Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

Ahoj, mám ten stejný problém, vyřešil jsi to nějak prosím? Díkec

Ne že by jsi nespustil jakoukoliv starší hru , ale jestliže nemáš FW flashe LT+ , tak nespustíš hry s ochranou AP25 . DB 12625 navíc detekuje AP25 kromě NFS HP , ACB ,HALO REACH i ve hrách FABLE 3 , COD MW 2 a COD BO .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

čus, chci si pusti duka ale chce to po mě aktualizaci v mé konzoli je:

D:2.0.12625.0 - K:2.0.1265.0(BK:2.0.1888.0)

X:66D8-46E5-6219-17C3

můžu ji potvrdit nebo mi nějak dojeb. flash?

díky

a nemáš konzoli náhodou připojenou k Xlive? protože jestli jo, tak tu aktualiuzaci rozhodně odmítni (jestli nechceš přijít o flash)

DB máš 625, takže by ti Duke měl jít v pohodě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus, chci si pusti duka ale chce to po mě aktualizaci v mé konzoli je:

D:2.0.12625.0 - K:2.0.1265.0(BK:2.0.1888.0)

X:66D8-46E5-6219-17C3

můžu ji potvrdit nebo mi nějak dojeb. flash? díky

Neupdatoval jsi už předtím DB na 12625 z opatchované hry na nižší wave ?

když se instaluje DB z opatchované hry na nižší wave , tak se update DB správně neprovede . Teď musíš vyčistit cache xboxu tím způsobem že při vypnutém xku zmáčkni to malé kulaté tlačítko co se používá i na spárování ovladače s xkem .Xbox zapni a tlačítko drž dokud nenaběhne celý DB . Potom si stáhni znova DB 12625 zde :

http://www.uloz.to/8377972/systemupdate-12625-usb-zip

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, řekne někdo na 100% co se stane když updatnu na nový dash a vrátím zpět flash LTplus 1.1, kromě toho že nepojedou AP2.5 hry které stejně nehraju? Budu moct hrát na live?

Na 100% nikdo neví, můžeš dostat ale časem ban, pro microsoft teď není nic jednoduššího, než při updatu firmwaru zjistit, jestli nemáš flashnutý xbox. To jestli to vážně dělají, je věc druhá, ale lepší nic neriskovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, řekne někdo na 100% co se stane když updatnu na nový dash a vrátím zpět flash LTplus 1.1, kromě toho že nepojedou AP2.5 hry které stejně nehraju? Budu moct hrát na live?

Před banovací vlnou někdy v listopadu 2009 taky mohls hrát na LIVE, ale ban byl téměř jistý. Pokud se konzole flagne (to proběhne i offline, zapíše se to prostě do konzole samotné a pak se to jen odešle MS), tak je jedno, jestli se na LIVE připojíš teď a nebo za rok. Při další vlně banů ho dostaneš tak jako tak.

Já jsem se tehdy na LIVE dlouho nepřipojoval s tím dashboardem, který měl rozpoznat flash (provedl jsem offline update) a stejně to po prvním připojení na LIVE rovnou napsalo, že mám ban.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to chápu tak, že jsem zatim v pohodě a Reach (vč. dalších AP25) si zahraju normálně bez updatu dashe (nebude ho po mě chtít) s LT+1.1? Sorry za otázky, moc se v tom nevyznam :D

Jo, ale nesmíš se připojovat na live, ten ti vždycky nabídne nový update.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, mohli by s tím pohnout. Na c4eva mam svůj typ mechaniky u LT 1.9 jako COMPLETED (but not yet released) a jestli mam čekat na dalších 50 mechanik, který tam maj povětšinou IN PROGRESS, tak to to tu bude za na podzim a to si těch pár her co chci fakt koupim, zas neni to moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle fórka ixtreme byste neměli reflashovat na LT+ 1.1, ale počkat na LT+ 1.9

Xbox si zkontroluje FW mechaniky, a jelikož je LT+ 1.1 založena na starším FW, tak znemožňuje update DB

Dále je dobré si zkontrolovat kdy bude vycházet LT+ 2.0, protože XGD3 hry pojedou až na něm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle fórka ixtreme byste neměli reflashovat na LT+ 1.1, ale počkat na LT+ 1.9

Xbox si zkontroluje FW mechaniky, a jelikož je LT+ 1.1 založena na starším FW, tak znemožňuje update DB

Dále je dobré si zkontrolovat kdy bude vycházet LT+ 2.0, protože XGD3 hry pojedou až na něm.

to jakože lidi, co mají LT+ nebo LT+1.1 tak mají reflašovat na LT 1.9 a teprve pak udělat update a pak znova reflaš na LT 2.0? protože takhle tvůj příspěvek chápu a zdá se mi to jako totální hovadina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle fórka ixtreme byste neměli reflashovat na LT+ 1.1, ale počkat na LT+ 1.9 Xbox si zkontroluje FW mechaniky, a jelikož je LT+ 1.1 založena na starším FW, tak znemožňuje update DB

Dále je dobré si zkontrolovat kdy bude vycházet LT+ 2.0, protože XGD3 hry pojedou až na něm.

LT+1.1 neznemožňuje update, firmware se přepíše a update se provede, ale je blbost updatovat s jakýmkoliv jiným, než originálním, firmwarem v mechanice. Může hrozit ban, není ověřený, jestli to Microsoft vážně testuje, ale nebyl by to pro ně žádný problém, proč riskovat...

Update je znemožněn jedině když má člověk vyměněnou mechaniku v xboxu.

Stejně tak je blbost po updatu DB reflashovat na LT+ 1.1 (jak píšeš), nejeví se jako firmware, který má v mechanice být, takže se dá snadno detekovat a opět -> ban.

Nejlepší postup potom, co vyjde LT+ 1.9, je flashnout xbox originálním firmwarem, updatovat, flashnout firmwarem LT+ 1.9. Pak by mělo hrozit minimální nebezpečí.

Dále je nemožné zkontrolovat, kdy bude vycházet LT+ 2.0, protože to nikdo neřekne a nikdo to neví.

A poslední věc, i na LT+ 1.9 pojedou XGD3 hry, ale jen originální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu