Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minecraft na PSP


BigMen

Recommended Posts

  • Odpovědi 671
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky mám problémy se Sinexcraftem.Třeba když dám více světel tak mě zhasnou ostatní nebo když dám kostku tak zhasnou a když chci vygenerovat novou mapu, tak se PSP vypne.Musím si kvůli toho vždy dát nějakou mapu už na to aby mi to loadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry, ale takovyhle kraviny jsou zbytečný+spomaluje to vývoj

Naprosto souhlasim... Už jsem to i S4inexovi psal, ze by bylo nejlepsi, kdyby se vrhnul do survivalu (crafting, health, mobs) a vykašle se na nový biomy a kostičky... :D A jelikož už dlouho nevyšel nějaký update, třeba si z toho něco vzal a pracuje se na survivalu.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute, nechce se mi pročítat přes 30 stran topicu, ale doma mi Minecraftem děti blokují PC i NTB, takže bych jim ho chtěl dát do PSPček, aby byl klid. Dotaz zní: Dá se PSP Minecraft (Lamecraft?) stáhnout a hrát na běžném PSP s OFW nebo je nutné PSP cracknout? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute, nechce se mi pročítat přes 30 stran topicu, ale doma mi Minecraftem děti blokují PC i NTB, takže bych jim ho chtěl dát do PSPček, aby byl klid. Dotaz zní: Dá se PSP Minecraft (Lamecraft?) stáhnout a hrát na běžném PSP s OFW nebo je nutné PSP cracknout? Díky za odpověď.

Jsou sighed verze, které se dají rozjed na OFW, Lamecraft je ve vývoji a nedá se srovnávat s Minecraftem. V Lamecraftu neni survival (životy, crafting, sbíraní věcí), je to spíš takový creative.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl bunny, tys mi dal s tou tvojí "sighed verzí":?, já si jdu pro radu k odborníkům a nakonec abych si to raději našel sám:D

Promiň, nevěděl jsem, že se to chce až tak podrobně.. :D Radši nebudu nic vysvětlovat a rovnou hodim link a verzi, která by měla jet na OFW. :D

http://drakon.ixan.net/psp/Lamecraft_signed.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, nevěděl jsem, že se to chce až tak podrobně.. :D Radši nebudu nic vysvětlovat a rovnou hodim link a verzi, která by měla jet na OFW. :D

http://drakon.ixan.net/psp/Lamecraft_signed.rar

díky, to jsem nakonec taky našel, takže super, že je to vono:thanks:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ahoj, taky mě asi ukamenujete abych hledal, ale synátor má crack psp jak mu rozjedu tuto hru....dík za odpověď....co kam nakopírovat atd. už jsem to zapoměl neměl jsem PSP v ruce rok a něco

Otevři RAR a složku kde je soubor EBOOT.PBP přesuň do X:\PSP\GAME (X znamená tvoje karta)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu