Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Clapi nevěděl jsem kam to napsat chci poprosit jestli nemužete někdo nahrát NFS hot pursuit na share-rapid projetou v ABGX na autofix 3 ale z dřívějška. A teď proč to píšu smahl jsem mortal kombakt ten nový a chtěl update dashe tak jsem dal je to dash 12625 a pursuit ani halo reach prostě ap25 nejedou teď mi napšete projeď to na autofix 3 a znova vypal to jsem samo udělal jenže to nejde ani tak mám LT+1.1 tak to má jet že.No a pak jsem zjitil že 14.6.2011 byla na servru abgx změněna databáze souborů pro AP25 která je již jen pro dash 2.0.13142 a na ten je potřeba flash LT 1.9 píšou že nemůžou mít dvě databaze pro abgx.Zároveň jsem snad někomu pomohl proč mu to nejede a nemůže na to příjít škoda že jsem to nezjistil dřív nemusel bych otravovat.Tady to je

Welcome to abgx360.net2011/06/16: All AP25 replay data in the database has been updated as of 2011/06/14. See Defosho's AP25 games list and AP25 FAQ for details. Note that this replay data is meant for dashboard version 2.0.13146.0 and will not work if you haven't updated. For information and recommendations about the update, read Defosho's System Update FAQ and stefanou's FAQ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators

V těchto dnech se majitelům X360 nabídne při přihlášení ke službě Live update na nový dashboard - 13599. Opět platí pravidlo, kdo chce na Live, musí updatovat, kdo chce mít jistotu, že nadále spustí svoje zálohy her a vyhne se banu, měl by zůstat offline.

Tento update NENÍ JEN přípravou pro další rozšíření systému, plánované na konec tohoto roku, ale rovněž provede update AP2.5 tabulky dat, takže se bude muset čekat na update ABGX databáze ale hlavně, majitelům X360 Slim s mechanikou 9504 a LT 1.0 nahraje zpět stock FW a uzamče mechaniku proti zápisu !!!!

Následné řešení pro opětovný flash je pouze výměna chipu anebo celé PCB mechaniky, čili to stejné, co v případech mechanik 0225 a novějších.

VYVARUJTE SE PROTO V TUTO CHVÍLI UPDATU NA NEJNOVĚJŠÍ DB, POKUD NECHCETE PŘiJÍT O FLASH A MOŽNOST JEDNODUCHÉHO ZNOVU FLASHNUTÍ !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V těchto dnech se majitelům X360 nabídne při přihlášení ke službě Live update na nový dashboard - 13599. Opět platí pravidlo, kdo chce na Live, musí updatovat, kdo chce mít jistotu, že nadále spustí svoje zálohy her a vyhne se banu, měl by zůstat offline.

Tento update je přípravou pro další rozšíření systému, plánované na konec tohoto roku. Rovněž provede update AP2.5 tabulky dat, takže se bude muset čekat na update ABGX databáze.

A ví se aspoň co dělá tento dash? Opět reflashuje mechaniky na ofik fw? Protože jsem zatím zůstal na DB 12625, takže když updatuji na 13599, vyhnu se reflashováni xka, který dělal DB 13146?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ví se aspoň co dělá tento dash? Opět reflashuje mechaniky na ofik fw? Protože jsem zatím zůstal na DB 12625, takže když updatuji na 13599, vyhnu se reflashováni xka, který dělal DB 13146?

Když updatuješ na nejnovější verzi, tak je to, jako by jsi updatoval i všechny "mezi-verze", jinak by to ani nemohlo fungovat. Ale konkrétně tenhle update by neměl flashovat, ale když ho aplikuješ ty, tak se ti samozřejmě mechanika flashne, protože se aplikuje i 13146.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ještě neupdatoval, ale jsem rád, že to nemaže FW mechaniky. Nicméně otázka na AP25 hru, konkrétně Halo Reach. Ještě jsem to nevypaloval a ani teda nebudu, pokud by to znamenalo, že bych mohl dostat ban. Kdy by mohl vyjít patch do ABGX a jak poznám, že se mi do ISO souboru zapsal ? Když sem hru stáhl ABGX psalo, že AP25 sektor je prázdný, ale samo si to něco stáhlo a po další kontrole už to bylo zelené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

A updatoval jsi taky z dashboardu novějšího než 13146? Psal jsem ti to záměrně, protože tvoje plácnutí do větru se totíž neděje globálně, ale pouze při určitých verzích DB a CFW.

Takže to, že napíšeš "fw to prehraje", tak i přesto, že tam dáš 20 vykřičníků to neznamená, že to platí pro všechny ty rozumbrado. Máš víc číst než odklikneš update dashboardu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezis smarja jste nejaky chytry neni to me prvni xko ano mel jsem posledni update nemam problem si to znovu flashnout chtel jsem vyzkouset co se stane tak sem to sem napsal tak tu neplacejte blbosti ze to nic nesmaze.Je taky mozny ze to uzamklo mechaniku mam 9504 a nemam naladu xko to ted rozebrat a zjistovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

milosek76 snažim se ti to říct už potřetí - tvoje tvrzení NEPLATÍ GLOBÁLNĚ a tudíž to pouze může mást lidi, kterých se to netýká!

Pokud patříš mezi ty, co jsou lační po novém DB IHNED po jeho vydání, máš v tomto případě fakt smůlu, protože pokud máš Slim a 9504 s FW LT 1.0, tak ti právě update uzamčel mechaniku proti zápisu.

Snad to začne být pro další lidi jako jsi ty vážně ponaučením!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Omlovám se za double post, ale tenhle příspěvek si to pro důležitost a zviditelnění zaslouží (původní příspěvek jsem editoval, ale to už neposune téma nahoru).

V těchto dnech se majitelům X360 nabídne při přihlášení ke službě Live update na nový dashboard - 13599. Opět platí pravidlo, kdo chce na Live, musí updatovat, kdo chce mít jistotu, že nadále spustí svoje zálohy her a vyhne se banu, měl by zůstat offline.

Tento update NENÍ JEN přípravou pro další rozšíření systému, plánované na konec tohoto roku, ale rovněž provede update AP2.5 tabulky dat, takže se bude muset čekat na update ABGX databáze ale hlavně, majitelům X360 Slim s mechanikou 9504 a LT 1.0 nahraje zpět stock FW a uzamče mechaniku proti zápisu !!!!

Následné řešení pro opětovný flash je pouze výměna chipu anebo celé PCB mechaniky, čili to stejné, co v případech mechanik 0225 a novějších.

VYVARUJTE SE PROTO V TUTO CHVÍLI UPDATU NA NEJNOVĚJŠÍ DB, POKUD NECHCETE PŘiJÍT O FLASH A MOŽNOST JEDNODUCHÉHO ZNOVU FLASHNUTÍ !!!

A mimochodem - vrabci na střeše štěbetají, že do dnešní půlnoci vyjde LT+ 1.9 pro 0272/0225/0401 !!!!

Nechejte se překvapit, nakolik budou daleko od pravdy ;)

///UPDATE po 8 hodinách: A nekecali, nekecali, hodní vrabečci..... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam xbox 4gb slim s mechanikou 9504. vcera jsem updatnul na 13599 kvuli hrani na livku. xbox nemam flashly. znamena to ze jsem v riti s uzamcenou mechanikou? predtim jsem nechtel flash kvuli predchozimu updatu. tak dlouho jsem cekal na 1.9 a ted si to tak po__ru... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu