dungeoun je naprosto genialni :) A celkove se mi hodne libili casove hratky......nove predmety jsou fajn, ikdyz mohlo by jich byt vic....ostatne vseho mohlo byt po tech peti letech cekani vic :) Zaverecni bossove skvely, netrapili me zas tak dlouho, ale vyzva to byla slusna.......a konec proste super, vse se krasne spojili, kdyz pri zaverecnych titulkach tvurci odkryli cestu zeldy, me srdce zaplesalo blahem......no a ta hudba, to je kapitola sama pro sebe......s harfou sic neni takova sranda jako s ocarinou ci windwakerem a hraje tak trochu druhe hojusle, stejne jako i "hratelne" songy nejsou tak silne jako napriklad ty z OoT, presto je celkovy OST naprosto uzasny, vsechny ty stare zname melodie prepracovane a zahrane orchestrem, proste pohadka...SS je proste nejlepsi hra pro Wii (respektive v tom smyslu ze vyuziva skvele i jeho moznosti).....az bude cas, tak se rozhodne chystam na Hero mode :) Jen skoda, ze zas bude trvat, nez se dockame dalsi Zeldy.....doufam ze to nebude 5 let :) To ze to bude stat za to, o tom ani nepochybuju.......Zelda rulezzz ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Zdravím,

jsem někde za půlkou, ale dost dobře jsem nepochopil jak a jakém základě se "rozsvítí" ty duhové truhlice na Skyloftu a okolí. Je potřeba něco někde udělat nebo se odblokovávají samostatně během hry ??

Díky za odpověď

jirka (boulink)

nikdy sis toho zatím ve hře nevšiml? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eee... zelda mohla mít vlasů...ne dělám si srandu :D

Nejvíc toho lituje i sám miyamoto, že vývoj trval tak dlouho a hra je sama tak kráká, nintendo ted asi usilovně pracuje,jelikož oznámila dvě zeldy

Doufam ze nenarazis na ten "Ice and Fire".....To byl prej Fake :)

Jinak dve zeldy, tedy handhaldova/na velke konzole, nejsou zas takove prekvapeni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak jsem taky dohrál a musím říct že jsem tak štastný a slehlý jak po nějaké droze. Ten příběh tak skvělě nádherně zapadá, prostě. SW je totiž naprosto první zelda o stvoření meče, který link používal v každé hře. Ted si budu jistý, že vždy, když budu hrát nějakou zeldu ukápne mi slza :). Cítím se ted jako kdyby už na wii neexistovala, žádná hra nechce se mi hrát ani TP, tak strašně jsem si zamilovat SW, že si myslím, že v něm i žiju. A ten konec... hlavní boss, tohle jsem vůbec nečekal. Hra mohla být, ještě rozvinutá. (SPOILER), protože Zelda je unesena až na konci hry, takže zde mohlo nastat další dobrodružství.

Co mě, ale dostalo je hrací doba, bez veškerého zdržování jsem nahrál 66 hodin. (nedohrál všechny sidequesty)

A rád si také všímám různých maličkostí - Fi má podpatky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se pridavam k tem, co dohrali tuto dokonalou hru :)

Jednoznacne si myslim ze Skyward Sword je nejlepsim dilem ktery jsem hral. TP byl hodne dobry, ale tohle si vzalo to nejlepsi z TP a pridalo dokonale vyuziti Motion Plus, nenasilny system upgradovani a hlavne, dobry pribeh. Nebudeme si nic nalhavat. Hry z teto serie neoplyvaji dokonalym pribehem, ale Skyward Sword dokazal, ze to jde.

Lazyt: Muj herni cas byl rovnych 50 hodin. a to jsem ziskal vsechny gratitude crystaly ve hre (tedy splnil vsechny sidequesty). Cos tam delal dalsich 16 hodin? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemam poneti co jsem tam delal a to jsem se vubec nezdrzoval..mám jen poze 55 krystalu a nemám všechny sidequesty any jsem se nedostal k Hylian Shieldu. Ale jsem za to rád, myslím že s těma sidequestama bych nahrál tak přes 85 hodin, Master Quest bude pro mě hodně dlouhý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lazyt: Tak o tom treba nevim :D Taky ho nemam.

Desmond: Mas pravdu, vodeni za rucicku je zde diky dowsingu takovou nenasilnou formou jak te nasmerovat kam dal :) Rozhodne je ale fajn, ze ti pribeh rekne, v jake lokaci to naleznes, tudiz dowsing neni az zase tak treba a pokud clovek chce, jde to i bez neho. Nicmene mozna lepsi dowsing nez hledani na netu kam dal(napr. u me v pripade OoT). U OoT jsem opravdu nekdy ani priblizne netusil a prochazet pul hodiny celou mapu abych nasel kam jit neni zrovna muj salek caje :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu