Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mortal Kombat 9


Pennywise

Recommended Posts

Když jsem hrál demo, tak jsem si to nemohl vynachválit...proto sem hned příští den běžel do obchodu a pořídil si to....no, ale Story mod naprostej úděs, nelogické boje mezi postavami, naprostá absence brutality a k tomu ještě ♥♥♥♥ keci postav...Chalange Tower zabavi tak to 100ho Chalange...pak už se to jenom opakuje....no mulťák laguje a já si snima nezahraju, protože mi to absolutně nejde :D odemykání Fatalities a různých jiných věciček je zábava, a Tag Leader je taky povedenej....ale je to pouze zábava na jeden výkend :) hodně mě to zklamalo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

rockyzz : A dal? Si radsi hrej to ♥♥♥♥♥ni halo kde lital nejake ruzove potvory jako buzny :lol: Pribeh v MK je luxusni zalezitost

Si děláš srandu ne? Vy to hrajete kvůli příběhu? xD Já jen, že to hraju jen proto abych se ,,vymlátil,, :D Od toho vždy Mortal Combat byl...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rockyzz : A dal? Si radsi hrej to ♥♥♥♥♥ni halo kde lital nejake ruzove potvory jako buzny :lol: Pribeh v MK je luxusni zalezitost

Dělám ti něco? Ty jsi halo snad nikdy ani nehrál, takže nemůžeš pochopit jak je to úžasná hra která zabaví na stovky hodin, jen to musíš umět hrát, tak prosím tě - drž hubu! (a i jestli si to hrál, tak asi ne dlouho - kdyby jsi to pochopil o co tam jde, jak je to "EPICKÉ" tak tě to určitě bavit bude, jenomže ty si jeden z těch co musí mýt vždy pravdu)

Jinak Bargud má pravdu, bojovky nejsou o příběhu - ten je totální z prominutím sr*čka, ale zahrát si to jen tak je skvělá zábava, např. z kámošem proti sobě nebo ladder!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělám ti něco? Ty jsi halo snad nikdy ani nehrál, takže nemůžeš pochopit jak je to úžasná hra která zabaví na stovky hodin, jen to musíš umět hrát, tak prosím tě - drž hubu! (a i jestli si to hrál, tak asi ne dlouho - kdyby jsi to pochopil o co tam jde, jak je to "EPICKÉ" tak tě to určitě bavit bude, jenomže ty si jeden z těch co musí mýt vždy pravdu)

Jinak Bargud má pravdu, bojovky nejsou o příběhu - ten je totální z prominutím sr*čka, ale zahrát si to jen tak je skvělá zábava, např. z kámošem proti sobě nebo ladder!

Tak tak...já nechápu proč tam (dá-li se tomu tak říkat) příběh dávaj..., bojovky jsou od toho aby si pozval kámoše a společně se bavily...

Když už se tady tak odběhlo..., tak ta postava Rain z DLC balíčku - bude na obě konzole? Nebo to bude jako Kratos jen na PS3 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by byla jen na jednu konzoly (na PS3?) Kratos je hlavní hrdina z God of War pro Playstation, takže je celkem jasný proč je jen na PS3 v Mortal Kombatech, ale Rain není žádná postava z jinejch her exkluzivních pro PS3. Bude to stejný jako DLC postavy Skarlet a Kenshi, ty jsou taky pro obě konzole, tak proč né Rain, že? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by byla jen na jednu konzoly (na PS3?) Kratos je hlavní hrdina z God of War pro Playstation, takže je celkem jasný proč je jen na PS3 v Mortal Kombatech, ale Rain není žádná postava z jinejch her exkluzivních pro PS3. Bude to stejný jako DLC postavy Skarlet a Kenshi, ty jsou taky pro obě konzole, tak proč né Rain, že? :)

jj, chápu...Kratos je z God of War... [hra o které můžou xboxčkáři jen snít...xD , ne nechci tady vyvolat hádku...:D].

To že je Kratos jen na PS3 moc dobře chápu...:) , ale já se raději ptal, protože kdyby je na xbox nedali - byli by to rasisti :D , tak jsem se raději jen zeptal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh, jasný no - ale že tě to vůbec napadlo je trochu divný, jinak ja o ní nesnim, mě takové hry jako je God of War neberou, jediný co PS3 závidím je Little Big Planet, Resistance 2, Warhawk a trochu i Killzone a Mag, já sice všechny tyhle hry mám, protože mám i PS3 (i xbox360) ale škoda že nejsou na X-ku, protože mám prostě xko radši kvůli mnoha věcem jako je menu, ovladač a tak podobně, ale jsem rád že má xbox takové pecky jako Halo, Forzu (ps3 má zase Gran Turismo - to je podle mě lepší, ale i tak je Forza skvělá) nebo Gears of War a spoustu dalších. Ale to už radši necháme v tomhle topicu být, protože by to byl velkej offtopic a nechci vyvolávat flame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč to tady tak řešíte, tak jak se někomu může líbit příběh HALO, tak se někomu může zdát luxusní zase příběh od MK, nemá cenu shazovat jednu hru a druhou vyzdvihovat. To, že tady někteří neznáte příběhové vazby jednotlivých postav v MK, může znamenat jediné, a sice to, že si MK zahrajete jen tak s kamarádem, a já vám to neberu, ale to neznamená, že ten příběh je tam nějaká "sračka".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč to tady tak řešíte, tak jak se někomu může líbit příběh HALO, tak se někomu může zdát luxusní zase příběh od MK, nemá cenu shazovat jednu hru a druhou vyzdvihovat. To, že tady někteří neznáte příběhové vazby jednotlivých postav v MK, může znamenat jediné, a sice to, že si MK zahrajete jen tak s kamarádem, a já vám to neberu, ale to neznamená, že ten příběh je tam nějaká "sračka".

Tak tak. Já jsem za ten ,,příběh" rád, protože když si chci po práci zahrát a mladá nemá náladu, tak aspoň nebušim do nepřátel jak hluchej do vrat, ale kouknu i na nějaký videjka mezi zápasama. Ale každopádně to není to nejdůležitější na této fantastické mlátičce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis fatalitu ? heh koukni se do kombo listu a kdyz zmacknes tu kombinaci co tam je tak mu das fatalitu a napr mu urves hlavu a sezeres ji atp. :) Ale musis to udelat az kdyz je tam napsano to finish him. Neni to tak tezky ale musis to chvili trenovat je to treba sipka nahoru dolu doleva doprava a X atp. koukni do kombo listu kazdej ma jiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu