Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minecraft na PSP


BigMen

Recommended Posts

  • Odpovědi 671
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já nevim, mě teda lamecraft baví tak jak je, mám tam velkou pevnost a hodně hradů, nepotřebuju craftění ani nic ultra, tuhle hru hraju jenom občas a třeba na 10 minut a i přesto tam mám strašně moc budov.. já jsem s touhle hrou spokojenej já tam nic víc nepotřebuju, teda jenom odstranit ty bugy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevim, mě teda lamecraft baví tak jak je, mám tam velkou pevnost a hodně hradů, nepotřebuju craftění ani nic ultra, tuhle hru hraju jenom občas a třeba na 10 minut a i přesto tam mám strašně moc budov.. já jsem s touhle hrou spokojenej já tam nic víc nepotřebuju, teda jenom odstranit ty bugy..

To mě teda creative nebaví... Potřebuju craftění, monstra... :D Bavěj mě ty začátky, kdy si musim sehnat dřevo, udělat si crafttable a postavit si domeček, abych přežil první noc... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě teda creative nebaví... Potřebuju craftění, monstra... :D Bavěj mě ty začátky, kdy si musim sehnat dřevo, udělat si crafttable a postavit si domeček, abych přežil první noc... :D

Mně taky, ale on očividně nehrál MineCraft tak jako já když jsem začínal. Monster se nedožiješ a mohli by sme to vydržet, ale crafting, animace, větší mapa, lepší generace dolů-novej generátor atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby PSP bylo něco jako Smartphone bylo by tam her že by ses z toho posral :bash:. Ale Sony dělá z konzolích "LOCKED DEVICE" (zavřené zařízení). Tzn. přístup pouze vývojařům kteří chtějí sami prachy, a daj prachy také Sony. Na smartphonech najdeš myslím spoustu her okolo MineCraftu i s craftingem. PSP je uzavřené, takže nečekej žádné zázraky. A Drakon to Updatne nejdříve za rok :roll: Pokuď to někdy vůbec updatne, vsadím se že napíše "vývoj přerušen kvůli Vitě" a konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu