Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prvé slim-áky prelomené! FW pre 9504 je vonku!


Recommended Posts

  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Jak jsem už psal, těch dílů od začátku nebyl dostatek, upozorňovali na to sami producenti a navíc (jak jsem taky už psal), zajišťovat tímto způsobem nákupní horečku oni fakt nemají zapotřebí, zvláště když se nikde s těmi díly žádný obchod nemůže v zásobách nikterak pochlubit. Pokud o takovém místě víš, budu rád, když se s ostatními podělíš.

Jinak čekatelé budou určitě jenom rádi, když se tvoje slova potvrdí a osobně mi taky není znám důvod co by mohlo vést k tomu, že díly už prostě "nejsou".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já, když jsem kupoval Xko, tak už mi flasher říkal, že je to v testu a že to bude cca do 14dnů... xko mám přes měsíc doma a furt se nic nezměnilo, takže jsem se rozhodl neflashovat když to vidím.

To, že nebude dostatek dílů bych i věřil, protože uživatelů kteří mají tyhle Xka (jako já) je určitě mnoho, takže bych se opravdu nedivil kdyby díly nebyli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady by se teoreticky mozna daly nejake koupit:

http://www.teensy.co.uk/p30/Liteon-DG-16D4S-Slim-9504-0225-0401-Replacement-Unlocked-PCB/product_info.html

Pisi, ze maji vyprodano, ale ocekava se dalsi dodavka 18. 7. 2011 a lze predobjednat. Otazka je, jak moc se tomu da verit...

Cena není zrovna lidová, ale viděl jsem nabídku za 60 USD a 55 Euro, takže to není zase tak hrozný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Zombik to má psáno hodně resellerů, ale všimni si, že už uvádí "fully refundable pre-order". Situace je taková, že z posledních dodávek by měli vykrýt pořadí přijatých objednávek a zbylým, na které se nedostane, prostě vrátí peníze.

Jinak thread na fóru TX byl již dnes uzamčen, protože konspiračních teorií "proč k tomuto došlo" a noob otázek "co je s novým CFW na 0225+ a kde je c4eva" už je skutečně víc, než je zdrávo. Myslím, že sám TX to závěrem řekl dost jasně, skoupili VEŠKERÉ zásoby IC čipů (jakožto hlavních součástí obou verzí HW úpravy), udělali počet který udělat mohli a další prostě nejsou a není výhled, že by byly. Jak sám uvádí, bylo to řečeno již na začátku, že půjde o LIMITOVANÉ zásoby (navíc u Pro-modders verzí o VELMI limitované zásoby z pochopitelných důvodů) a tak od začátku nabádali zájemce k předobjednání.

Koho to více zajímá a umí anglicky, ZDE je odkaz na závěrečné slovo TX a případně doporučuji pročíst i celý thread, není to dlouhé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, asi to vypadá, že na tom skutečně něco bude. Nepochybuji o tom, že přijdou na to, jaký hlavní čip místo dosavadního použít a jak modifikovat desku, ale zase to holt potrvá no...

Nabízí se otázka, jestli se na "náhodném" neodstatku čipů nepodepsal i sám velký MS, třeba koupením výrobce :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super poslední kapka. Takže xbox budu prodávat..Už od listopadu slyším..Ještě měsíc, ještě týden, ještě 14 dní...Kupoval jsem xbox čistě kvůli kinectu. Kdyby na PS3 existoval kinect, tak xbox v životě nekoupím..PStrojakři se nám musí smát..

Nekupuj auto, když nemáš na benzín, nekupuj XBOX, když nemáš na hry... A co se týče PS3, já bych o nějaký JailBreak nestál ani náhodou...

Už mě nějak začíná unavovat, jak tu kažý brečí... Přispívejte alespoň trošku konstruktivnějšími názory, než si stále jen stěžovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Imho je tahle situace ideální, člověk co se o to zajímá a něco o tom ví si ten flash sežene (tomu ten flash i přeju, když mu to za to stojí), děcko co jen brečí chce všechno zadarmo, hned a nejlíp aby mu někdo donesl stáhnutý, zkontrolovaný a vypálený DVD na zlatým podnose až k hubě, tak ten utře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to moje chyba, že čtu podobné stránky jako tyto, kdy v září 2010, kdy jsem se začal zajímat kvůli kinectu (a díky toho kvůli přítelkyni) o xbox. Měl jsem ignorovat příspěvky nejen na tomto fórum co slibovali něco co se bohužel neuskutečnilo..Porovnání s autem je super. Proto ho nemám. Ano je má hlupost, že jsem si naivne myslel, že tak jak se podařilo každou konzoli zlomit, tak se xbox zlomit nepodaří (myslím tím xboxy s určitým FW). A vsadil bych se, že ti co mě tady nejvíce haní, že jsem chtěl hrát kopie her, hrajou kopie her sami (nemyslím tím teď jen Xko a nemyslím tím jen hry)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Konkrétní datumy vydání CFW nebyly NIKDY ze strany jeho tvůrce avízovány dopředu, nedělo se tak v minulosti, neděje se tak teď a nebude tak dít ani v budoucnu. CFW byl avízován VŽDY až v okamžiku, kdy byl PŘIPRAVEN pro vypuštění, rozeslán stovkám testerů a patřičně zabalen pro uploadnutí na daná místa. Toto se VŽDY děje v řádech desítek hodin před vlastním provedením.

NIKDO tady, ani NIKDO kdekoliv jinde, ŽÁDNÝ flasher apod. ti NEMŮŽE v životě slíbit žádné datum vydání CFW, ani přibližné, ani určité, prostě ŽÁDNÝ termín, protože to prostě a jednoduše NEOVLIVNÍ. Jakékoliv řeči o konkrétních či přibližných datech jsou JEN a JEN SPEKULACE, které nejsou vůbec ničím podloženy.

Pokud máš zájem o co nejpřesnější informace, choď na místa, kde CFW vzniká, nebo alespoň tam, kde stojí za jeho vývojem. Nicméně, ani tam KONKRÉTNÍ DATUMY nedostaneš, ani žádné PRIBLIŽNÉ. Prostě a jednoduše, až bude, tak bude.

Bylo by fajn, kdyby se jendou pro vždy lidi naučili toto chápat a AKCEPTOVAT.

Ano je má hlupost, že jsem si naivne myslel, že tak jak se podařilo každou konzoli zlomit, tak se xbox zlomit nepodaří (myslím tím xboxy s určitým FW).

Plácáš jen do větru a nemáš tušení, co se na scéně děje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu