Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minecraft na PSP


BigMen

Recommended Posts

  • Odpovědi 671
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Řeknu vam to takhle PSP uz je bohuzel mrtvy ale mozna ze se dockate nakeho Minecraftu na PS vita ten ma precejen daleko lepsi HW

Nevim, proc to tady porad tvrdite. Co se tyce ISO her, tak je mozna mrtvy, ale HB MC hry se porad programujou a jsou ve vyvoji. Camxpspx programuje 3D verzi s multiplayerem a craftingem a Mandarine dělá na Landcraftu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, proc to tady porad tvrdite. Co se tyce ISO her, tak je mozna mrtvy, ale HB MC hry se porad programujou a jsou ve vyvoji. Camxpspx programuje 3D verzi s multiplayerem a craftingem a Mandarine dělá na Landcraftu..

Ale stejně s tím minecraftem na psp budou samé problémy a bugy, to už je lepší si koupit levnější mobil s androidem a tam hrát minecraft + je to oficiální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se bavíte o těch Androidech, tak musim říct, že mám mobil s WP a Minecraft je tam taky peckovej.. :D Nechápal jsem, co ty mobily dokážou, že tam jsou nějaký hry lepší než na herní konzoli PSP... :D

luxus by bylo kdyby začali se zabývat o psp tak jako o android :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se bavíte o těch Androidech, tak musim říct, že mám mobil s WP a Minecraft je tam taky peckovej.. :D Nechápal jsem, co ty mobily dokážou, že tam jsou nějaký hry lepší než na herní konzoli PSP... :D

Tak psp je tu s nami od roku 2005 to spis vita by mela konkurovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu