Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minecraft na PSP


BigMen

Recommended Posts

  • Odpovědi 671
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdar lidi tady S4inex, fakt dik za podporu ze se to rozšířilo až sem ale chtel jsem se zeptat co mam jeste pridat protože mi už pomalu dochází nápady.Jenom ne takove to Crafting atd. protože to by bylo asi na dlouho :cheesygrin::cheesygrin:. Fakt dik:cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi tady S4inex, fakt dik za podporu ze se to rozšířilo až sem ale chtel jsem se zeptat co mam jeste pridat protože mi už pomalu dochází nápady.Jenom ne takove to Crafting atd. protože to by bylo asi na dlouho :cheesygrin::cheesygrin:. Fakt dik:cheesygrin::cheesygrin:

Jsem doufal že se ukážeš i tady. No nejdřív bych začal přidáváním dalších bloků a přidávání věcí z CSM (dynamická voda, láva, nether). A opravu bugů-např. jdou pokládat kostky mraků-potom nejdou vymazat. A krásně si vyřešil half-blocky-udělal si je jako žebřík :) Hodně štěstí a díky za verzi s TNT :) Seš rychlej :D :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem doufal že se ukážeš i tady. No nejdřív bych začal přidáváním dalších bloků a přidávání věcí z CSM (dynamická voda, láva, nether). A opravu bugů-např. jdou pokládat kostky mraků-potom nejdou vymazat. A krásně si vyřešil half-blocky-udělal si je jako žebřík :) Hodně štěstí a díky za verzi s TNT :) Seš rychlej :D :)

Dik za radu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi tady S4inex, fakt dik za podporu ze se to rozšířilo až sem ale chtel jsem se zeptat co mam jeste pridat protože mi už pomalu dochází nápady.Jenom ne takove to Crafting atd. protože to by bylo asi na dlouho :cheesygrin::cheesygrin:. Fakt dik:cheesygrin::cheesygrin:

Heh, ty si fakt drsnej týpek, že se sem zaregistruješ a děkuješ... :D To my máme děkovat, ne ty. :) Každopádně mě tam kromě craftingu a toho survivalu (životy, mobové) už nic nechybí... Lamecraft už čeká jen na survival, ale nevim jestli se najde borec, kterej se do toho pustí a udělá to... :/ Přece jenom bez životů, sbíraní věcí atd. se člověk začne nudit, mě osobně nebaví jen stavět stavby, když mám neomezeně bloků. Každopádně si udělal pro Lamecraft hodně, hodně si ho vylepšil. Dík. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S4INEX mohl by si udelat aby se obe casti dverí otevřely najednou a ne aby si musel klikan na kazdou cast zvast?

A plochy zebrik

Ps. si fakt borec

To neni tak lehky, a dvermama se da prochazet takze je nemusis nicit. Bud rad ze s4inex udelal hlavni veci. CsM byl nestabilni a nesli stare mapy tady jde vsecko

//vysla nova verze MC PE s craftingem+slepice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna dneska na to dělam v příštím updatu by to mnělo být :D.

Ahoj, ta nukléární bomba je bláznívá :D Hele, budu ti tady říkát všechny bugy, chyby:

-Staré světy z OP-30 mají černou oblohu a není tam slunce/měsíc

-Při generaci nového světu se sekne PSP (poslední verze 0.7)

-Dvěřmi nejde projít, pokuď jsou otevřené

-Pec s ohněm nevydává světlo

-Trapdoors nejdou otevřít (to asi není BUG :D)

Moje nápady:

-Tekoucí voda/láva

-Přístup do netheru z loadnutého světa

-Crafting (ten asi pozdějš)

-Ad-hoc Multiplayer

-A ostatní by měli určitě další :D

-Fence, fence gate

-Cedule, s možností psát texty

-Generování surovin v mapě (železo, zlato, diamanty, redstone(nefunkční)

P.S. Některé věci bych ti chtěl víc vysvětlit :D Nemáš skype? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu