Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chci se zeptat mám slimko (0225) a flash LT+ v1.91... Nýnější dashboard je 2.0.13146.0.. Když aktualizaci ten dashboard na 13599 smaže se mi flash?

Nic se ti nesmaže.

já mám DB 12625 kdyý si tam hodím novy DB 13 599 a pak si tam hodím ten LT 1.91+ bude vše v pohodě nebo jak mám postupovat díky jsem četl že ten bodycount někomu zničil xboxe už to psali 2 lidi tak nevím teda:)

nejprve se provede flash na origo fw mechaniky, poté flash na LT 1.91 a poté update na DB 13599.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Chci se zeptat mám slimko (0225) a flash LT+ v1.91... Nýnější dashboard je 2.0.13146.0.. Když aktualizaci ten dashboard na 13599 smaže se mi flash?

Proč když ti tam flasher dával LT+ 1.91 neudělal nejdřív update na DB 13599, který byl vydán ještě před onou verzí CFW?

Na tvém místě bych to řešil doporučenou cestou přes návrat k OFW, poté update DB a následný flash na LT+ 1.91. Jinak u Slimů se při updatu z DB 13146 na 13599 přehrává FW na OFW, ovšem u mechanik, u kterých to bylo továrně možné, tedy 9504 (0272). Jelikož 0225 (i 0401 a 1071) mají ochranu proti zápisu, u nich k přehrání FW nedocházelo. Jinými slovy - zápis přes update DB není možný, nic se nepřepisuje.

Je otázka, jaký kontrolní mechanismus M$ při updatu DB používá. Pokud vychází z toho, že u mechaniky 0225 není možné FW přepsat a tím pádem ignorují proceduru přepisu FW, pak bys měl být v pohodě při updatu na DB 13599. Pokud si však při updatu ověřují verzi FW, může dojít ke dvěma případům:

1. Za předpokladu, že ti flasher nechal mechaniku odemčenou pro zápis (nedošlo k uzamčení SPI), může se ti přepsat FW na OFW

2. Za předpokladu, že máš mechaniku chráněnou proti zápisu, nijak ti update DB nemůže FW změnit, ale může se ti flagnout konzole pro získání BANu při následné banovací vlně.

Z tohoto důvodu je v oficiálním postupu jF při flashi doporučováno vždy se nejdříve před updatem DB navrátit k OFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mam dotaz k tomu LT 1.91. V minulosti to nebyl problém updatovat DB s flashem, ale ted jak ten update vždy maže flash tak pokaždé když bude update si musích nechat konzoli přeflashovat? Nebo LT 1.91 už update nesmaže. A taky by mě zajímalo, jak často ty updaty ted budou, ted jich bylo nějak hodně ne? Nejdřív 12625, pak 13xx a ted 13599 nebo jak to bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mojda: to ti nikdo nepoví, jestli se microsoft rozhodne dát i do dalších updatů update firmwaru. I když v posledním 13599 zamknul některý mechaniky, což by se mohlo zdát, jako že už skončil. Ale furt je možný, že oni si je dokážou odemčít a budou to dělat dál. S dashboardama ti taky nikdo neřekne jak často budou vycházet, to je prostě na nich. Teď se čeká na verzi 2.0.14XXX, která přinese předělaný interface a pár dalších větších změn. Kdy má přesně vyjít, nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mam dotaz k tomu LT 1.91. V minulosti to nebyl problém updatovat DB s flashem, ale ted jak ten update vždy maže flash tak pokaždé když bude update si musích nechat konzoli přeflashovat? Nebo LT 1.91 už update nesmaže. A taky by mě zajímalo, jak často ty updaty ted budou, ted jich bylo nějak hodně ne? Nejdřív 12625, pak 13xx a ted 13599 nebo jak to bylo.

Záleží na tom jaké máš xko . Když FAT tak je to bez problémů ( flash se nemaže ) . U slimka je to jiné . Kdo má vyměněnou PCB a možnost zamknutí tak se mu flash nesmaže - jiným ano - více se dozvíš zde :

http://console-forum.net/tema/126414-zpravy-a-fakta-o-moznostech-flashnuti-x360s-9504-0225-0401-1071-0500-a-db-2-0-13599-0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mojda: to ti nikdo nepoví, jestli se microsoft rozhodne dát i do dalších updatů update firmwaru. I když v posledním 13599 zamknul některý mechaniky, což by se mohlo zdát, jako že už skončil. Ale furt je možný, že oni si je dokážou odemčít a budou to dělat dál. S dashboardama ti taky nikdo neřekne jak často budou vycházet, to je prostě na nich. Teď se čeká na verzi 2.0.14XXX, která přinese předělaný interface a pár dalších větších změn. Kdy má přesně vyjít, nevím.

Jo o něm vim, ten má být někdy na podzim co sem slyšel, tak uvidíme jestli ho smaže ten flash, rozhodně si nejdřív počkám na ohlasy jestli to můžu stáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom jaké máš xko . Když FAT tak je to bez problémů ( flash se nemaže ) . U slimka je to jiné . Kdo má vyměněnou PCB a možnost zamknutí tak se mu flash nesmaže - jiným ano - více se dozvíš zde :

http://console-forum.net/tema/126414-zpravy-a-fakta-o-moznostech-flashnuti-x360s-9504-0225-0401-1071-0500-a-db-2-0-13599-0

Moment když mam Fat Model Falcon s mechanikou Lite On tak se taky přepíše ne ... to že se nepřepíše funguje až u 1.91 ne ... u starších se změní při aktualizaci dasch na OFW ... a nebo přepis funguje jen u Slimu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom jaké máš xko . Když FAT tak je to bez problémů ( flash se nemaže ) . U slimka je to jiné . Kdo má vyměněnou PCB a možnost zamknutí tak se mu flash nesmaže - jiným ano - více se dozvíš zde :

http://console-forum.net/tema/126414-zpravy-a-fakta-o-moznostech-flashnuti-x360s-9504-0225-0401-1071-0500-a-db-2-0-13599-0

Mam Arcade verzi s Jasper revizí, takže s LT 1.91 už sem v poho a další update mi ho už nesmaže? Jinak díky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při přechodu z 2.0.13146.0 na 2.0.13599.0 se nesmaže, ale co budou dělat další updaty těžko říct

No tuhle verzi nemam, jsem offline už od května, ještě před tím updatem, který poprvé mazal flash, 19.5. Flasher mi to updatne z této verze rovnou na tu nejnovější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moment když mam Fat Model Falcon s mechanikou Lite On tak se taky přepíše ne ... to že se nepřepíše funguje až u 1.91 ne ... u starších se změní při aktualizaci dasch na OFW ... a nebo přepis funguje jen u Slimu

Záleží na tom jaký DB máš teď . Jestli jen 12625 a nebo starší tak se flash smaže . Jestli už 13146 tak ne . Co se píše o slimka se tě netýká .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom jaký DB máš teď . Jestli jen 12625 a nebo starší tak se flash smaže . Jestli už 13146 tak ne . Co se píše o slimka se tě netýká .
Mam 12625 takže sem v prdely mě pomuže jedině když si ho doma nějakým způsobem rozeberu a flešnu ... nikam posílat ho ani nehodlám ...tzv : udělej si sám :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu