Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

R.I.P našeho moderátora KENNyHO


radekgrimm

Recommended Posts

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest drunkys

já se taky přidám i když jsem ho neznal.jednou jsme si napsali a pomohlo mito.jeto škoda a moc i když jak jsem četl že byl mladej.obroská rána pro jeho blízké.přeji hodně sil a upřímnou soustrast pro rodiče,sourozence(nevím jestli má)a pro jeho kamarády

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

... nemám slov

S KeNnym jsem dostal moderátora na Vánoce, spolu jsme si radili co a jak (PSP, iPhone, Xbox ..) Chtěli jsme se několikrát sejít v Praze a pokecat. To on se tu poslední dobou hodně snažil. Nevim proč se to stalo a jak, každopádně on to měl v hlavě hodně v pořádku. Tohle mi je fakt líto.

edit: ještě si pamatuju jak jsme se předháněli než jsme dostali moderátora v tom, kdo bude mít víc thanks, příspěvků, tutorialu. Kdo bude úspěšnější. škoda ..

Snad si na nás vzpomeneš, R.I.P <^KeNnY^>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem Rád že tady lidi uměj podržet a nebavit se jen o hrách... mrzí mě to strašně moc.. pro nělteré z vás to byla asi velká rána ale jsem asi jedinej z console kdo ví co se mu stalo a tak jsem se chtěl podělit... jeho rodiče už tohle četli a moc vám všem děkujou. a ja taky. rest in peace Jakube....(kenny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně i když jsem ho neznal je to pro mě nepříjemný číst. Od rána na to tak nějak myslim. Ale napíšu něco co se asi nebude líbit lidem ale je to čirý fakt. 16-cti letej kluk a jede 110km v hodině? na čem to jel proboha? zemřel vlastní chybou. A dodám že přesně kvuli takovým lidem pak na silnici umíraj i ostatní. Je mi ho líto každá smrt mladého člověka je nepříjemná ale taková je pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně i když jsem ho neznal je to pro mě nepříjemný číst. Od rána na to tak nějak myslim. Ale napíšu něco co se asi nebude líbit lidem ale je to čirý fakt. 16-cti letej kluk a jede 110km v hodině? na čem to jel proboha? zemřel vlastní chybou. A dodám že přesně kvuli takovým lidem pak na silnici umíraj i ostatní. Je mi ho líto každá smrt mladého člověka je nepříjemná ale taková je pravda.

kámo tohle si tady uvědomuje asi každej... ale opravdu za to musel zaplatit životem?.. nad tím zas přemýšlím ja...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16-cti letej kluk a jede 110km v hodině? na čem to jel proboha? zemřel vlastní chybou. A dodám že přesně kvuli takovým lidem pak na silnici umíraj i ostatní.

To s tebou souhlasím, je to přesná ukázka toho proč se každou chvíli (i když to ani nijak nezabírá) nastavujou nový předpisy od kolika let smí dotyčnej mít jak výkonnou motorku bo jezdí jak prasata a končí to smrtí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto mě fakt zasáhlo :( , když jsem s Xboxem začínal, to on mi asi dva dny v kuse radil, a ted je jeho duše navěky pryč :( , moc mě to mrzí a odpočívej v pokoji, samozřejmě jeho rodině a blízkým přeji upřímnou soustrast a hodně sil do budoucna, .....

PS: Budeš nám tu velmi chybět KeNNy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kennyho alis Jakuba jsem neznal jako někteří z vás (a i přesto mi slzí oči), pomohl mi s pár problémy a proto mu patří dík. Byl trpělivý a odpovídal i na ty často kladené a primitivní otázky, měl s lidmi strpení. To co se mu stalo jsem zažil u svého bratrance, který to napálil někde na motorce, ale naštěstí to přežil a tak snad můžu říct jaký je to pocit slyšet o svém blízkém že měl nehodu. Samozřejmě že hned bratránkovi v nemocnici vynadali a motorku prodali, ne nadarmo se jim říká dárci orgánů. Je pěkné, že tu lidi píšou, jaký to byl príma kluk a snad to rodičům pomůže, že vychovali dobrého člověka. Amen

krestansky-kriz.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu