Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Legend of Zelda: Skyward Sword


Lazyt

Recommended Posts

66? To je na mě hodně slušný :D Já právě když se u něčeho takhle zaseknu tak se z toho prostě nedostanu :D Ono taky u toho zeldy chce přemýšlet trochu jinak než normálně a to je ten problém. Jinak jako hra si myslím, že je to mistrovské dílo, už i jenom testeři této hry se museli zapotit :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

taky jsem tomu nedoázal uvěřit ten koji kondo tu "lullaby" vytvořil před několika lety a ted najednou ji přehraje pospátku a uděla z ní naprost nádherny soundrack..to je neuvěřitelné mistrovské dílo. Jak o tom mohl vědět to by mě zajímalo. dalo by se tomu říct největší easter egg všech dob.

e: a co se týče zjednodušováni tech her http://www.youtube.com/watch?v=ZA303Ct0MIs ..některým hrám se to podobá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Si pamatuju jak sem byl uz u tretiho flame, tak sem si zeptal Desmoda, kolik mi toho asi tak zbyva (nejak tak), tak mi rekl ze uz sem na konci hry, tak sem byl taky nestastny ze uz je to konec, tak sjem dál hrál..a hrál a asi uběhlo dalšíh 20 hodin a hra pro mě stále neskončila. Je to fakt velká hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zbavil ,,tasemnice,, vzdušného ducha, porazil po třetí inprisoned a teď jdu hledat noty pro Water Dragon, no nic je horko jdu pryč. Večer se do tohomožná zase dám.

EDIT: Tak, dostal jsem se nejspíš do finálního dungeonu a zatím to vypadá pěkně tuze tak to nechám do zítra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem večer došel k final fightu ale Ghirarim mně vypráskal. Poslední dungeon byl vážně geniálně navrženej, tak ještě večer přiskřípnu křidýlka Ghirarimovy a spráskám Demise :) Potom se můžu naplno pustit do Deus EX nebo Borderlands v co-opu.

EDIT: Tak už jsem u Demise, tuhej to parchant :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice jo, ale Nintendacky Zelda je Nintendacka Zelda, navic WW je jedna z tech vubec nejpovedenjsich :) Taky bych bral MM na 3DS, protoze je to taky jedina 3D Zelda, kterou jsem nehral, ale zase bych to nechtel na ukor uplne nove hry, to se radsi dokopu si MM zahrat pres VC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu