Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj mám dotaz dostal se mi do rukou xbox..... Od maníka kterej mi řekl že udělal update DB a tím že se mu smazal flash.... Mě to nevadí ja hraju origo...Ale zajímalo by mě zda je ten xbox flaglej pro ban...jelikož jsem si zakoupil gold.. tak by mě zajímalo jestli mi to MS nezabanuje...diky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl by být, alespoň nevím, že by se někdo zmiňoval, že dostal ban. Jestli tě zajímá flag, otestuj Xko pomocí programu Xval. Na 100% ti to ale asi nikdo neřekne, protože je otázkou, jaká je přesná banovací politika MS...

Ok. Dík. projel jsem to tim a vyslo mi secdata is clean.....tak předpokládám že je to v pořádku...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Xval se už cca rok nedá spoléhat, nemá už tu výpovědní hodnotu. Jinak samozřejmě platí, že nejjistější metoda jak se držet "SAFE" je vždy před updatem DB vrátit originál FW, následně update DB a nakonec znovu flash.

Tak zase tolik peněz na vyhazování nemám a abych ještě lítal k flasherovi vždy kdy se MS rozhodne vydat DB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ad 1) Nikomu neříkám, že má někam lítat, jen konstatuji fakta :-)

Ad 2) Nikdo a nic ti nebrání naučit se dělat flash sám. Pak nemusíš psát takové příspěvky, jak jsi teď napsal.

P.S. Na každém je, aby zvážil svoje investice vůči rizikům hraní online a taky si uvědomil úsporu na orig. hrách vůči tomu, co stojí flash (ať už u flashera anebo pořízením potřebných nástrojů k tomu, dělat si ho sám). Už jsem to jednou zmínil a řeknu to klidně znova, četností změn FW / DB a vůbec "pastí" ze strany M$ přibývá a doba na to, aby se člověk při celkem základní zručnosti naučil dělat úpravy FW sám, už dávno nastala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Já Se chci jenom zeptat mám LT+ dashboard 12625 když budu chtít ten novy LT+1.91 tak musím dat nejnovější dashboard a pak teprve nechat přeflashovat :)nema někdo stranku na ten novy dashboard díky:)protože ten novy driver bude chtít už novehší Db takže se tomu asi nevyhnu:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Se chci jenom zeptat mám LT+ dashboard 12625 když budu chtít ten novy LT+1.91 tak musím dat nejnovější dashboard a pak teprve nechat přeflashovat :)nema někdo stranku na ten novy dashboard díky:)protože ten novy driver bude chtít už novehší Db takže se tomu asi nevyhnu:(

Odkud vis, ze ten novej Driver bude vyzadovat novej dashboard?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, hele ted mam ještě starej DB, ale v pondělí dávám Xbox flasherovi a ten mi to updatne a dá tam LT 1.91, chci se zeptat, když mi to updatne a pak tam dá flash tak už budu mít nejnovější DB což je prý 13599 nebo tak nějak a Bodycount má Wave 13. Rozjedu to když mi to updatne a dá LT 1.91? Prej to chce nejnovější DB což sice asi budu mít, ale nesmaže mi to flash?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, hele ted mam ještě starej DB, ale v pondělí dávám Xbox flasherovi a ten mi to updatne a dá tam LT 1.91, chci se zeptat, když mi to updatne a pak tam dá flash tak už budu mít nejnovější DB což je prý 13599 nebo tak nějak a Bodycount má Wave 13. Rozjedu to když mi to updatne a dá LT 1.91? Prej to chce nejnovější DB což sice asi budu mít, ale nesmaže mi to flash?

Když ti flasher updatne DB na 13599 a dá FW LT+1.91 - tak budeš mít vše nejnovější a nic se ti už nesmaže .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ti flasher updatne DB na 13599 a dá FW LT+1.91 - tak budeš mít vše nejnovější a nic se ti už nesmaže .

To sem potřeboval vědět, takže je to v pohodě, nejdřív updatne a pak flashne a můžu na Live a Bodycount bude v poho, samo až 2.9, kdy má vyjít. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu