Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

A mam SLIMaka doma. Prvni dojmy


smarter

Recommended Posts

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak se říká: proti gustu žádný dišputát ;) Já jsem z tenké verze doslova nadšen. Tlustou verzi jsem držel párkrát v rukou a tato se drží i ovládá mnohem lépe. Toť zatím můj jediný komentář. Dneska plánuju testovat některé převaděče videa, abych si do svého PSPčka mohl něco nahrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ještě včera jsem uvažoval o slimoj, ale po včerejší ,,pařbě" už ho nechci.....do postele jsem si vzal psp (zásadní chyba, pokud člověk chce usnout :) ) a dal jsem si f1 , trať v Monze, plnej počet kol...po hodině a půl soustavného hraní mě chytaly křeče do prstů neskutečným způsobem, to když jsem si v tu chvíli představil, že slim je ještě tenčí....no děkuju pěkně, už ho nechci ;) ... to jen takový můj postřeh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ještě včera jsem uvažoval o slimoj, ale po včerejší ,,pařbě" už ho nechci.....do postele jsem si vzal psp (zásadní chyba, pokud člověk chce usnout :) ) a dal jsem si f1 , trať v Monze, plnej počet kol...po hodině a půl soustavného hraní mě chytaly křeče do prstů neskutečným způsobem, to když jsem si v tu chvíli představil, že slim je ještě tenčí....no děkuju pěkně, už ho nechci ;) ... to jen takový můj postřeh

tak to ses dobrej......takhle dlouho bych jednu trat jet nevydrzel.......btw co mas za formule?je to na psp dobry?hral sem to na ps3 tak se zhejckanej grafikou:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kapr: trochu OT ne?:)

ale když to chceš vědět: F1 2006, mnoho lidí na ně nadává, já je zbožňuju :love: ... no jo je to záhul hrát to v kuse ale to je na tom ta paráda, hlavně než je stáhneš, ujisti se, že chceš simulaci se všim všudy..... ;) a konec OT, dyžtak napši PM když budeš něco chtít vědět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D To teda lakovat nebudu.. Škoda no, počkám si až bude white, černé totiž nechci a stříbrné mi přijde na těch obrázkách jako lacinej plast (sry rozhodně se nikoho nechci dotknout!) Jen osobní dojem.. Já sem ujetá na white :D

Presne muj nazor, take cekam na white, ale bojim se ze az prijde white, tak tam bude opet jiny fw a ten nepujde dat na custom :-( no uvidime jak to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu