Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crisis Core: Final Fantasy VII


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 225
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přestože jsem u hry docela pěnil kvůli Limit Breaku jako na automatu a neustálému sledování opakujících se a k uzoufání nudných soubojů tak celkový výsledek je vcelku dobrý. Nejvíce mě zajímalo, jak autoři vyřeší propojení s Last Order a původním FF VII, a to se jim povedlo na výbornou. Události z Nibelheimu zachytili úplně přesně (přesně ty samé repliky, pohyby), všiml jsem si jen jediné chybějící události z Last Order při jízdě náklaďákem a trošku pozměněný konec oproti FF VII.

Ale před čím smekám je nádherné využití potenciálu toho, že hráči už předem věděli, jak Zackův příběh skončí, takže poslední dvouhodinka byla opravdu famózní.

Po stránce herních mechanismů je mi z toho sice stále zle, ale konečný výsledek je více než pozitivní...:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej lidi, jak mam pls dělat jen příběh??? ty normal mise už mě fakt serou..je to o ho*ně...nedávno Genesis napadl tu naší budovu (nevim jak se menuje :-D Shinra boco :-D)...a teď když du za Lazardem tak mi řiká že nemá čas...co mam pls dělat??? thnx ... btw. fakt super pařba, 1. FF co sem pařil, ale dostalo mě to totálně!!! :psp::psp::psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šak já vim...ale nevim kde dál začnu tu příběhovou misi....

asi vim kde jsi, nevolala ti ta frajerka z kostela pred tim nejak? musis jit ven z ty budovy, venku u fontany po schodech nahoru a podel vlaku porad dal .. mam to zpameti tak sem mozna neco zapomnel tak nvm, zkus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim

nejak sem tenhle topic zvlast neprocital ale tak co se tyce kouzel Quake na ty co stojej na zemi 9999 curaga na heal 9999 jinak hellfiraga a hellthungara.......ale to jen tak okrajove a to sem 37lv(by me zajimalo co na lv 99 kdyz uz ted je to easy)

kazdopadne ne ze byh to vyuzival ale nevim jestli si tu toho nekdo vsiml FF ma jeden celkem zasadni bug kterej programatori jaksi prehledli!

pokud jedete mise na save pointu tak 95% tech lokaci se da pri trose sikovnosti probehnout tak ze na vas nezautoci ani jeden mob.........

takze proste jen probehnete na konec a zabijete to co mate!

lv upu se stejne nedockate pokud je sundate na ranu....:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdopadne ne ze byh to vyuzival ale nevim jestli si tu toho nekdo vsiml FF ma jeden celkem zasadni bug kterej programatori jaksi prehledli!

pokud jedete mise na save pointu tak 95% tech lokaci se da pri trose sikovnosti probehnout tak ze na vas nezautoci ani jeden mob.........

takze proste jen probehnete na konec a zabijete to co mate!

lv upu se stejne nedockate pokud je sundate na ranu....:psp:

chtel jsi rici to ze staci jit po strane a pak na tebe nikdo nemuze zautocit ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní tzv. "power gamers" mi připadají lehce nesoběstačný, slušně řečeno. Ptát se tu na každý zásek, aniž by jste tomu dali trochu více času, je akorát obraz dnešní neschopnosti hráčů... A zaseknout se ve FF VII:CC je umění.

Můj první příspěvek v této sekci, ale nemohl jsem si pomoci. Joo to za časů předinternetových se u her muselo i myslet:))

BTW: Ono by si to taky chtělo vzít k ruce aspoň slovník u FF VII:CC, většinou se v rozhovorech postav ukrývají další destinace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je holt par lidi co bohuzel neumi tak dobre anglicky takze vsemu nerozumi.

ale vicemene s tebou souhlasim hafo lidi hraje hry jen aby je hr hr dohralo. to dokazuje jen to ze rychle odklikavaj nebo jim staci ripy i u takovych her jako je FF, kde jde o story. hafo lidi taky hraje FF jen kvuli tomu, ze je to vyhlasene nove a ma to pekne animace, ale zapominaj, ze ta hra je proflakla kvuli fandum FF7 a pak nechapou co je na ni tak extra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu