Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

R.I.P našeho moderátora KENNyHO


radekgrimm

Recommended Posts

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Stalo se, co se stalo.. Zivot musi jit dal, i kdyz je to strasne tezka rana... Je fajn odsud takova podpora... i kdyz ho treba clovek neznal, tak je videt, ze to byl ferovej kluk... Pak se jeden pta, proc si osud bere ty dobry...

Preju hodne sily rodine, ale taky vsem jeho kamaradum, i kdyz to misto na vzdy bude prazdy.... Pojdme si dat do podpisu vsichni odkaz na neho... ne jen k ucteni pamatky, ale taky abychom videli, jak je zivot krehky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kennyho neznám, určitě to je pro rodinu těžká situace, nikdo neví co a jak se stalo..at už udělal nějakou kravinu on nebo to byla neštastná náhoda.. pánové stačí jedno - dávejte na sebe velký pozor. Stačí vteřina a změní se slet udalostí dalších životů (rodina, kamarádi, přítelkyně) kterým budete chybět. Už jen kvůli nim dávejte bacha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu si nedokážu představit co prožívají jeho nejbližší, abych řekl pravdu je mi opravdu líto i smrti někoho cizího koho jsem neznal a nedokážu si ani představit kdyby se tohle stalo mě, že by umřel někdo z mých nejbližších :( Je to opravdu smutný.. Už jsem to sem psal ale něco mě nutí to napsat znova, Rest In Peace... Budeš tu hodně lidem opravdu chybět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest drunkys

nejsem přející ale pro nejbližší to musí bejt velká rána.a budu hodně upřímnej,když čtu že aby to někoho jinýho nepotkalo?každýho to potká a natom jeto smutný,já jsem už přišel o kamarády.a co bude nejhůř tak to bude opravdu někdo z rodiny.už jsem mu postu vzdal.nikdo na něj nezapomene obzvlášt i tady!!!

P.S.nejsem jedinéj najde se i tady pár přátel který o někoho přišly.ale nechme je spát a v duchu na ně vzpomínat.at nerušeně otpočívají a nás at nestraší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kenny byl vždycky člověk na správném místě, vždycky poradil, pomohl, nebo udělal. Veliká ztráta a hlavně škoda! Motorky jsou svině a škoda, že si to tak skvělej mód neuvědomil. Bohužel nic nejde vrátit zpět. Alespoň určitě mohl zemřít s vědomím, že pomohl hodně lidem a taky jim bude chybět... Je dost smutné číst si staré zprávy od člověka, který už nežije.

Můži ti Kenny jen za všechno poděkovat. Byl jsi fakt frajer.

Odpočívej v pokoji.

V srdci všech a celého console-fóra budeš pořád!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu